Marianna Grznárová

autor

Maťko a Kubko


Slovenský detský „bestseller“ – o dvoch valachoch, čo na salaši ovce pásli a pritom aj búrku napásli, s medveďom sa skamarátili, učili kukučku kukať a vílu ovečky dojiť – nepochybne patrí k najvydávanejším a najpredávanejším rozprávkovým knihám a získal niekoľko ocenení. Fareb. ilustr. Ladislav Čapek
Vypredané
6,27 € 6,60 €

Balóny pani Barusovej


Poviedky pre dospelých od autorky Maťka a Kubka, ktorú sme doteraz vnímali skôr ako detskú autorku. Spomienkové príbehy z dolniackeho regiónu nás nielen pobavia, ale priblížia nám aj mnohé zabudnuté javy a obrazy dedinského života.
Vypredané
5,33 € 5,61 €

Dvaja na ceste


Príbehy pre deti o dvoch klaunoch. Prvé čítanie. (205x170, 85 s., FB, TV)
Vypredané
3,44 € 3,62 €

Maťko a Kubko - 10. vydanie


Slovenský detský `bestseller` – o dvoch valachoch, čo na salaši ovce pásli a pritom aj búrku napásli, s medveďom sa skamarátili, učili kukučku kukať a vílu ovečky dojiť – nepochybne patrí k najvydávanejším rozprávkovým knihám a získal niekoľko ocenení.
Vypredané
6,27 € 6,60 €

Maťko a Kubko - 12. vydanie


Hore v horách, kde kopce vyliezajú jeden druhému na plecia, aby dovideli čo najďalej, pasú ovce valasi. Oviec je veľa, valasi dvaja, Matej a Jakub, a jeden pes. Ale ešte viac ako oviec je vari toho, čo sa im pri pasení pritrafilo. Dozviete sa, ako okrem oviec i búrku napásli, s medveďom sa skamarátili, učili kukučku kukať a vílu ovečky dojiť...Slovenský detský bestseller nepochybne patrí k najvydávanejším a najpredávanejším rozprávkovým knihám a získal niekoľko ocenení.
Vypredané
7,51 € 7,90 €