Knižné kamarátstva

Lesley Bremnessová

autor

Fűszer- és gyógynövények


A Határozó Kézikönyvek a természet megismerésében és megértésében segítik az Olvasót. A gondosan összeválogatott, színes fényképek, a rövid, lényegre törő leírások segítséget nyújtanak élő és élettelen környezetünk, a növények, az állatok, az ásványo k és a kőzetek világának megismeréséhez. Ezek a könnyen használható, szép kivitelű és tartalmas könyvek nem hiányozhatnak egyetlen természetet kedvelő felnőtt vagy gyermek könyvtárából sem.
U dodávateľa
12,89 € 13,57 €

Byliny


Praktická príručka o pestovaní bylín a drevín a ich využití v domácnosti obsahuje vyše tristo farebných fotografií, inšpiratívne nápady na vkusnú a aromatickú dekoráciu z bylín...
Vypredané
13,21 € 13,90 €

Bylinky - Príroda v kocke


Bylinky sú rastliny, ktoré nás obklopujú, spájajú s minulosťou, prítomnosťou a budúcnosťou. Vnímame ich v súvislosti s ochucovaním jedál, prírodnými vôňami, liečiteľstvom, príjemnými záhradami, blahodárnymi silami, fascinujúcimi dejinami i posvätnými úkonmi. Sú pre nás nielen zdrojom surovín, ale aj poznania. Aby nám naozaj prinášali úžitok, mali by sme ich dobre poznať. V tom by nám mohla pomôcť aj táto kniha. Je rozdelená na šesť častí podľa hlavných typov rastlín: stromy, kry, bylinné trvalky, jednoročné a dvojročné rastliny, popínavé rastliny ako aj niekoľko húb a výtrusných rastlín. V každej časti sú jednotlivé heslá uvedené v abecednom poradí podľa odborných názvov. Viac ako 1500 detailných fotografií a podrobné opisy umožňujú ľahkú a spoľahlivú identifikáciu byliniek. Stručné texty upozorňujú na kľúčové znaky každého druhu, poskytujú rýchle a jasné informácie.
Vypredané
14,16 € 14,90 €