! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Jane Chapman

autor

Najkrajšie vianočné rozprávky


Čarovné vianočné príbehy o zvieratkách z lesa Všade padá sneh, vládne ticho, vo vzduchu cítiť vôňu koláčikov... blížia sa Vianoce! Vedia to už všetci, aj zvieratká z lesa. Nemôžu sa dočkať toho radostného obdobia, kedy sa navôkol rozhostí pokoj a v srdciach zavládne láska. Iba mrzutý jazvec sa na Vianoce neteší. Netúži po darčekoch, ani po spoločnosti ďalších zvieratiek, chce sa schovať pod perinu a uložiť na zimný spánok. Nech sa však snaží ako chce, ustavične ho niekto vyruší... Obmäkčí ho nakoniec ježko, ktorý by potreboval jeho pomoc? Vo vianočný zázrak zas dúfa macko Medík s myškou Tinkou a zajačicou Lily – preto sa odhodlane vyberú na cestu k žiarivému striebristému mesiacu. Keď sa však začne stmievať, zdvihne sa silný vietor a udrie tuhý mráz, cieľ ich cesty sa zdá byť v nedohľadne... A zvieratiek sa zmocní strach. Podarí sa im nájsť cestu domov? Tri utešené vianočné príbehy pre väčších i menších čitateľov s ilustráciami Tima Warnesa a Jane Chapmanovej navodia tú pravú vianočnú atmosféru v každej rodine. Pre deti od 4 rokov Z anglického originálu preložila Lucia Nižníková Kollárová.
Na sklade > 5Ks
14,16 € 14,90 €

Bear´s Loose Tooth


From a cave in the forest came a "MUNCH, MUNCH, CRUNCH!" as Bear and his friends all nibbled on their lunch. Bear and his friends are munching on their lunch, when all of sudden...Bear feels something wiggling and wobbling in his mouth. Oh, no! What can it be? It's Bear's first loose tooth! In the first BEAR story in three years, Bear's friends help to ease his concerns about his wiggly, wobbly tooth and help him understand losing a baby tooth is perfectly natural. This funny and reassuring story will delight anyone who's ever had a loose tooth.
Vypredané
5,32 € 5,60 €

Olyan leszek, mint te!


Pikoló, a mamutkislány leghőbb álma, hogy nagy és erős legyen - akárcsak Apa, akire hősként tekint. Amikor kettesben nekivágnak a jeges síkságnak, hogy egy különleges kalandban legyen részük, Pikoló oldalát furdalni kezdi a kíváncsiság: vajon milyen felfedezéseket fognak tenni? Vajon az út végére jobban hasonlít majd Apára? Ez a szívmelengető történet a szülői szeretet fontosságát hivatott ünnepelni - kiváló minden csöppség számára, aki alig várja, hogy végre felnőtt legyen belőle.
Vypredané
13,33 € 14,03 €

Teljes szívemből szeretlek


Kismackó összetörte Medvemama kedvenc virágcserepét. Mi lesz, ha már nem fogja többé szeretni a mamája? Szerencsére Medvemama tudja, mivel nyugtassa meg... "Tedd csak a mancsod a szívemre - mosolyog -, és hallani fogod, ahogy szüntelenül dobog benne a szeretet!" Ez a könyv a feltétlen szeretet szívmelengető meséje.
Vypredané
10,23 € 10,77 €