! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Narcís Callús

autor

Rafael Masó i Valentí, gerundense de pies a cabeza


Kniha Vás zavedie do španielskej kultúry, na začiatok 20. storočia, do tisícročného mesta Gerony. Geronský architekt Rafael Maso i Valentí sa narodil, žil aj zostal v meste vyobrazený aj po smrti vo svojich architektonických dielach. Ako žiak známeho španielskeho architekta Antonio Gaudího v Barcelone získal veľké skúsenosti pri svojej práci. Historické domy, paláce, školy, kostoly aj cintorín - táto jeho architektonická práca je zviditeľnená v tejto knihe. Diela sa nachádzajú vyobrazené v brožúrke s 50 stranami, pri každom diele je opísané kde sa nachádza a ako vyzerá. Pozývame všetkých, ktorý sa ešte nestretli s farebnou kultúrou španielskej architektúry nášho mesta Gerony, nech ju spoznajú zakúpením tejto knihy. Kniha je originál v španielskom a katalánskom jazyku.
U dodávateľa
9,49 € 9,99 €

Rafael Masó i Valentí, gerundense de pies a cabeza, II. edícia


pokračovanie edície o kultúre, architektúre mesta Gerony a okolia. Tvorba architekta Rafael Masó i Valentí zanechala jeho prácu v rôznych častiach mesta. Vám ju predstavíme v našej knihe.
U dodávateľa
9,49 € 9,99 €

Španielské špeciality z Gerony


Španielska kuchyňa, špeciality v 33 receptoch po slovensky a jednoducho.
Na sklade 1Ks
9,49 € 9,99 €

Architektúra zo španielskej Girony, Rafael Masó


Tretia edícia knihy o španielskej kultúre z pohľadu krásy stavieb pred sto rokmi. Rafael Masó i Valentí, architekt, ktorý sa zaslúžil o viac ako 200 prác pre mesto Gironu. Kniha ideálna pre zvedavcov, ktorí radi spoznajú Španielsko z prvej ruky a radi si pozrú aj osobne tieto skvosty v našej tour cez CK Dadatours. Kniha bola vyrobená v režime EKO, pri výrobe bolo použité: 1.Recyklovaný papier 2.Biologicky rozložiteľný papier 3.Ekologická edícia BIO TOP 4.Materiál bez obsahu chlóru 5.Materiál bez optického bielenia 6.Ekologické náplne pri tlačení
Vypredané
9,50 € 10,00 €