Marc Hillefeld

autor

Po stopách strážcu podsvetia - anglická konverzácia


Vzrušujúci a pútavý dej spestrujú na každej strane krátke cvičenia, na ktorých si overíte, či ste správne pochopili text, doplníte a precvičíte si slovnú zásobu a zdokonalíte sa v anglickej konverzácii. Úlohy sú rôzne – raz treba časť textu preložiť z angličtiny do slovenčiny, inokedy doplniť chýbajúce slovo, zvoliť správne frazeologické spojenie, ba niekedy aj vlastnými (samozrejme anglickými) slovami prerozprávať krátky dej. Vďaka vreckovému formátu sa môžete v angličtine zdokonaľovať nielen doma, ale aj v autobuse, vlaku, cez prestávku, či v čakárni u zubára. Dobrú zábavu a veľa úspechov!
Na sklade 1Ks
4,89 € 5,15 €

Tajomstvo múmie


Vynikajúca pomôcka pri výučbe anglického jazyka v podobe napínavého detektívneho príbehu s inšpektorom Hudsonom. Príbeh je rozčlenený na jednotlivé časti, po ktorých nasledujú úlohy na precvičenie gramatiky, základnej slovnej zásoby, konverzácie. Séria obsahuje niekoľko detektívnych. Knižky majú veľký úspech, pretože príťažlivým spôsobom upútajú každého, kto sa chce naučiť anglický jazyk a zdokonaliť sa v ňom. (od 13. r.)
Vypredané
5,02 € 5,28 €

A pokolbéli kutya nyomában


A lebilincselő tanulókrimivel gyorsan és egyszerűen elmélyítheti, felfrissítheti és ellenőrizheti angoltudását. Az összefüggő történet középpontjában Hudson felügyelő rejtélyes bűnügyi esetei állnak. Az izgalmas cselekmény megkönnyíti a nyelvgyakorlást. A krimi minden oldalon ... Folytatás ›› változatos és szórakoztató feladatokkal egészül ki, amelyek élvezetessé és izgalmassá teszik a tanulást. A(z) A pokolbéli kutya nyomában (Könyv) szerzője Marc Hillefeld.
Vypredané
9,42 € 9,92 €