Mary Clark

autor

Pošepkám ti do ucha


Mladá ambiciózna reportérka televíznej stanice KEY News Laura Walshová dopredu píše nekrológy slávnych ľudí, ktorí sú chorí a pravdepodobne čoskoro zomrú, aby televízia mala pohotovo pripravený materiál k správe o ich úmrtí. Laura však túži po významnejšej kariére a väčšej zodpovednosti. V jej úsilí ju podporuje populárna moderátorka Gwyneth, ktorú si Laura veľmi obľúbila. Laura získa súhlas šéfa na prípravu relácie o newyorskom zábavnom parku Palisády, ktorý už neexistuje a v sedemdesiatych rokoch tam zahynul dvanásťročný chlapec. Teraz polícia našla jeho pozostatky a po tridsiatich rokoch obnovuje vyšetrovanie. Laura zhromažďuje materiál o zábavnom parku a netuší, ako hlboko do jej súkromia tento príbeh zasiahne...
Vypredané
7,22 € 7,60 €

Nikto sa nič nedozvie


Ambiciózna televízna reportérka Cassie Sheridanová, ktorá túži zvýšiť sledovanosť svojho spravodajstva, sa v honbe za senzáciami nezastaví pred ničím. Keď získa tajnú informáciu o jednej z obetí sériového vraha, ani netuší, ako veľmi sa môže popáliť. Pád z výslnia do hlbín je nezvratný a ruka v ruke s profesionálnym fiaskom prichádza aj fiasko osobné.
Vypredané
1,90 € 2,00 €

Prezradím ti tajomstvo


Krásna moderátorka spravodajstva televízie KEY Eliza Blakeová má minulosť, ktorú sa usiluje zatajiť. Jej kolega, príťažlivý a populárny Bill Kendall, radšej volí smrť, ako keby malo vyjsť najavo jeho potupné tajomstvo. Pôvabná a charizmatická Joy Wingardová, potenciálna prvá dáma krajiny, sa takisto úzkostlivo usiluje vyhnúť odhaleniu svojho ľúbostného vzťahu, ktoré by rozbilo jej sen o žiarivej budúcnosti. Farský kňaz otec Alec, nechtiac zasvätený do ľudských omylov, je viazaný povolaním nechávať si tajomstvá druhých pre seba. Nikto z nich však netuší, že karty môže ešte zamiešať ľudská ctižiadosť, ktorá rozhodila siete všetkými smermi a nezastaví sa ani pred úkladnou vraždou, aby dosiahla svoje.
Vypredané
7,86 € 8,27 €

Közel hozzád


Eliza Blake híres médiasztár alig heverte ki férje elvesztését, amikor újabb traumával kell megbirkóznia. Egy országos tévécsatornán folyó népszerű műsorával kapcsolatban rengeteg levelet és telefonhívást kap, melyek között mindig akad egy-egy beteg lelkű néző fenyegető üzenete is. Mivel azonban ezek a tévécsatorna belső ellenőrzésén rendre fennakadnak, a biztonsági főnök jónak látja, ha figyelmezteti Elizát a veszélyre, aki maga is aggódni kezd az egyre gyakoribbá váló zaklatások miatt. Eliza frissenkibontakozó új kapcsolata rövidesen zátonyra fut, így ismét egyedül marad, ami fokozott óvatosságra inti.Habár volt szerelme helyére sokan pályáznak, Eliza egyre kevésbé tudja, hogy kiben bízhat meg és kiben nem. Életének problémáit megoldandó, kislányával elköltözik egy New Yorktól távolabb eső, idilli, csendes kisvárosba. Látszólag rendeződik körülötte minden, amikor egyszer csak gyanús alakok tűnnek fel a házukkörül...Az izgalmas, fordulatos történet mellett Eliza és kislánya kapcsolatának meghatóan széppillanatai is magával ragadják az olvasót. A szerző - lévén maga is televíziós személyiség - bepillantást enged a műsorkészítés kulisszatitkaiba is.
Vypredané
9,42 € 9,92 €