Magdaléna Belanová

autor

Veľký krížovkársky slovník, A-Ž - Viac ako 100 000 ekvivalentov


Praktický pomocník pre lúštiteľov krížoviek Veľký krížovkársky slovník je užitočná pomôcka pre začínajúcich i skúsených krížovkárov. Pomôže vždy, keď im na vylúštenie tajničky nestačia vlastné vedomosti. Abecedne usporiadané pojmy ponúkajú správne výrazy aj pri tých najťažších lúštiteľských orieškoch. Jednoduché vyhľadávanie hesiel Viac ako 100 000 ekvivalentov
Na sklade 1Ks
17,01 € 17,90 €

Galéria slávy - Osobnosti svetovej politiky všetkých čias


Osobnosti svetovej politiky všetkých čias O jedných sa hovorí v dobrom, o iných naopak. Hnali národy do vojen, vykonali hrdinské činy alebo mali na zreteli iba vlastné záujmy. Publikácia predstavuje 135 osobností, ktoré mali najväčší vplyv na osud sveta od začiatkov civilizácie po súčasnosť – od egyptského faraóna Ramzesa II. po britského premiéra Tonyho Blaira.
Vypredané
11,01 € 11,59 €

Anglická konverzácia


Táto konverzačná príručka bola zostavená s cieľom zhrnúť najbežnejšie, najpoužívanejšie vety a slovné spojenia v angličtine, a má slúžiť ako nástroj na orientáciu v základných situáciách, s ktorými sa turisti v zahraničí môžu stretnúť.
Vypredané
3,75 € 3,95 €

Slovensko - turistický sprievodca - 2. vydanie


Sprievodca po najzaujímavejších miestach Slovenska. Ponúkame vám 10 turistických trás naprieč Slovenskom. Každá trasa obsahuje: - zaujímavé mestá s historickými pamiatkami - prírodné a turistické zaujímavosti - tipy na pešiu alebo cyklistickú túru Text je doplnený výstižnými piktogramami, ktoré upozorňujú na pekný výhľad, možnosť kúpania, pešej turistiky, lyžovania, ubytovania na pešej túre, železničné a autobusové spojenie. Nechýbajú ani potrebné údaje o turistických informačných centrách na danej trase. Farebné fotografie a plány najatraktívnejších miest vám pomôžu pri výbere trasy a orientácii. Publikácia vyšla aj v anglickom a nemeckom jazyku.
Vypredané
5,02 € 5,28 €

Zbierka úloh zo slovenského jazyka pre 7.ročník základných škôl


Zbierka úloh zo slovenského jazyka obsahuje úlohy na precvičovanie učiva z oblasti zvukovej stránky jazyka, lexikológie, morfológie, vetnej skladby a slohu. Obsah jednotlivých tematických celkov vychádza z učebných osnov. Správne výsledky na konci zbierky umožnia spätnú kontrolu vlastných riešení. Zbierka je pre učiteľov aj pre žiakov druhého stupňa ZŠ výbornou doplňujúcou pomôckou k učebniciam slovenského jazyka.
Vypredané
4,38 € 4,61 €

Nové recepty v slovenskej kuchyni


Výber vyskúšaných receptov, získaných od ľudí z celého Slovenska. Je výnimočná najmä tým, že sa v nej objavujú prvky tradičnej kuchyne spolu s najnovšími poznatkami o modernom stravovaní.
Vypredané
9,42 € 9,92 €

Deutsch -Sprachige Länder - Maturita z nemčiny


Príručka je určená predovšetkým študentom stredných škôl. Obsahuje základné informácie o nemecky hovoriacich krajinách, t. j. o Nemeckej spolkovej republike, Rakúsku, Švajčiarsku, Lichtenštajnsku a Luxembursku. Môže slúžiť ako študijný materiál pri príprave na maturitnú skúšku, ale aj ako východiskový materiál pri výučbe nemčiny.
Vypredané
1,58 € 1,66 €

Nemecká konverzácia


Táto konverzačná príručka bola zostavená s cieľom zhrnúť najbežnejšie, najpoužívanejšie vety a slovné spojenia v nemčine, a má slúžiť ako nástroj na orientáciu v základných situáciách, s ktorými sa turisti v zahraničí môžu stretnúť.
Vypredané
3,75 € 3,95 €

Turečtina na cesty s prepisom výslovnosti


Minipríručka konverzácie určená na rýchle dorozumenie v zahraničí. Je určená tým, ktorí sa potrebujú dorozumieť v základných situáciách turistického a spoločenského styku. Výrazy a frázy sú usporiadané tematicky.
Vypredané
3,37 € 3,55 €

Diktáty a pravopisné cvičenia pre žiakov 2. stupňa ZŠ a osemročných gymnázií


Publikácie sú určené žiakom základných škôl na precvičenie a utvrdenie pravopisu a gramatických zručností. Obsahujú pravopisné cvičenia, diktáty a veľa tvorivých úloh - krížoviek, doplňovačiek, prešmyčiek, maľovaniek. Na konci príručky sú riešenia cvičení.
Vypredané
3,44 € 3,62 €

Tajomstvo prosperity


Napoleon Hill je iste guru všetkých učiteľov úspechu a autor jedného z najznámejších motivačných bestsellerov všetkých čias Premýšľaj a zbohatni. Pochádzal z tvrdých, nemilosrdných pomerov a tak ako mnohí jeho hrdinovia zaumienil si nájsť odpoveď na večnú otázku, čím sa vyznačujú víťazi. Okrem iného zistil, že ľudia, ktorí v detstve žili v chudobe, dosiahnu úspech skôr než tí, ktorých odmalička obklopoval prepych. A to bolo len jedno z mnohých prekvapení.
Vypredané
7,97 € 8,39 €

Krížovkársky slovník A-Ž - viac ako 60 000 ekvivalentov


Užitočný pomocník pre každého krížovkára. Stáva sa aj vám, že tajničku pri lúštení sa vám nedarí vyplniť celú napriek tomu, že medzi krížovkármi nie ste žiaden nováčik? Nelámte si hlavu! S touto publikáciou, ktorú držíte v rukách, stačí, keď si vyhľadáte heslo, ktoré potrebujete, a tajničku hravo zvládnete. Praktický slovník slúži ako pomôcka pre milovníkov krížoviek. Kniha obsahuje tisíce abecedne usporiadaných pojmov, ktoré vám pomôžu nájsť správny ekvivalent aj pri tých najťažších lúštiteľských orieškoch. Viac ako 60 000 ekvivalentov od A po Ž Jednoduché vyhľadávanie hesiel
Vypredané
12,26 € 12,90 €

Lacná kniha Galéria slávy - Osobnosti svetovej politiky všetkých čias (-70%)


Osobnosti svetovej politiky všetkých čias O jedných sa hovorí v dobrom, o iných naopak. Hnali národy do vojen, vykonali hrdinské činy alebo mali na zreteli iba vlastné záujmy. Publikácia predstavuje 135 osobností, ktoré mali najväčší vplyv na osud sveta od začiatkov civilizácie po súčasnosť – od egyptského faraóna Ramzesa II. po britského premiéra Tonyho Blaira.
Vypredané
3,48 € 11,59 €

dostupné aj ako: