% Zľavy na hry %

David Burnie

autor

Az emberi test kisenciklopéciája


2000 címszó, 400-nál több illusztráció A tantervi oktatáshoz nélkülözhetelen az emberi test kisenciklopédiája. Tömör meghatározások, szines illusztrációk segitik a diákokat eligazodni az emberi test világában.
Vypredané
9,42 € 9,92 €

Rostliny


Autor názorně přibližuje základní pojmy z rostlinné říše. Dozvíme se, co je rostlina, z čeho se skládá její tělo, jak se rozmnožuje a přizpůsobuje životním podmínkám, odkud získává energii. Poznávání tajemného, nesmírně rozmanitého světa rostlin zprostředkovává i vyobrazení mnoha vzácných druhů rostlin, jejich listů, květů, plodů a semen.
Vypredané
4,28 € 4,50 €

The Kingfisher Nature Encyclopedia


Kingfisher’s encyclopedias are award-winning, information-packed reference books for all the family. The new, updated Classic editions are beautiful versions of these trusted favourites – perfect for gifts and reference alike. THE KINGFISHER CLASSIC NATU
Vypredané
28,41 € 29,90 €

Barangolás a természet világában


A könyvben leírt kísérletekhez, megfigyeléshez nincs szükség speciális, különleges eszközökre, A természet megfigyelése - és az esetleges gyűjtés - az egész család számára alkalmas szórakozást nyújt, a könyv elsősorban a 6-14 éves gyerekek érdeklődését elégíti ki. Minden esetben felhívja a figyelmet, ha felnőtt segítségére vagy jelenlétére van szükség. A könyv igényes kivitelű, szakmailag megalapozott információival támogatja a szórakozva tanulást.
Vypredané
14,25 € 15,00 €

Stromy - Od semienka po hustý les


Pri listovaní v tejto encyklopédii z novej edície Bez hraníc s nádhernými fotografiami zo života stromov prídeš na to, prečo sú stromy takými fascinujúcimi organizmami. Dozvieš sa, prečo dorastajú do takej obrovskej výšky, ale aj to, že niektoré z nich žijú tisícky rokov. Objavíš, čo všetko ľudia získavajú zo stromov - od potravy cez rôzne vlákna a oleje až po lieky. Zistíš dokonca aj to, že stromy čistia vzduch, ktorý dýchaš. Preskúmaš rôzne typy lesov, rastúcich od Arktídy až po trópy, a zoznámiš sa s tým, ako sa im darí v dnešnom rýchlo sa meniacom svete.
Vypredané
9,45 € 9,95 €

Lacná kniha Malá encyklopédia Prírody (-50%)


Táto rozsiahla študijná pomôcka so svojimi takmer 400 fotografiami predkladá základy vedy o živote v originálnej a prístupnej forme.
Vypredané
4,96 € 9,92 €

dostupné aj ako:

Lacná kniha Plants (Eyewitness) (-50%)


This title is a resource for young readers learning about all aspects of plants, from how the wind can affect a plant's shape to the different stages of germination. Discover facts such as how the earliest plants" were so small dozens could have fitted on a pinhead."
Vypredané
3,55 € 7,10 €

dostupné aj ako:

Lacná kniha Malá encyklopédia ľudského tela (-70%)


Odborná publikácia obsahuje viac ako 2000 dôležitých slov, pojmov a fráz, ilustrovaných pomocou takmer 400 farebných obrázkov. Vzrušujúca a originálna tématická encyklopédia ideálna pre použitie doma aj v škole.
Vypredané
2,98 € 9,92 €

dostupné aj ako: