Gabrielle Boiselle

autor

Iberian Horses - Andalusians & Lusitanos


This book is intended as a tribute to the baroque horses of Spain and Portugal. For centuries impressive Andalusian stallions have enchanted human beings and held them spellbound. They exude a beautiful compact elegance and a royal aura. Whether in harness, under the saddle, or running wild and free—their magnificence is unique and infinite. These horses were considered an important status symbol and even used to be weighed in terms of gold. Their legacy is immortal and is passed down throughout the generations in the bloodlines of the Pura Raza Espanola. The horses of the Puro Sangre Lusitano from Portugal, with their unique character and noble appearance, are of the same origin as their Spanish relatives. At the beginning of the eighteenth century the Sun King Joao V celebrated the heyday of equestrianism at his court in Lisbon. Lusitanos were much prized and sought after by all the European royal courts. They exude a very special charisma, are extremely impressive and truly magnificent.
Na sklade 1Ks
28,45 € 29,95 €

Kone


Na prvý pohľad sa vám môžu zdať všetky fotografie koní rovnaké... no iba dovtedy, kým si nepozriete dielo Gabrielle Boiselle. Stačí jeden zbežný pohľad na portrét koňa od Boiselle a navždy si zapamätáte jej nenapodobiteľný štýl, jedinečnú poéziu, ktorá premieta silu a zmocní sa vás naveky.Táto kniha vypovedá o húževnatej a vášnivej práci, ktorá smeruje k dosiahnutiu životného cieľa: sprostredkovať krásu, šarm, krehkosť - no aj divokosť - koní v metaforách, ktoré odzrkadľujú ich skutočné emócie.
Vypredané
31,50 € 33,16 €

The Worlds Most Beautiful Horses


Velká obrazová kniha nám prostřednictvím úžasných barevných fotografií představuje nejkrásnější koně na světě.
Vypredané
47,41 € 49,90 €

Najkrajšie kone sveta


Asi ťažko by sa dalo vtesnať do jednej knihy väčšie množstvo úchvatných snímok koní, ako sa to podarilo v tejto publikácii. 448 strán veľkého formátu obsahuje úžasné zábery osemnástich plemien koní z rôznych kontinentov, kultúr a krajín. Za týmto výberom najkrajších a najemotívnejších fotografií Gabriely Boiselle sa skrývajú desaťročia práce, vďaka ktorej sa čitateľ môže vnoriť do fascinujúceho a rozmanitého sveta koní. Fotografke sa znova a znova darí s veľkou vášňou portrétovať tieto ušľachtilé zvieratá a na čitateľa z každej stránky knihy vyžaruje láska a profesionalita, ktoré viedli k vzniku tejto jedinečnej publikácie.
Vypredané
28,41 € 29,90 €

Kone


Stačí jeden pohľad na portrét koňa od Gabrielle Boiselle a navždy si zapamätáte jej nenapodobiteľný štýl, jedinečnú poéziu, ktorá premieta silu a zmocní sa vás naveky. Táto kniha vypovedá o húževnatej a vášnivej práci, ktorá smeruje k dosiahnutiu životného cieľa: sprostredkovať krásu, šarm, krehkosť – no aj divokosť – koní v metaforách, ktoré odzrkadľujú ich skutočné emócie. Neodolateľná publikácia si získala srdcia mnohých obdivovateľov a chovateľov koní. Dôkazom toho je, že vychádza už v druhom slovenskom vydaní.
Vypredané
18,95 € 19,95 €