Melissa Harrison

autor

Mama a syn


Múdrosť, ktorá vychádza zo srdca. V tejto knihe nájdete stovky povzbudení a rád. Kedy povedať synovi áno a kedy povedať nie? O domácich maznáčikoch, o výmysloch, o prvých láskach, o vzťahoch k dievčatám a o tom, ako si získať životne dôležitý rešpekt a dôveru. A keď ho život pritlačí, tak mu jednoducho prineste koláčik a sladké kakavko. TÁTO POKLADNICA MÚDROSTI, humoru a lásky je sprievodcom na každom kroku radostnej, hoci niekedy aj rozčuľujúcej cesty, ktorá sa začína tromi nádhernými slovami: ,,Je to chlapec! " Múdrosť, obsiahnutá na týchto stranách, je určená na rozosmiatie, na povzdych a aby ste načerpali silu. Nie je jednoduché vychovať milujúceho, silného a úspešného chlapca. Ale každý medzník od prvého príbehu na dobrú noc, až do posledného dňa školy vám bude neustále pripomínať, že robíte tú najdôležitejšiu prácu na svete. Na každej strane knihy je jeden výrok, ktorý je veľmi pekne graficky spracovaný. Výroky sú rozdelené podľa období v živote chlapca.
Na sklade
7,51 € 7,90 €

Máma a dcera (CZ)


Tato kniha je inspirující průvodce plný moudrosti, důležitých hodnot a poezie každodenního života. Najdete v ní spoustu lekcí o odvaze, laskavosti, respektu, vztazích, oblékání a všem, co mohou mámy udělat, když vychovávají své dcery. Zjistíte, že tak nějak podobně jsou na tom matky ve vaší blízkosti nebo i kdekoli jinde ve světě.

Víš, jak se cítí - znáš její radost i zvědavost, její chuť poznávat svět. Potřebuje vedení od osoby, která je jí ještě blíž než blízko. Potřebuje tebe.
U dodávateľa
7,51 € 7,90 €

Anyáról leányra


Pontosan tudod, mit érez... Bár ragyog a boldogságtól, mindenre kíváncsi, és kész meghódítani az egész világot, mégis szüksége van egy különleges személyre, aki segít neki eligazodni az élet útvesztőiben: az édesanyjára. Segítségül ajánljuk ezt a kis könyvecskét, mely telis-tele van bölcsességgel és értékekkel. Olvashatunk benne a fiúkról, az öltözködésről, a bátorságról, és mindarról, amit egy anya tehet azért, hogy lányából igazi nő váljon.
Vypredané
5,44 € 5,73 €

Anyáról fiúra


A fiúk mások. De még mennyire! Bölcsesség, humor, tapasztalat valamint határtalan szeretet és türelem szövi át ezt a könyvecskét, mely több száz jó tanács segítségével minden édesanyába bátorságot önt. Értékeket közvetít és önbizalmat csepegtet belénk. Megtanít, hogy mikor mondjunk igent, és arra is, hogy mikor kell nemet mondanunk. Olvashatunk benne a kiskutyákról és a barátnőkről is. Valóságos kincsesbánya leendő vagy már gyakorló édesanyák számára.
Vypredané
5,44 € 5,73 €

Mama a dcéra


Keď sa stretne niekoľko desiatok mám a dajú dokopy rady o výchove svojich dcér, tak je pritom zábava, dá sa na papier múdrosť vychádzajúca zo srdca, a navyše opadne pritom stres z toho, že nie všetko musí byť vždy dokonalé a ideálne. Ver.sk vám predstavuje skvelý knižný titul, ktorý vás môže odteraz sprevádzať počas celého obdobia výchovy vašej dcéry. Zistíte, že tak nejak podobne sú na tom mamy vo vašej blízkosti alebo aj kdekoľvek inde vo svete.
Vypredané
7,51 € 7,90 €

Aperture Conversations - 1985 to the Present


Why did Henri Cartier-Bresson nearly have a posthumous exhibition while still alive? What led Stephen Shore to work with color? Why was Sophie Calle accused of stealing Vermeer's The Concert? And what is Susan Meiselas's take on Instagram and the future of online storytelling? Aperture Conversations presents a selection of interviews highlighting critical dialogue between photographers, esteemed critics, curators, editors, and artists from 1985 to the present day. Emerging talent along with well-established photographers discuss their work openly and examine the future of the medium. Drawn primarily from Aperture magazine with selections from Aperture's booklist and online platform, Aperture Conversations celebrates the artist's voice, collaborations, and the photography community at large.
Vypredané
30,88 € 32,50 €