% Zľavy na hry %

Alena Doležalová

autor

Pomazánky rychlé večeře jednoduché pohoštění


V kuchařce najdete mnoho inspirací na pomazánky, chuťovky, dezertky a jiné výrobky studené kuchyně, kterými na úrovni pohostíte nečekanou i ohlášenou návštěvu či kulinářsky zpestříte jakoukoliv oslavu.
Vypredané
5,14 € 5,41 €

Neodolateľné krémové múčniky


Krémové múčniky sú pre väčšinu z nás priam neodolateľné. Ich príprava pritom ani nemusí byť priveľmi zložitá či časovo náročná, záleží len na tom, ako vás pečenie a zdobenie múčnikov baví a koľko máte času. Táto kuchárka obsahuje zväčša jednoduché recepty, ktoré zvládne naozaj každý. Potom závisí už len od vášho talentu a skúseností so zdobením dezertov. Aj jednoducho zdobené múčniky vyzerajú veľmi lahodne, stačí vhodne skombinovať farbu cesta, krému a polevy a k tomu si už ľahko vymyslíte ozdobu, ktorá bude farebne i chuťovo ladiť s múčnikom. Pri slávnostných príležitostiach si určite dáte na zdobení záležať viac než inokedya zaiste sú medzi vami aj takí, čo sa v skrášľovaní dezertov vyslovene vyžívajú. Vďaka farebným fotografiám vám táto kniha ponúka bohatú inšpiráciu. Nájdete v nej i užitočné rady a tipy, ktoré vám prípravu lahodných múčnikov výrazne uľahčia.
Vypredané
10,36 € 10,90 €

Lacná kniha Domáca kuchárka (-50%)


Ak máte radi chuť domácej kuchyne, táto kniha je pre vás ako stvorená. Nájdete v nej 2 850 receptov od lahodných pokrmov cez špeciality teplej i studenej kuchyne, chutné múčniky, zákusky až po osviežujúce nápoje, nechýbajú ani rady na konzervovanie. V ponuke sú rokmi overené recepty a rady skúsených gazdiniek, ale aj špeciality odborníkov v oblasti kulinárstva. Môžete sa nimi inšpirovať, či už ste začínajúca gazdinka, alebo skutočná profesionálka. Odmenou budú spokojní členovia vašich domácností.
Vypredané
7,45 € 14,90 €

dostupné aj ako:

Lacná kniha Babičkina kuchyňa (-70%)


Kniha ponúka 2 250 receptov od českých a moravských gazdiniek. Zameriava sa na jedlá, ktoré si ešte pamätáme od starých mám, no napriek času nezostarli a v záplave kulinárskych importov prinášajú do našich domácností vône nezabudnuteľnej babičkinej kuchyne. V pestrom výbere nájdete recepty na polievky, zabíjačkové špeciality, mäsá, prílohy, sladké pokrmy, domáci chlieb, zavárané ovocie i zeleninu, na domáce mušty, ale aj vína a liehoviny. Okrem toho sú tu dobré rady (ako odstrániť nežiaduci zápach, ako si poradiť s presoleným jedlom) aj praktické návody (napríklad ako zahnať únavu, ako zmierniť ženské problémy).
Vypredané
4,17 € 13,90 €

dostupné aj ako:

Lacná kniha Kuchyně našich babiček (-70%)


Další kniha z řady úspěšných Receptů naší rodiny tentokrát na téma Kuchyně našich babiček. Snad v každé rodině můžeme najít ohmatané sešity, které se dědí z generace na generaci a které obsahují rodinné stříbro - tedy to nejlepší, co se v té které rodině vařilo. A právě z nich čerpali mnozí čtenáři a dali tak vzniknout originální a zajímavé kuchařské knize.
Vypredané
4,92 € 16,40 €

dostupné aj ako: