Disney

autor

Nikdy sa vopred nevzdávaj - Macko Puf


Macko Puf a jeho kamaráti zo Stoakrového lesa sa každý deň naučia niečo nové. Napríklad, že sa vyplatí vopred sa nevzdávať, že najlepšie je každému doma alebo že ak sa niečo nepodarí, vždy sa to dá napraviť.
Vypredané
9,11 € 9,59 €

Pomáhaj svojim kamarátom - Macko Puf - čítanie zo Stoakr.lesa


Macko Puf a jeho kamaráti sa naučia každý deň v Stoakrovom lese niečo nové. Napríklad, prečo je dôležité si navzájom pomáhať, vedieť sa ospravedlniť alebo sa zverovať so svojimi pocitmi.
Vypredané
8,17 € 8,60 €

W.i.t.c.h.-sto čarodejných spôsobov - ako sa baviť cez prázdniny


Pri mori, na horách alebo hoci aj v meste...vás čakajú prázdniny plné dobrodružstiev! Z denníka čarodejníc!
Vypredané
5,33 € 5,61 €

Kam večer odchádza slniečko - Macko Puf


Puf a jeho priatelia objavujú v Stoakrovom lese rôzne skutočnosti, napríklad, že slniečko večer zapadá na jednom mieste a ráno vychádza na inom, že sa zvieratá dorozumievajú rôznymi zvukmi alebo že ich farba nie je žiadna náhoda. V každej kapitole je jedna taká skutočnosť popísaná jednoduchým, zrozumiteľným spôsobom.V závere kapitoly je pripojený námet na spoločnú hru pre deti a ich rodičov.
Vypredané
8,80 € 9,26 €

Moja prvá knižka - modrá - album spomienok...


Keď sa narodí bábätko, každý deň sa prihodí niečo nové a neobyčajné, čo stojí za zvečnenie. Tento krásny album ponúka priestor na uchovanie spomienok a fotografií. Knižka je doplnená roztomilými obrázkami malého Macka Puf a jeho kamarátov zo Stoakrového lesa.
Vypredané
9,11 € 9,59 €

Piráti Karibiku 3 - Na Konci sveta


Najmocnejší vládcovia pirátov sa kedysi dávno zišli a ustanovili Bratský snem. Na ňom uväznili bohyňu Calypso, aby im nemohla škodiť, spísali pirátsky zákonník a rozdelili si vládu nad Siedmimi morami. Teraz sa však zdá, že neobmedzenej vláde pirátov odzvonilo. Lord Beckett z Východoindickej spoločnosti ich neľútostne prenasleduje vo dne v noci a využíva pritom služieb strašného kapitána Davyho Jonesa a jeho prízračnej lode Bludný Holanďan. Je len na Jackovi Sparrowovi a jeho pirátskych spoluvládcoch, ako si s touto vážnou hrozbou poradia.
Vypredané
8,48 € 8,93 €

Veselé Vianoce s Mackom Puf


Radujte sa z čara Vianoc spoločne s Mackom Puf a jeho priateľmi zo Stoakrového lesa. Táto pôvabná kniha obsahuje najkrajšie vianočné dobrodružstvá Macka Puf a niektoré z jeho najobľúbenejších sviatočných básničiek.
Vypredané
15,73 € 16,56 €

W.i.t.c.h. dekorácie Hay Lin


Strážkyňa Hay Lin nechá čitateľky nahliadnúť do svojho súkromia. Nechajte sa inšpirovať najoriginálnejšou z piatich čarodejníc pri výzdobe svojej izby! A navyše: obojstranný plagát, šablóny, návody, dve strany samolepiek.
Vypredané
4,70 € 4,95 €

Moja prvá knižka - ružová - album spomienok...


Keď sa narodí bábätko, každý deň je niečím neobyčajný. Dieťatko rastie, poznáva svet a neustále sa okolo neho deje niečo nové, čo stojí za zvečnenie. Práve na to slúži tento album. Nájdete v ňom miesto na spomienky, fotografie a obrázky. Navyše je ilustrovaný obrázkami Macka Puf a jeho kamarátmi zo Stoakrového lesa.
Vypredané
9,11 € 9,59 €

Aladin - Disney


V krajine, kde horúce slnko spaľuje piesok, skrýva sa dávne tajomstvo. Je to lampa, ktorú by väčšina ľudí považovala za obyčajnú a bezcennú.Ale s tou lampou je to predsa len trochu inak a jej kúzelná moc prevráti život chudobného chlapca Aladina hore nohami.Rozprávka sa začína jednej temnej noci, keď zlý čarodejník spriada svoje plány.
Vypredané
8,48 € 8,93 €

W.i.t.c.h. - Witch od A do Z - Slovník pojmov zo života čarodejok


Will, Irma, Taranee, Cornelia a Hay Lin rozžeravili svoje mozgové závity a spísali niečo o slovách, ktoré považujú za dôležité pre svoj život.
Vypredané
6,28 € 6,61 €

Princezná - Knižka šablón so samolepkami


Knižka so šablonami pomocou, ktorých si môžeš nakresliť svoju oblúbenú princeznú z animovaných rozprávok od Disney-ho a nájdeš v nej aj krásne samolepky.
Vypredané
10,37 € 10,92 €

Macko Puf - Knižka hádaniek a puzzlov


Urob si krásny deň v Stoakrovom lese s Knižkou hádaniek a puzzlov. Macko Puf, Kengurka, Tiger, Oslík a Prasiatko sa už tešia, ako sa s tebou zahrajú a vylúštia hádanky pomocou snímateľných samolepiek!
Vypredané
10,37 € 10,92 €

Macko Puf - Knižka šablón so samolepkami


Knižka šablón - pomocou, ktorých si môžeš nakresliť svoju oblúbenú postavičku z animovaného seriálu Macko Puf od Disney-ho. A nájdeš v nej aj krásne samolepky.
Vypredané
10,37 € 10,92 €

Kráska a zviera - Disney


Na jednom hrade žil princ.Bol mladý a krásný, ale nanešťastie tiež zlý a pyšný.A práve pre jeho pýchu ho zlá čarodejnica zakliala do podoby obludného zvieraťa, ktorého sa každý bál.Zachrániť ho mohla len láska.Dokáže ju v zvierati prebudiť Bella, nežná dievčina z neďalekej dediny?A dokáže zviera prebudiť lásku v nej?
Vypredané
8,48 € 8,93 €

Vždy hovor pravdu - Macko Puf - čítanie zo Stoakrového lesa


Macko Puf a jeho kamaráti zo Stoakrového lesa sa každý deň naučia niečo nové. Napríklad, že je lepšie priznať sa hneď, že ak chce niekto niečo vedieť, musí sa poctivo učiť, alebo že sa vždy vyplatí počúvať, čo hovoria druhí.
Vypredané
9,11 € 9,59 €