Walter Foster

autor

Kreslenie


Kompletná príručka pre začínajúcich umelcov, ktorá ich krok za krokom zasvätí do umenia kresby. Kniha záujemcov prevedie celým procesom tvorby - od výberu nástrojov, pomôcok a materiálov cez zvládnutie základných tvarov a techník až po kreslenie kvetov, krajiniek, zátiší, zvierat či ľudí. Okrem toho obsahuje aj základné informácie o anatómii, svetle, kompozícii, perspektíve, textúrach či využití rôznych médií. Táto príručka s viac ako 1 000 ilustráciami je preto dokonalým manuálom pre všetkých, ktorí chcú začať s kreslením alebo majú záujem ďalej rozvíjať a zdokonaľovať svoj kresliarsky štýl a techniku.
Na sklade 2Ks
18,95 € 19,95 €

Tváre a postavy - Veľká škola kreslenia pre začiatočníkov


Príručka pre všetkých nádejných výtvarníkov, ktorí sa chcú venovať kresleniu ľudských tvárí a postáv. Kniha ich krok po kroku zoznámi so všetkým potrebným na úspešné zvládnutie tvorby portrétov mužov, žien i detí, ako aj kresieb postáv v rozmanitých pózach či v pohybe. Okrem toho obsahuje základné informácie o anatómii, svetle, figurálnej kompozícii, perspektíve, textúrach či využití rôznych médií. Osobitné kapitoly sa venujú kresleniu aktov, karikatúr, komiksu a mangy.
Predpredaj
18,95 € 19,95 €

Drawing Animals from A to Z


Perfect for young minds in a constant state of learning, "Drawing Animals from A to Z "teaches children about their favorite furry, scaly, and feathered animals through art, ABCs and shapes. This fun, educational book opens with easy warm-up drawing exercises and an introduction to the basic shapes: circle, oval, square, rectangle, and triangle. From there, children are invited to follow simple step-by-step instructions to draw each A to Z animal, starting with a basic shape and progressing to a finished color final piece of art. Projects include children's favorite domestic and exotic animals, including a dolphin, ferret, jaguar, koala, puppy, toad, and many more, while a paper pad includes an unfinished drawing of each featured animal with a prompt for children to complete, as well as the capital and lowercase letter representing the animal. "Drawing Animals from A to Z "educates children as they draw these wild and tame animals found all over the world, providing an enjoyable, well-rounded artistic and educational experience.
Vypredané
6,18 € 6,50 €