! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Eva Hereinová

autor

Němčina pro samouky Cvičebnice


Naučte se německy populární přímou metodou, s opakováním i humorem! Naučte se správnému používání jazyka a základům německé gramatiky. S praktickou cvičebnicí k oblíbené Němčina pro samouky si jednoduše vyzkoušíte a procvičíte učivo každé lekce.
Vypredané
4,28 € 4,50 €

Nemčina pre samoukov-cvičebnica


Doplnkový študijný materiál k obľúbenej učebnici Nemčina pre samoukov. Ku každej lekcii z učebnice v nej nájdete rôznorodé cvičenia, na ktorých si zopakujete slovnú zásobu a gramatiku, budete znovu pracovať s článkami, odpovedať na otázky s nimi spojené a nechýbajú ani úlohy na preklad. V opakovacích lekciách sú zábavné precvičovacie krížovky, osemsmerovky a testy.
Vypredané
3,13 € 3,29 €

Němčina pro samouky + 2CD audio


Naučte se anglicky populární přímou metodou, s opakováním i humorem! Osvojte si slovní zásobu, která vám vystačí nejen na dovolenou. Naučte se správnému používání jazyka a základům anglické gramatiky s pomocí 2 audio CD, která jsou součástí učebnice.
Vypredané
17,81 € 18,75 €

Nemčina pre samoukov s MP3 CD


Obsahuje CD s MP3 nahrávkami Nemčina pre samoukov je určená všetkým, ktorí sa chcú pomerne rýchlo, ľahko a hlavne zábavnou formou naučiť nemecky a používať tento jazyk v bežnom živote. Hrdinky knihy Karin a Conny vás prevedú rôznymi úskaliami nemčiny a oboznámia vás aj s reáliami nemecky hovoriacich krajín. Pri čítaní ich príbehu pritom nebudete mať dojem, že sa učíte – nemčina sa vám jednoducho dostane pod kožu. Po zvládnutí tejto knihy bude čitateľ – samouk či študent, ktorý ju prechádza s lektorom, vyzbrojený na komunikáciu v nemeckom jazyku.
Vypredané
12,34 € 12,99 €

Nemčina pre samoukov + CD s MP3


Naučte sa po nemecky s úsmevom! S touto učebnicou si rýchlo a ľahko osvojíte praktickú slovnú zásobu a naučíte sa základy nemeckej gramatiky. Vďaka CD vo formáte MP3 si poradíte aj s nemeckou výslovnosťou. Jednoduchá štruktúra tejto modernej učebnice je ideálna nielen pre samoukov.
Vypredané
9,49 € 9,99 €