Doprava zadarmo pri nákupe nad 29 Eur !

Lucy Brownridge

autor

Hravé strašení


Objevte nejslavnější strašidelná místa na světě pomocí kouzelných trojbarevných čoček. Zelená vám pomůže prohlédnout si světoznámá místa jako Drákulův hrad nebo londýnský Tower, červená vám přiblíží jejich historii. A pokud máte dost odvahy, sáhněte po modré čočce a spatříte duchy a strašidla, která se objevují se západem slunce!
Na sklade 4Ks
22,28 € 23,45 €

What Are You Doing Today, Mother Nature?


This exquisitely illustrated treasury of narrative non fiction stories about the natural world, organised season by season and around the world, shows children the infinite beauty and variety of nature in every part of the planet. Arranged around the full cycle of a calendar year, each month chapter features four stories each from a different part of the world to show that while somewhere it is hot summer, somewhere else is in the middle of winter, while some are dry and others are rainy. 48 story spreads tell fascinating single stories of animals and nature from each month of the year, showing how the changing of the seasons takes place around the world, promoting an international sense of the weather, seasons and cycles of nature from very big, to ever-so-small. This captivating book will transport readers across the globe, teaching them about the different kinds of weather and wildlife all across the planet.
U dodávateľa
24,65 € 25,95 €

Najkrajšie príbehy o prírode


Precestujte svet s príbehmi o prírode na každý mesiac v roku Príroda nikdy nespí, neustále sa v nej niečo deje: v oblakoch sa tvoria kvapky dažďa, veverička si hľadá oriešky na zimu a v Antarktíde sa z vajíčka do zimy vykľuje malý tučniak. To všetko sa môže odohrávať v rôznych kútoch zeme súčasne. Každá kapitola tejto nádherne ilustrovanej knihy je usporiadaná podľa cyklu kalendárneho roka a obsahuje štyri príbehy na každý mesiac z inej časti sveta. Ilustruje tak nekonečnú krásu a rozmanitosť prírody na našej planéte. Čitateľom ukazuje, že zatiaľ čo niekde je horúce leto, inde môže byť mrazivá zima či obdobie dažďov. Na viac než 100 stranách sú vyrozprávané fascinujúce príbehy zvierat, rastlín a procesov, ktoré vysvetľujú, ako prebieha striedanie ročných období a učia deti spoznávať rôzne typy počasia a divokú prírodu. Z anglického originálu What Are You Doing Today, Mother Nature? (Quarto Publishing, London) preložila Lucia Halová.
Predpredaj
15,11 € 15,90 €

A cicacsalád karácsonya


Számolj vissza karácsonyig a cicacsaláddal! Az adventi várakozás során 140 ablakocska mögé kukkanthatunk be, hogy még izgalmasabbá tegyük a mesét! Ki bújt el a konyhaszekrényben? A fiókokat kihúztad már? Segítsünk a kiscicáknak megsütni az ünnepi finomságokat! Ha készen vagyunk, egy havas séta során lessünk be a környék összes készülődő családjának ablakán, miközben karácsonyi dalokat énekelünk, és minden jót kívánunk! Vajon mit rejthetnek a szépen becsomagolt ajándékos dobozok? Mire a könyv végére érünk, ez is kiderül!
Vypredané
20,05 € 21,10 €