! Doprava ZADARMO už od 20 € !

David Burnie

autor

Kráľovstvo života - Všeobecná encyklopédia prírody


Veľká encyklopédia života v prírode na našej planéte je nezvyčajne rozsiahla nielen svojím formátom, ale aj rozsahom textu a nádherných farebných fotografií aj ilustrácií. Zahŕňa základné kapitoly o vzniku života na Zemi, o vývoji rastlinnej a živočíšnej ríše. Obsahuje aj kapitoly z oblasti ekológie, spolunažívania človeka s prírodou, napr. dažďové lesy, púšte, jazerá, rieky, oceány, koralové útesy, jaskyne, ba aj mestá a veľkomestá.
U dodávateľa
15,73 € 16,56 €

Veľká obrazová encyklopédia dinosaurov


Bohato ilustrovaná encyklopédia dinosaurov je zdrojom informácií nielen o tejto skupine živočíchov obývajúcich súš, ale i o ďalších druhohorných plazoch, vtedy hojne rozšírených vo vode aj vo vzduchu, ktorých svet akoby náhle zanikol pred 65 miliónmi rokov. Snahou autorov je nielen čitateľovi tieto tvory opisom i obrazom priblížiť, ale aj sa za nimi vypraviť do odľahlých končín rôznych kontinentov, spolu s paleontológmi i dobrodruhmi z radov zberateľov. Ich najnovšie poznatky nájdete práve v tejto knihe.
Vypredané
15,11 € 15,90 €

Plants (Eyewitness)


This title is a resource for young readers learning about all aspects of plants, from how the wind can affect a plant's shape to the different stages of germination. Discover facts such as how the earliest plants" were so small dozens could have fitted on a pinhead."
Vypredané
6,75 € 7,10 €

Praktická encyklopédia zvierat


Veľké množstvo poznatkov o neuveriteľne rozsiahlej živočíšnej ríši, od jednoduchých prvokov, cez mäkkýše, článkonožce, hmyz, ryby, obojživelníky, plazy a vtáky až po cicavce...
Vypredané
9,42 € 9,92 €

Mikrosvet


Knižka o baktériách, ktore sa môžu rozdeliť každých 20 min., všetko o mikroorganizmoch, čo nevidieť voľným okom, iba mikroskopom.
Vypredané
4,70 € 4,95 €

Velká obrazová encyklopedie dinosauři


Tato bohatě ilustrovaná encyklopedie dinosaurů je zdrojem informací nejen o této skupině živočichů obývajících souši, ale i o dalších druhohorních plazech, tehdy hojně rozšířených ve vodě i ve vzduchu, jejichž svět jako by náhle zanikl před 65 milion y let. Snahou autorů je nejen čtenáři tyto tvory popisem i obrazem přiblížit, ale též vypravit se za nimi s paleontology i dobrodruhy z řad sběratelů do odlehlých končin různých kontinentů. Jejich nejnovější poznatky najdete právě v této knize.
Vypredané
9,90 € 10,42 €

Malá encyklopédia Prírody


Táto rozsiahla študijná pomôcka so svojimi takmer 400 fotografiami predkladá základy vedy o živote v originálnej a prístupnej forme.
Vypredané
9,42 € 9,92 €

Malá encyklopédia prírody


Odborná publikácia obsahuje viac ako 2000 dôležitých slov, pojmov a fráz, ilustrovaných pomocou takmer 400 farebných obrázkov. Jedinečný a originálny tématický slovník ideálny pre použitie doma aj v škole.
Vypredané
9,42 € 9,92 €

Malá encyklopédia ľudského tela


Odborná publikácia obsahuje viac ako 2000 dôležitých slov, pojmov a fráz, ilustrovaných pomocou takmer 400 farebných obrázkov. Vzrušujúca a originálna tématická encyklopédia ideálna pre použitie doma aj v škole.
Vypredané
9,42 € 9,92 €

Vtáky VPV


Vzrušujúca a prehľadná kniha o jedinečnom svete vtákov. Dozviete sa, ako sa vtáky vyvinuli z pravekých predkov i ako sa maskovaním chránia pred nepriateľmi, zažijete ich svadobné obrady, spoznáte ich neuveriteľné lovecké či manévrovacie schopnosti aj rekordérov vtáčej ríše. Uvidíte, ako sa liahnu mláďatá, a zúčastníte sa na ich dospievaní deň po dni. Získate základné charakteristiky niektorých čeľadí a naučíte sa rozpoznávať vtákov počas letu podľa obrysu. Odhalíte, ako pozorovať tieto plaché zvieratá aj ako ich prilákať do záhrady. Pútavý text a vynikajúce farebné fotografie peria, krídel,tier, vajec, hniezd, práve vyliahnutých mláďat a ďalších jedinečných situácií zo sveta operencov poskytujú unikátne svedectvo o ich vývoji, správaní a živote.
Vypredané
2,76 € 2,90 €

Velká obrazová encyklopedie přírody


Tato jedinečná kniha vám otevírá brány do úžasného světa živé přírody. Nahlédněte k samým počátkům života a sledujte jeho vývoj trvající téměř 4 miliardy let. V knize najdete více než 1000 barevných fotografií a ilustrací, neznámé zajímavosti o vybra ných druzích živých organismů.
Vypredané
20,05 € 21,10 €

Rastliny


Autor tejto mimoriadne pestrej a pútavej knihy veľmi prehľadne a názorne približuje základné pojmy z rastlinnej ríše a zavedie vás aj do jej dosiaľ nepoznaných zákutí. Dozviete sa, čo je rastlina, z čoho sa skladá jej telo, ako sa rozmnožuje a prispôsobuje životným podmienkam i odkiaľ získava energiu. Odhalíte však omnoho viac. Napríklad aj to, ako sa rastliny chránia, ako vábia hmyz, prečo sú kvety pestro sfarbené či ako vyzerali pred miliónmi rokov. Spoznávanie tajomného, nesmierne rozmanitého sveta rastlín prehlbujú aj detailné zobrazenia mnohých vzácnych druhov, ich listov, kvetov, plodov a semien.
Vypredané
2,76 € 2,90 €

Zem - Chráňme si svet!


Kniha Zem zo série Chráňme si svet! vysvetľuje, z čoho plynú obavy o životné prostredie, a ponúka praktické návody a rady...
Vypredané
3,44 € 3,62 €

A természet kisenciklopédiája


Izgalmas kézikönyv a családok és az oktatás számára. Több mint 2000 címszó a biológiából, a biokémiából, a növénytanból, az állattanból és az anatómiából. Eredeti, színes illusztrációk az élőlények szervezetéről és működéséről. A tömör meghatározások és magyarázatok minden eddiginél könnyebben segítenek megérteni a természet titkait.
Vypredané
1,89 € 1,99 €

Malá obrazová školní encyklopedie Zvířat


Naše planeta je domovem ohromného množství živočichů. Tato encykloepdie vás seznámí s více než dvěma tisíci živých organismů. Dozvíte se, kde žijí, čím a jak se živí a mnoho dalších zajímavostí. Srozumitelný text a stovky fotografií zaujme a stane se zdrojem informací pro děti i celou rodinu..
Vypredané
13,35 € 14,05 €

Az emberi test kisenciklopéciája


2000 címszó, 400-nál több illusztráció A tantervi oktatáshoz nélkülözhetelen az emberi test kisenciklopédiája. Tömör meghatározások, szines illusztrációk segitik a diákokat eligazodni az emberi test világában.
Vypredané
9,42 € 9,92 €