Disney

autor

Macko Puf - Obrazový sprievodca


Macko Puf musí urobiť veľmi dôležitú vec-nájsť nový chvostík pre kamráta Oslíka. Zoznámte sa s Pufovými kamarátmi, medzi ktorých patria Prasiatko, Tiger, Sova a Kengurica. Preskúmajte obrovský Stoakrový les, v ktorom zvieratká bývajú. Slovenský preklad Irena Novotná
Vypredané
6,18 € 6,50 €

Popoluška - leporelo


Najkrajšie rozprávky Walta Disneyho
Vypredané
3,62 € 3,81 €

101 dalmatínov - leporelo


Najkrajšie rozprávky Walta Disneyho
Vypredané
3,62 € 3,81 €

Alica v krajine zázrakov


Pripojte sa k Alici pri jej putovní po Krajine zázrakov a zoznámte sa so zvláštnymi bytosťami, akými sú napríklad Biely Králik, Pleskopud, či šialený Klobučník.Do najmenších podrobností preskúmajte v Krajine zázrakov rôzne tajuplné miesta a prečítajte si všetko, čo vo filme zostalo nevyslovené.
Vypredané
9,83 € 10,35 €

dostupné aj ako:

Autá Alova najlepšia dovolenka


V tejto knihe s dvoma príbehmi sa dozviete veľa o reklamnej vzducholodi Alovi, čo sa na dovolenke zatúlal až nad Chladičové Teplice, a tak mohol pomôcť autám nájsť stratený traktor. Druhý príbeh vám zasa priblíži Sarga, ktorý zo všetkého najradšej komandoval ostatné autá a nútil ich trénovať na horšie časy.
Vypredané
8,21 € 8,64 €

Hannah Montana Buď môj!


Kniha želaní so samolepkami Si zaľúbená? Žiadny strach! Potrebuješ povedať svojej najlepšej kamarátke, že je úžasná? V pohode! Môže sa na teba tvoja kamarátka spoľahnúť? Daj jej to vedieť! Vďaka šesťdesiatim štyrom skvelým pohľadniciam s hviezdami seriálu Hannah Montana môžeš poslať super želania všetkým kamarátom, svojmu miláčikovi a hoci aj panovačnému bratovi. Navyše môžeš svoje želaníčka ozdobiť viac ako stopäťdesiatimi trblietavými samolepkami
Vypredané
5,44 € 5,73 €

Kuchárka Macka Puf


V tomto vydaní nájdete mnoho receptov a nápadov, ktoré si môžete vyskúšať s Mackom Puf a jeho kamarátmi. Knižka je rozdelená do siedmich kapitol, ktoré sa venujú príprave cukroviniek, šalátov, toastov, hlavných jedál, dezertov a `drobností na chuť` ako hovorí Macko Puf. Každý recept je popísaný krok za krokom názornými obrázkami. Preto je táto kniha vhodná pre začínajúcich kuchárov.
Vypredané
7,86 € 8,27 €

Animal Match


Explore the concept of animal habitats with your child. Discuss why and how animals live in different habitats - like a forest or a field. Use the animal tiles in this book as atool to help your youngster classify animals. Play a game inviting them to find the tile that features an animal with specific qualities, such as an animal with wings, or an animal that meows.
Vypredané
9,40 € 9,89 €

Najkrajšie rozprávky pre princezné 2


Vítame vás opäť v kúzelnom svete princezien zo slávnych filmov Walta Dineyho! V tomto zväzku si môžete prečítať o morskej víle Ariel, o Popoluške a jej nevlastných sestrách, o Alici v krajine zázrakov, o Belle a tiež o Jasmíne v krásneho mesta Agrabahu.
Vypredané
15,73 € 16,56 €

Šípková Ruženka a čarovný kvietok


Ruženka dostane od princa Filipa nádherný strieborný prívesok v tvare kvetu. Chce sa mu odplatiť, a tak preňho usporiada bál. Rozhodne sa vyzdobiť plesovú sálu tak, aby pripomínala les, kde sa zoznámili. Dobré víly ochotne ponúknu princeznej pomoc, ale veci tak domotajú, že Ruženke nezostane nič iné, ako dať zasa všetko do poriadku.
Vypredané
7,22 € 7,60 €

Snehulienka a zlatý medveď - Disney Princezné


Snehulienka zbierala v lese maliny, černice a brusnice, keď sa ozval zvláštny zvuk. Vybrala sa smerom, odkiaľ sa ozývalo mraučanie a kvílenie, až došla k starému kmeňu, v ktorom zostalo uväznené malé medvieďa. Všetko dobre dopadlo, lebo ho dievčina s lesnými priateľmi z nepríjemného väzenia vyslobodila.
Vypredané
7,22 € 7,60 €

Popoluška - Disney - 2.vydanie


Bolo raz jedno malé kráľovstvo, ktoré na jar zakvitlo a po celý rok rozkvitalo. A priamo uprostred neho stál starý vidiecky zámok. Žil v ňom otecko s malou dcérkou, ktorá sa volala Popoluška. Nemala mamičku, a tak sa ocko rozhodol a oženil sa s istou dámou, ktorá mala dve dcéry Anastáziu a Gizelu.  Zdalo sa, že zámok bude pre všetkých domovom plným šťastia. Ale nebol. Jedného chladného dňa stratila Popoluška aj otecka a jej druhá mama z dobrej rodiny sa cez noc premenila na zlú macochu.
Vypredané
8,80 € 9,26 €

Leví kráľ - Disney - 2.vydanie


Oranžový kotúč slnka nahliadol prvými žeravými lúčmi do nekonečnej krajiny piesku, skál a stepnej trávy a nad týmto dielom sveta, ktorý ľudia pomenovali Afrika, sa rozozneli tisícky bubnov a bubienkov. To však neduneli bubny! To dupali kopytá zebier a žiráf a mohutné slonie nohy. A nad bubnami vrieskali a pišťali hlasy tisíchlavého zboru ďalších zvierat. Všetky sa náhlili, aby sa po prvý raz mohli pokloniť prvorodenému synovi levieho kráľa Mufasu...
Vypredané
8,80 € 9,26 €

Jasmína a Radžove trampoty s opičkou


Jedného dňa si princezná Jasmína vyšla so svojím kamarátom Radžom na prechádzku do kráľovských záhrad. Odrazu im do cesty vbehla malá opička. Keďže ju Jasmína vzala do paláca, diali sa nevídané veci. A Radža, verný druh princeznej, začal žiarliť...
Vypredané
7,22 € 7,60 €

Ariel a delfín Flip


Ariel chce urobiť radosť svojej sestre na narodeniny, a rozhodne sa jej podarovať náhrdelník. No malý a nezbedný delfín Flip jej trocha skomplikuje situáciu, aj keď sa napokon pri love narodeninových pokladov ukáže ako neoceniteľný pomocník.
Vypredané
7,22 € 7,60 €

Bella má dobrý nápad


Do zámockej záhrady raz príde malá sučka Bonnie. Bella ju pohostí psím keksíkom a zistí, že je to milé stvorenie. Bonnie sa na druhý deň vráti, ale už nie sama. Privádza si dvoch psích kamarátov. Odvtedy sa počet štvornohých návštevníkov rozmnožuje, až princezná pochopí, že pani Becuľka nemôže piecť denne také množstvo psej maškrty. Bella premýšľa, ako psiu svorku zabaviť a psíkom urobiť radosť. Ďalší z radu príbehov o princeznách plný nádherných ilustrácií.
Vypredané
7,22 € 7,60 €