Robert G. Fresson

autor

Flying Colours


By exploring the designs of flags, we can learn all about the histories and aspirations of the countries they represent. Did you know that only the flag of Nepal has more than four sides? Or that the flag of Mozambique features a book, a hoe and an AK47? Robert Fresson's vintage-inflected illustrations shed fresh light on the wonders of vexillology.
Vypredané
18,53 € 19,50 €

Príbehy svetových vlajok


Ak preskúmame vzory, farby a symboly na jednotlivých vlajkách, spoznáme aj dejiny a ašpirácie krajín, ktoré tieto vlajky reprezentujú. Vieš, že nepálska vlajka má ako jediná viac ako štyri strany? Alebo že na vlajke Mozambiku sa nachádza kniha, motyka a samopal AK-47? To všetko a ešte omnoho viac sa dozvieš práve v tejto knihe. Tak neváhaj a ponor sa do čarovného sveta vexilológie!Britský ilustrátor Robert G.Fresson je velkým nadšencom vlajok a máp. Jeho precízne ilustrácie so staromódnym nádychom sa objavili v magazínoch New York Times, Monocle, Guardian, GQ a New Yorker.
Vypredané
16,06 € 16,90 €

Príbehy svetových vlajok, 2. vydanie


Ak preskúmame vzory, farby a symboly na jednotlivých vlajkách, spoznáme aj dejiny a ašpirácie krajín, ktoré tieto vlajky reprezentujú. Vieš, že nepálska vlajka má ako jediná viac ako štyri strany? Alebo že na vlajke Mozambiku sa nachádza kniha, motyka a samopal AK-47? To všetko a ešte omnoho viac sa dozvieš práve v tejto knihe. Tak neváhaj a ponor sa do čarovného sveta vexilológie! Britský ilustrátor Robert G.Fresson je velkým nadšencom vlajok a máp. Jeho precízne ilustrácie so staromódnym nádychom sa objavili v magazínoch New York Times, Monocle, Guardian, GQ a New Yorker. Knihu preložil Samo Marec.
Vypredané
20,90 € 22,00 €