! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Wolfgang Hensel

autor

Poznáváme léčivé rostliny


Praktický a kompetentní kapesní průvodce léčivými rostlinami. Podrobný: popisy 170 nejznámějších léčivých rostlin. Výštižný: všechny druhy s brilantními fotografiemi. Osvědčený: spolehlivé určování podle barevného kódu. Navíc: typické znaky na první pohled.
Vypredané
7,54 € 7,94 €

Zahrada- Jak na to


Krok za krokem k zelenému ráji.
Vypredané
15,58 € 16,40 €

Záhradnícka prax -Pre začiatočníkov krok za krokom


Pre začiatočníkov - krok za krokom k zelenému raju - ako sa správne starať o rastliny, ako ich správne vyberať, ako ich ideálne kombinovať....o záhrade nemusíte len snívať.
Vypredané
14,48 € 15,24 €

Aká je to liečivá rastlina?


Nová generácia sprievodcov do prírody! Môžete spoznať a bezpečne určiť vyše 350 liečivých rastlín z celej Európy. Pri každom druhu viacero fotografií. Rýchla orientácia pomocou farebného kódu. Určovanie pomocou farebného kódu.
Vypredané
12,64 € 13,30 €

Záhrada je radosť


Krok za krokom k záhrade nenáročnej na starostlivosť -ako záhradu usporiadať, aby s ňou nebolo veľa práce -ako premyslene a s vtipom plánovať a záhradníčiť -ako si vyberať rastliny nenáročné na ošetrovanie
Vypredané
6,62 € 13,24 €

Melyik ez a gyógynövény?


A kirándulók új típusú növényhatározója több mint 350, Európában előforduló gyógynövénnyel ismertet meg és segít a biztos meghatározásukban a fotókhoz kapcsolódó részletes fajjellemzéssel, fajonként több fotóval és rajzzal illetve a gyors eligazodást segítő színkulcsokkal, kapcsolódó érdekességekkel.
Vypredané
14,61 € 15,38 €