Knižné kamarátstva | DOPRAVA ZADARMO od 15€!

Brendan Buhler

autor

Počúvaj svoje brucho (TED)


Alergie, astma, obezita, akné - toto je len zopár neduhov, ktoré môžu vzniknúť - a byť vyliečené organizmami žijúcimi v našom vnútri. Kľúčom je pochopiť, ako táto prelomová veda ovplyvňuje naše zdravie a nálady.

V knihe Počúvaj svoj žalúdok sa novátorský vedec Rob Knight spojil s oceňovaným vedeckým novinárom Brendanom Buhlerom, aby nám vysvetlili - s humorom a názornými príkladmi -, prečo sú zistenia o mikroorganizmoch v našich telách také dôležité. Zdravie, nálady, spací režim, stravovacie návyky - dokonca i to s akou pravdepodobnosťou nás budú hrýzť komáre - to všetko môžu odhaliť maličké tvory žijúce v našich útrobách.

Autori tejto knihy ponúkajú jedinečný a prekvapivý pohľad do vnútra ľudského organizmu, vďaka ktorému môže každý lepšie pochopiť ako si zlepšiť zdravotný stav.
Na sklade
10,90 €

Poslouchej své břicho



Alergie, astma, obezita, akné - to je jen pár neduhů, které mohou vzniknout a zároveň být vyléčeny organismy žijícími v našem těle.
V této knize se novátorský vědec spojil s věhlasným novinářem Brendanem Buhlerem, aby nám vysvětlili - s humorem a na názorných příkladech - proč jsou informace o mikroorganismech v našem těle tak důležité. Zdraví, nálady, spánkový režim, stravovací návyky, dokonce i to, s jakou pravděpodobností nás poštípou komáři – to vše mohou odhalit maličtí tvorové žijící v našem nitru.
Autoři této knihy nabízejí jedinečný a překvapivý pohled do nitra lidského organismu, díky němuž může každý pochopit jak zlepšit svůj zdravotní stav.
Vypredané
13,11 €