Chantal Coadyová

autor

Čokolády


Odborný sprievodca najkvalitnejšími čokoládami na svete. Zasväcuje do histórie tejto lahodnej pochúťky, do problematiky pestovania kakaovníka a spracovania jeho plodov až po výslednú formu ­čokoládu a bonbóny. Naučí správne ochutnávať výrobky z čokolády a predstaví prehľad svetových výrobcov a ich produktov. Táto útla, no obsažná knižka by nemala chýbať v knižnici nijakého milovníka tohto sladkého pokušenia.
Vypredané
11,64 € 12,25 €

Čokoláda


Odborná příručka o nejkvalitnějších světových čokoládách. Zasvěcuje do historie této lahodné pochoutky, do problematiky pěstování kakaovníku a zpracování jeho plodů až do okamžiku, kdy vzniká výsledná forma: ­ čokoláda a bonbony. Zájemce se naučí, jak správně ochutnávat výrobky z čokolády, a získá přehled o světových výrobcích a jejich produktech.
Vypredané
13,35 € 14,05 €

Rococo Mastering the Art of Chocolate


Rococo makes the finest chocolates in the world. Its founder, Chantal Coady, has been a pioneer of the nouveau chocolat revolution for 30 years. She established the award-winning Rococo chocolate business and school and continues to blaze the trail for chocolate creativity. In this beautiful and indulgent book, Chantal shares her expertise and chocolate alchemy. From the perfect ganache recipe to delicious salted caramel truffles, and from a stunning chocolate roulade to extreme chocolate combinations, Rococo celebrates gastronomy's finest, most complex and luxurious of ingredients - chocolate.
Vypredané
37,99 € 39,99 €