James Eade

autor

Šachy - Jak pochopit hru pomocí ilustrovaných schémat


Naučte sa šach – starodávnu hru kráľov. Osvojte si kľúčové techniky a dnes už klasické ťahy šachových veľmajstrov pre začiatočníkov i pokročilých, taktiky, kombinácie, výmeny... Tento obrazový sprievodca je usporiadaný tak, aby ste mohli rýchlo vyhodnotiť vlastné postavenie a priradiť mu príslušné riešenie. Viac než 300 príkladov ilustruje útočné i obranné stratégie pre začatie, priebeh i ukončenie hry.
Na sklade > 5Ks
16,10 € 16,95 €

Šachy


James Eade napísal niekoľko kníh o šachu. Je prezidentom Šachových novinárov v Amerike, redaktorom dvoch šachových časopisov a ako hráč získal titul Majster šachu USCF. Knihu Šachy napísal ako ilustrovanú príručku o základoch šachovej hry a terminológie. Kniha obsahuje všetko to, čo potrebujete vedieť, aby ste vyhrali.
Vypredané
15,73 € 16,56 €

Šachy - Jak pochopit hru pomocí ilustrovaných schémat (dotlač)


Naučte se šachy, starodávnou hru králů. Osvojte si klíčové techniky a dnes již klasické tahy šachových velmistrů pro začátečníky i pokročilé, taktiky, kombinace, oběti a výměny. . Tento jedinečný obrazový průvodce je uspořádán tak, abyste mohli rychle vyhodnotit vlastní postavení a přiřadit příslušné řešení. Více než 300 příkladů ilustruje útočné i obranné strategie pro zahájení, průběh i zakončení hry. Každý tah je doprovázen komentovanými ilustracemi v rovnoběžném promítání (žádné obtížně čitelné symboly), abyste mohli tahy snadno sledovat. Kroužková vazba navíc umožňuje nechat knihu bez obav dlouho otevřenou, abyste ji mohli používat přímo při hře.
Vypredané
16,10 € 16,95 €

Sakk


Sakkiskola nem csak kezdőknek: a játékokkal még csak most ismerkedők és a már gyakorló játékosok is találhatnak megszívlelendő tanácsokat a jól áttekinthető, térbeli ábrákkal ellátott könyvekben. A praktikus spirálkötés még kezelhetőbbé teszi a könyveket.
Vypredané
12,64 € 13,30 €