Disney

autor

Ariel a delfín Flip


Ariel chce urobiť radosť svojej sestre na narodeniny, a rozhodne sa jej podarovať náhrdelník. No malý a nezbedný delfín Flip jej trocha skomplikuje situáciu, aj keď sa napokon pri love narodeninových pokladov ukáže ako neoceniteľný pomocník.
Vypredané
7,22 € 7,60 €

Bella má dobrý nápad


Do zámockej záhrady raz príde malá sučka Bonnie. Bella ju pohostí psím keksíkom a zistí, že je to milé stvorenie. Bonnie sa na druhý deň vráti, ale už nie sama. Privádza si dvoch psích kamarátov. Odvtedy sa počet štvornohých návštevníkov rozmnožuje, až princezná pochopí, že pani Becuľka nemôže piecť denne také množstvo psej maškrty. Bella premýšľa, ako psiu svorku zabaviť a psíkom urobiť radosť. Ďalší z radu príbehov o princeznách plný nádherných ilustrácií.
Vypredané
7,22 € 7,60 €

Hráme sa po celý rok - Macko Puf


Medvedík Puf a jeho kamaráti sa v žiadnom ročnom období nenudia. Veď na jar, v lete, v jeseni i v zime sa dá nájsť toľko zábavy! Prečítajte si ako sa hrajú v Stoakrovom lese!
Vypredané
11,00 € 11,58 €

High School Musical Kniha testů a zajímavostí


Je úplně jedno, jestli jste notoričtí školní průšviháři, kteří si potají sami pro sebe zpívají, nebo geniální šprti, kteří nepřekonatelně tančí, když se nikdo nedívá. Pokud milujete Muzikál ze střední, jeden z nejúspěšnějších filmových projektů posledních let, je tato knížka určena právě vám! 
Vypredané
9,90 € 10,42 €

W.i.t.c.h.- sto čarodejných spôsobov ako zachádzať s tajomstvom


Tajné knihy W.i.t.c.h. vám pomôžu uchrániť vaše tajomstvá s päticou malých čarodejníc. Vaše súkromie partí iba vám. Knižka pre mladé slečny s užitočnými tipmi mladých čarodejníc.
Vypredané
5,33 € 5,61 €

W.i.t.c.h. - sto čarodejných spôsobov - o priateľstve-2.vydanie


Dobrodružná cesta na planétu priateľstva s piatimi magickými kamarátkami ti pômôže zistiť všetko o priateľstve o tom, ako ho prežiť ozajstne a bez karambolov.
Vypredané
5,33 € 5,61 €

Dobrodružstvá Macka Puf - Disney - 2.vydanie


Dobrodružstvá Macka Puf sú zbierkou štyroch zábavných príbehov, v ktorých Macko Puf a jeho priatelia zo Stoakrového lesa prežívajú neuveriteľné veci. Učia sa hľadať med a prekonávať strašnú víchricu, snažia sa odnaučiť Tigra na každého skákať, alebo usporiadajú hostinu na Oslíkove narodeniny. Ale viac vám už neprezradíme. Radšej si otvorte knižku a dajte sa do čítania!
Vypredané
14,48 € 15,24 €

Prasiatko má narodeniny - Macko Puf


Narodeniny Prasiatka sa blížia a všetci kamaráti v Stoakrovom lese chystajú darčeky. Macko Puf dlho rozmýšľa aký darček svojmu kamarátovi dá. Našťastie dostane skvelý nápad.
Vypredané
5,96 € 6,27 €

Wall E - obrazový slovník


Vitajte v roku 2805! Zo Zeme je gigantické smetisko a ľudia sa vysťahovali do vesmíru. Na planéte zostal už len maličký robot, naprogramovaný na zber a lisovanie odpadkov. Zoznámte sa s WALLoE-om a ďalšími dôležitými postavami z nového animovaného filmu.
Vypredané
8,48 € 8,93 €

Pokladnička nevšedných dní - Macko Puf


V Stoakrovom lese sa každý deň deje niečo nové. Macko Puf a jeho kamaráti to už dávno vedia. Ale niektoré dni sú predsa len iné ako tie ostatné. Prinesú niečo nevšedné, na čo budú dlho spomínať. A ktoré dni sú to? O tom si prečítajte v tejto knižke.
Vypredané
10,37 € 10,92 €

Wall E


Predstavte si, že vás niekto prenesie do 29. storočia a vy sa ocitnete na palube luxusnej vesmírnej lode. Zatiaľ opustená Zem pripomína smetisko. Ale Zem v skutočnosti až tak opustená nie je. Niekto na nej od rána do večera pracuje, je na svoju prácu dokonale vybavený a snaží sa zo všetkých síl, aby sa ľudia jedného dňa mohli vrátiť...
Vypredané
8,48 € 8,93 €

Dupkáčov nový kamarát - Bunnies


Príbehy malých zajačikov s nádhernými ilustráciami, ktoré sprevádza text Laury Driscollovej. V tejto knižke sa dozviete, či sa Dupkáčovi podarí získať si nového kamaráta
Vypredané
6,91 € 7,27 €

Mám vás veľmi rada, zajačikovia moji - Bunnies


Príbehy malých zajačikov s nádhernými ilustráciami, ktoré sprevádza text Laury Driscollovej. V tejto sa dozviete aký darček vyrobili, aby urobili radosť svojej mamičke.
Vypredané
6,91 € 7,27 €

Moja prvá knižka - Macko Puf


Album spomienok pre najmenších a ich rodičov s ilustráciami macka Puf a jeho kamarátov.
Vypredané
9,11 € 9,59 €

Bambi - Disney - 2.vydanie


Príbeh z Kúzelnej zbierky rozpávok Walta Disneyho o hravom mladom jeleňom mláďati Bambi, zajačikovi Dupákovi a skunkovi Kvetovi, ktorý si užívajú bezstarostné dni až pokým...
Vypredané
8,80 € 9,26 €

Dumbo - Disney - 2.vydanie


Kúzelná zbierka Walta Disneyho o malom sloníkovi Dumbo, ktorého jeho veľké uši preslávili po celom svete. No než sa tak stalo, prežil nejedno i veľmi nepríjemné prekvapenie.
Vypredané
8,80 € 9,26 €