Disney

autor

Kniha džungle - Disney - 2.vydanie


Príbeh z Kúzelnej zbierky Walta Disneyho o ľudskom mláďati, ktoré do džungle priniesla rieka.
Vypredané
8,80 € 9,26 €

W.i.t.c.h. - sto čarodejných spôsobov, ako si poradiť s láskou -2.vydanie


Sto čarodejných spôsobov, ako si poradiť s láskou keď sa zamiluješ až po uši, keď ťa nejaký chlapec uháňa atď. Čarodejnice ti poradia, ako spokojne žiť na `planéte lásky`.
Vypredané
5,33 € 5,61 €

W.i.t.c.h. - sto čarodejných spôsobov ako objaviť svoj pôvab -2.vydanie


W.I.T.C.H. sto čarodejných spôsobov, ako objaviť svoj pôvab a cítiť sa krásna v každej situácií. Objav odtiene krásy spoločne s čarodejkami!
Vypredané
5,33 € 5,61 €

Auta


Vítězství v Šampionátu o Zlatý píst je to jediné, po čem začínající závoďák Blesk McQueen touží. Ale pak se všechno nějak podivně zamotá a on se místo na závodní trati ocitne v Kardanové lhotě, zapomenutém městečku na staré Silnici 66. A tam Blesk přijde na to, že život nejsou jen závody a že nevyhrává vždycky ten, kdo zrovna první přejede cílovou čáru.
Vypredané
9,90 € 10,42 €

Peter Pan - Disney - 2.vydanie


Prečítajte si ďalšie príbehy z Kúzelnej zbierky rozprávok! V knihe Peter Pan sa dozviete o deťoch, ktoré v neho verili, a preto sa s ním mohli stretnúť. Peter Pan ich vzal na výlet do rozprávkovej Nekrajiny, kde prežili veľa nevídaných a krásnych dobrodružstiev.
Vypredané
8,80 € 9,26 €

Lady a Tramp - Disney - 2.vydanie


Prečítajte si ďalšie príbehy z Kúzelnej zbierky rozprávok! Kto má rád psíkov, toho určite poteší kniha Lady a Tramp. Je o psej krásavici s dlhými hodvábnymi ušami, ktorá ani netuší, koľko prekvapení a napínavých príhod jej chystá vrtošivý osud.
Vypredané
8,80 € 9,26 €

Ďalšie päťminútové rozprávky pre princezné - 2.vydanie


Čo môže byť lepšie, ako zaspávať pri peknej rozprávke? A naše princezné - Ariel, Jasmína, Snehulienka, Šípková Ruženka a Bella - rady pričarujú na vaše viečka krásny sen.
Vypredané
8,80 € 9,26 €

Cililing - Disney víly


Určite ste si všimli, že na svete sa deje mnoho čudných a tajuplných vecí. Prečo napríklad na jar zmizne sneh a celá zem sa zazelená? Ako to, že sa zvieratá prebúdzajú zo zimného spánku a vtáčiky sa učia lietať? Zdá sa, že všetky tieto divy sa dejú samy od seba, ale v skutočnosti sú dielom víl. Víly žijú v kúzelnej krajine Nekrajine. Rodia sa z prvého detského smiechu a každá z nich má na niečo zvláštny talent. Tak sa narodila aj Cililing, víla vševedka s talentom na opravovanie a vynaliezanie. Lenže Cililing sa jej talent ani trochu nepáčil a závidela vílam s talentom na prírodu. Zdalo sa jej, že ich talent je oveľa dôležitejší. O tom, čo všetko Cililing v Nekrajine prežila a ako nakoniec zmúdrela, si môžete prečítať na stránkach tejto knižky!
Vypredané
8,80 € 9,26 €

Nové príhody zo Stoakrového lesa - Macko Puf


Macko Puf a jeho kamaráti zo Stoakrového lesa prežívajú stále nové a nové príhody. Prečítajte si o tom, ako sťahovali Tigra, ako Puf strážil Kengurku, ako privítali zimu, alebo ako sa Puf nemohol dočkať, až bude mať narodeninovú oslavu.
Vypredané
14,55 € 15,32 €

Bolt


Bolt je slávny psí hrdina, známy z televízneho seriálu. Má nadprirodzené schopnosti, ktorými chráni svoju paniu Penny. Dievčatko ohrozuje zlý vedec a banda zlosynov. Bolt netuší, že jeho schopnosti sú iba filmové triky. Od chvíle, keď pochopí, že je len obyčajný pes, je jeho život plný dobrodružstiev, akým sa nevyrovná ani jeden film.
Vypredané
8,48 € 8,93 €

Dupkáč a vajíčko - Bunnies


Dupkáč pri šantení v lese nájde vajíčko. Poobzerá sa, ale nikde nevidí žiadne vtáčie hniezdo. Dupkáč dobre vie, že z vajíčka sa vyliahne malé vtáčatko, ktoré potrebuje mamičku. A tak sa ju rozhodne so svojimi sestričkami pohľadať. Príbehy malých zajačikov s nádhernými ilustráciami od Lori Tyminski a Valerie Turati, ktoré sprevádza text Laury Driscollovej.
Vypredané
6,93 € 7,29 €

Mačky Aristokratky


V tejto knihe si môžete prečítať dve krásne rozprávky. Jednu úplne novú o mačiatku Márii a druhú z filmu o mačkách aristokratkách.
Vypredané
6,07 € 6,39 €

Dumbo


Zima sa skončila a cirkus opäť vyrazil na cesty. Ale ešte predtým ho navštívili bociany a priniesli zvieratkám uzlíčky s mláďatami. Aj slonica pani Jumbová sa nakoniec dočkala. Lenže keď rozbalila svoj uzlíček, vykukol na ňu sloník s obrovskými ušami. Všetci sa sloníkovi smiali. To ešte netušili, že práve vďaka svojim ušiam je výnimočný a dokáže veci, o ktorých ostatní môžu len snívať.
Vypredané
6,07 € 6,39 €

Dupkáč


Zajko Dupkáč je pekný nezbedník. Keď môže, utečie svojej mamičke a behá po lese so svojimi kamarátmi. Prečítaj si ako varoval zvieratká pred blížiacim sa požiarom. Všetky zvieratká sa dostali do bezpečia, len Dupkáča mamička vyzerala márne...
Vypredané
6,07 € 6,39 €

101 dalmatínov


Prečítajte si slávny príbeh o 101 dalmatínoch a démonickej Cruelle DeVil na motívy filmu Walta Disneyho!
Vypredané
6,07 € 6,39 €

Slonisko


Ako vlastne vyzerá slonisko? Tiger, zajačik Dupák, Prasiatko i Macko Puf ho Kengurke popisujú ako hrozitánske zviera s tŕňom na chvoste. Ale keď sa Kengurka stretne s ozajstným sloniskom, vôbec jej hrozné nepripadá. Naopak – Lumpík je veľmi hravý a čoskoro sa skamaráti nielen s Kengurkou, ale aj s ostatnými zvieratkami zo Stoakrového lesa.
Vypredané
6,07 € 6,39 €