! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Bridget Grenville-Cleave

autor

Dravec


Dravec je román rozsahom krátky, ale nesie v sebe posolstvo, duchovnú podstatu a svetonáhľad kategórie ľudského myslenia a cítenia. Clavel kladie otázku - Dá sa zlo odstrániť? Robí to na príbehu štyroch Indiánov - dvoch mužov (Mooz a Waboos) a dvoch žien (Nika a Papigan) a ich troch psov. Knihu preložil Blahoslav Hečko.
Vypredané
7,86 € 8,27 €

Rovnica šťastia


Rovnica šťastia opisuje 100 faktorov, ktoré môžu posilniť alebo oslabiť váš pocit šťastia. Táto zaujímavá kniha vám ukáže, aký vplyv má správna životná voľba na úroveň vášho šťastia. Prečítajte si ju a nepochybne vás inšpiruje k významným zmenám v živote. Využite túto jedinečnú možnosť na dosiahnutie toho, aby vo vašej rovnici šťastia prevládli plusy nad mínusmi.
Vypredané
3,79 € 3,99 €

Rovnice štěstí


Jste šťastní? Každý chce být šťastnější, to není žádné tajemství. Otázka zní, jak se k němu dopracujeme. V této zajímavé knize poznáte, jaký mají životní volby dopad na prožitek štěstí. Rovnice štěstí je zčásti svépomocná příručka, zčásti návod na přežití. Pomůže vám vydat se na cestu za spokojenějším životem. Bude vás inspirovat k nezbytným změnám v životě a přispěje k tomu, aby plusy ve vaší rovnici štěstí převládly nad minusy.
Vypredané
8,37 € 8,81 €