Daniel Geey

autor

Dohodnuté!


Čo sa naozaj deje v klube v deň uzávierky prestupu? Sú futbaloví agenti preplácaní? Ktorý klub vložil do stredopoliarovej zmluvy doložku zakazujúcu cestovanie do vesmíru? V ktorom klube si hráči nikdy nesmú obuť červené kopačky? Právnici sú vždy v centre futbalového biznisu. Či už je to prepustený tréner, prestup hviezdneho hráča, miliardové televízne rokovania, alebo kontroverzné prevzatie klubu, popredný futbalový právnik Daniel Geey má o všetkom prehľad. Kapitoly sa zaoberajú všetkým od zákulisia transferov hráčov a klubovými financiami až po hráčske pochybenia a globálny biznis s futbalovým vysielaním.Vďaka zrozumiteľnej a premyslenej perspektíve, ako aj príspevkom expertov, kniha Dohodnuté! odhaľuje záležitosti, ktoré formujú súčasný futbal a fanúšikom poskytujú nový a zasvätený pohľad na všetky futbalové záležitosti mimo ihriska.Dohodnuté! sa zaoberá otázkami - od ihriska až po zasadaciu miestnosť - ktoré formujú súčasný futbal a ovplyvňujú ligy, kluby, hráčov, agentov a fanúšikov.Ak chcete vedieť a pochopiť, ako futbal skutočne funguje, táto kniha je určená pre vás. - Guillem Balagué, Sky SportsDohodnuté! je dôkazom nielen Danielových nesmiernych znalostí o tejto téme, ale aj jeho schopnosti jasne a zaujímavo prezentovať aj tie najzložitejšie myšlienky. - Gianluca VialliMýtus rúcajúci a úžasne zábavný pohľad na stále zložitejšie machinácie v tejto krásnej hre. Veľmi dôležitá kniha. - Raphael Honigstein, ESPNJe radosť spolupracovať s Danielom, pretože má obrovské znalosti o futbalovom biznise. Jeho knihu by si mal prečítať každý futbalový fanúšik. - Freddie LjungbergDaniel je nepochybne lídrom vo svojom odbore, ktorý v knihe Dohodnuté! priniesol fascinujúci komplexný pohľad na celosvetový futbalový biznis a neustále sa meniacu perspektívu tejto krásnej celosvetovej hry. - David Dale, generálny riaditeľ Football Aid a Field of DreamsVo futbalovom biznise je len veľmi málo ľudí, ktorí majú taký prehľad o najnaliehavejších právnych témach, ako práve Daniel Geey. - Chris Pearlman, prevádzkový riaditeľ FC Swansea CityTáto fascinujúca, brilantná a miestami vzrušujúca kniha vás zavedie do zákulisia futbalu. To, čo sa deje na ihrisku, je len časť príbehu. Prečítať si knihu Dohodnuté! je nevyhnutné, ak chcete poznať celý futbalový príbeh. - Tony Evans, Evening Standard a ESPN
Na sklade 1Ks
17,01 € 17,90 €

Done Deal


Insightful, enlightening and thought-provoking, leading Premier League lawyer Daniel Geey lifts the lid on the inner workings of modern football.Whether it is a manager being sacked, the signing of a new star player, television rights negotiations, player misconduct or multi-million-pound club takeovers, lawyers remain at the heart of all football business dealings. Written by leading Premier League lawyer Daniel Geey, who has dealt with all these incidents first hand, this highly accessible book explores the issues - from pitch to boardroom - that shape the modern game and how these impact leagues, clubs, players and fans.Featuring insider anecdotes and expert contributions, Done Deal provides football fans with a fresh and authoritative perspective on all off-field football matters.
Vypredané
19,48 € 20,50 €

Done Deal


Insightful, enlightening and thought-provoking, leading Premier League lawyer Daniel Geey lifts the lid on the inner workings of modern football.What really happens inside a club on transfer deadline day? Are football agents overpaid? Which club put a clause forbidding space travel into a midfielder's contract? And which team's players can never wear red boots?Whether it is a manager being sacked, a star player transfer, billion-pound television rights negotiations or a controversial club takeover, leading football lawyer Daniel Geey has all the insight. With an accessible and thoughtful perspective, and featuring expert contributions, Done Deal explores the issues that shape the modern game, providing football fans with a fresh and authoritative look at all off-field football matters.
Vypredané
14,20 € 14,95 €