Bert Ghezzi

autor

Moc každodennej svätej omše


Bert Ghezzi vo svojej knihe Moc každodennej svätej omše odhaľuje, ako dať slávenie svätej omše do centra svojho života a stať sa svedkom skutočnej prítomnosti Krista práve tam, kde sa nachádzame: vo vzťahoch, v práci, v rodine. Hovorí o tom, že častá a pravidelná účasť na svätej omši: *dáva možnosť zúčastňovať sa na tom najväčšom zázraku – eucharistickej prítomnosti nášho Pána a Spasiteľa, Ježiša Krista; *dodáva odvahu a nádej čeliť každodenným výzvam a problémom; *umožňuje tráviť čas s Bohom a zotrvávať v jeho blízkosti; *pomáha uvedomovať si, ako veľmi nás Boh miluje; *povzbudzuje cez liturgiu slova a formuje naše zmýšľanie; *dáva príležitosť prosiť za naše rodiny a priateľov; *nás vovádza hlbšie do spoločenstva Cirkvi. Autor na základe citátov svätých a svedectiev ľudí zúčastňujúcich sa denných svätých omší povzbudzuje katolíkov, aby sa priblížili ku Kristovi a prijali jeho moc do svojich životov, a to prostredníctvom Eucharistie. Častá účasť na svätej omši je skvelý spôsob, ako rásť v láske k Pánovi a získať správne vedenie v moci a múdrosti Ducha Svätého. Každodenná účasť na svätej omši dokáže zmeniť váš život!
U dodávateľa
5,61 € 5,90 €

dostupné aj ako:

Moc každodennej svätej omše


Bert Ghezzi vo svojej knihe Moc každodennej svätej omše odhaľuje, ako dať slávenie svätej omše do centra svojho života a stať sa svedkom skutočnej prítomnosti Krista práve tam, kde sa nachádzame: vo vzťahoch, v práci, v rodine. Hovorí o tom, že častá a pravidelná účasť na svätej omši: dáva možnosť zúčastňovať sa na tom najväčšom zázraku – eucharistickej prítomnosti nášho Pána a Spasiteľa, Ježiša Krista; dodáva odvahu a nádej čeliť každodenným výzvam a problémom; umožňuje tráviť čas s Bohom a zotrvávať v jeho blízkosti; pomáha uvedomovať si, ako veľmi nás Boh miluje; povzbudzuje cez liturgiu slova a formuje naše zmýšľanie; dáva príležitosť prosiť za naše rodiny a priateľov; nás vovádza hlbšie do spoločenstva Cirkvi. Autor na základe citátov svätých a svedectiev ľudí zúčastňujúcich sa denných svätých omší povzbudzuje katolíkov, aby sa priblížili ku Kristovi a prijali jeho moc do svojich životov, a to prostredníctvom Eucharistie. Častá účasť na svätej omši je skvelý spôsob, ako rásť v láske k Pánovi a získať správne vedenie v moci a múdrosti Ducha Svätého. Každodenná účasť na svätej omši dokáže zmeniť váš život!
Na stiahnutie
5,90 €

dostupné aj ako:

Objav Krista


Celé kresťanstvo existuje vďaka tomu, že verí v zmŕtvychvstanie Ježiša Krista. Ak Ježiš skutočne vstal, potom, žije. Ak žije, možno sa s ním stretnúť. Ak sa s ním dá stretnúť, dá sa s ním vytvoriť aj vzťah. Ten vzťah sa volá láska. Ako a kde možno objaviť Krista?
Vypredané
3,71 € 3,90 €