! Doprava ZADARMO už od 15 € !

Martin Čiernik

autor

Ako ju spraviť


V knihe ti krok po kroku odhalím ako: - sa s ňou emocionálne prepojíš, - ju budeš priťahovať (nielen fyzicky), - máš dodržiavať správnu hygienu, - docieliš, aby sa pri tebe dokázala uvoľniť, - ju vydráždiš do šialenstva, - ju famózne spravíš ústami ako pán, - pracovať s jej erotogénnymi zónami, - jej spravíš mokrý orgazmus, - a mnoho ďalšieho. Krok po kroku Ťa prevediem ženskou mysľou od začiatku až po " zakázané ovocie".
Na stiahnutie
9,95 €

dostupné aj ako:

Majster erekcie


"Mnoho ľudí si myslí, že keď má zdravotný problém napríklad s chrbticou, stačí, ak budú hľadať príčinu v oblasti, kde ich chrbtica bolí. Ich problém pominie, ak pôjdu na nejakú masáž alebo do wellnessu. Možno DOČASNE príznaky pominú, ale nie ich príčina. Po dobrej masáži sa človek cíti ako znovuzrodený, to je fakt. Čo sa však deje počas masáže? V skratke a laicky, zvyšuje sa pružnosť a prekrvenie v oblasti podkožných tkanív a svalov, čoho výsledkom je väčšie okysličenie a vyživovanie. Ak máme vo svaloch tzv. spazmy (zášklby, stuhnuté miesta), masér nám ich pomocou hmatov uvoľní a my si uvedomíme úžasný pocit uvoľnenia. Škoda však, že to nevyrieši náš skutočný problém, ktorý býva väčšinou fyziologický. Preto treba zmeniť napríklad náš pohybový stereotyp, prípadne začať s kompenzačnými cvičeniami a s vhodným športom. Masáž je ako doplnok regenerácie perfektná vec, no nemala by byť primárnym pilierom starostlivosti o naše zdravie. Naše telo je jeden celok, a preto naše problémy, napríklad so spomínanou chrbticou, môžu byť zapríčinené pokojne aj plochými nohami. Telo je síce poprepájané fasciami, svalmi, šľachami, cievami, kosťami či rôznymi kĺbmi, no v konečnom dôsledku je to jeden fascinujúci sebestačný celok, ktorý má dve základné potreby – PREŽIŤ A ROZMNOŽIŤ SA. Pokiaľ tvoj problém (v tomto prípade bolesť chrbtice) nie je stav ohrozujúci život, telo to primárne nerieši. Pomocou masáže sa ti ploché nohy nevyliečia, iba DOČASNE odstrániš príznak – bolesť. Prečo ťa na to upozorňujem? Pretože nezáleží na tom, či máš problém s chrbticou alebo so svojím penisom, princíp je rovnaký. Takisto aj hľadanie riešenia by malo byť postavené na vnímaní tela ako celku. Tento e-book je zostavený tak, aby pomohol chlapom so slabšou erekciou, ale aj aby podporil a znásobil erekciu u mužov, ktorí ju majú úplne v poriadku – keďže som šiel do hĺbky problému a poňal ho zo všetkých (mne známych) koncov. Vždy je predsa čo vylepšiť."
Na stiahnutie
8,00 €

Majster komplimentov


"Poznáš ten super pocit, keď ti niekto blízky pochváli nový účes alebo tenisky? Asi každého z nás poteší, keď vidíme, že sme pre iných atraktívni. Cítime sa potom príjemnejšie a sebavedomejšie. Poznáš však aj ten pocit, keď ti dáva kompliment niekto cudzí, vôbec mu to neveríš a v hlave ti prebehne: „No, nevtieraj sa a vyklop, čo odo mňa chceš.“? Možno sa ti už stalo, že si sa s niekým zoznámil a on ti vzápätí na to niečo pochválil štýlom napr. „máš dobré tričko“, no ty si sa necítil tak príjemne, ako keď ti dal kompliment niekto blízky. Možno ti to bolo až nepríjemné. Prečo je to tak? Poďme sa na to pozrieť viac do hĺbky."
Na stiahnutie
5,00 €

Majster sexuálnych obrazov


Keď ti poviem: „Predstav si futbalovú tribúnu plnú nahých žien...“, čo urobíš? Pravdepodobne si ju predstavíš, však? Keď ti poviem: „NEPREDSTAV si žltú dodávku...“, aj tak si ju s veľkou pravdepodobnosťou predstavíš. Naša myseľ pracuje v obrazoch, bez ohľadu na logiku. Určite niekedy pred spaním rozmýšľaš, čo ťa čaká na ďalší deň a vytváraš si v hlave obrazy, aj keď sa to ešte nestalo. Mimochodom, vieš aká je typická otázka na pracovných pohovoroch? Predsa – „kde sa VIDÍTE o 5-10 rokov?“
Na stiahnutie
5,00 €

Ako ju spraviť


V knihe autor krok po kroku odhalí ako: - sa s ňou emocionálne prepojíš, - ju budeš priťahovať (nielen fyzicky), - máš dodržiavať správnu hygienu, - docieliš, aby sa pri tebe dokázala uvoľniť, - ju vydráždiš do šialenstva, - ju famózne spravíš ústami ako pán, - pracovať s jej erotogénnymi zónami, - jej spravíš mokrý orgazmus, - a mnoho ďalšieho. Krok po kroku prevádza ženskou mysľou od začiatku až po "" zakázané ovocie""."
Vypredané
14,16 € 14,90 €

dostupné aj ako: