Karen Frazier

autor

Az energiagyógyítás kézikönyve


Béke és harmónia az energiagyógyítás módszerével . Az energiagyógyítás révén a testünkben áramló energiát használhatjuk fel önmagunk gyógyítására és fejlesztésére. Az energiagyógyítás kézikönyve megismertet minket az alapokkal, és a 70 legfontosabb technikával, amelyekkel máris nekivághatunk az útnak. Ha felszabadult és kiegyensúlyozott energia áramlik bennünk, lelki és testi békére lelünk. Legyünk céltudatosak. Nem kell feltétlenül intuitívnak lennünk a sikeres energiagyógyításhoz. Válasszunk ki egy hozzánk közel álló témát, jelöljük ki a célt, és próbáljuk ki a technikát! Kísérletezzünk. Tegyünk próbát többfajta energiagyógyító módszerrel: meditációval, kézrátétellel, kristályokkal és aroma­terápiával. Alakítsuk ki saját szokásainkat. Alakítsunk ki napi energiagyógyító rutint egyensúlyunk, egészségünk és jóllétünk megőrzése érdekében. Karen Frazier energiagyógyító és médium számos könyvet és cikket írt már az energiagyógyításról, a kristályokról, a hanggyógyításról és a reikiről. Szerteágazó képzettséggel rendelkezik a metafizikus tudományok és a metafizikus parapszichológia területén. Portlandben tarot, numerológia és álomfejtési órákat tart a Vision Collective-ben. Az AuthorKarenFrazier.com címen még többet tudhatunk meg róla.
U dodávateľa
10,73 € 11,29 €

Kryštály pre začiatočníkov


Nájdite vnútornú rovnováhu, zbavte sa stresu a harmonizujte si ducha pomocou liečivej sily kryštálov. Táto príručka plná farebných fotografií vám pomôže vybrať tie správne kryštály priamo pre vás, predstaví vám 10 základných kameňov, ktoré by nemali chýbať vo vašej zbierke, a pomocou množstva obrázkov vás naučí kryštály aj správne rozoznávať. Kryštály majú vo všeobecnosti vyššie vibrácie ako ľudské telo, preto nám umožňujú duchovne napredovať a nasmerovať sa pozitívnejšími smermi mentálne, fyzicky a emocionálne.
Na sklade > 5Ks
15,92 € 19,90 €

Kryštály pre začiatočníkov


Ľudia si oddávna cenili kryštály pre ich krásu. Dnes sa však čoraz častejšie obracajú k týmto prírodným energetickým vibračným zdrojom v snahe odbúrať stres, nájsť rovnováhu a zamerať sa na pozitívne stránky života. Keď si prečítate Kryštály pre začiatočníkov, pochopíte, ako môžu vzácne kamene priniesť dobro do vášho života, a tým aj do celého sveta. Intuitívna energetická liečiteľka Karen Frazierová vás jasne a zrozumiteľne zasvätí do energetickej liečby kryštálmi a vysvetlí, ako si zostaviť malú, no účinnú zbierku najobľúbenejších a najvšestrannejších kryštálov. Zopár základných vedomostí a hŕstka drahých kameňov vám pomôžu ovládať energiu, ktorú prijímate aj vysielate, a tak získať pokoj aj uprostred najväčšej búrky.
Na stiahnutie
15,90 €