Knižné kamarátstva | DOPRAVA ZADARMO od 15€!

Samantha Howe

autor

Cizinec v naší posteli


Mám všechno, na co si vzpomenu. Jsem dobrá manželka, ale někdy si připadám jako v pasti.
A tak si začnu románek s cizím chlapem jménem Ewan a můj život se rázem obrací vzhůru nohama.
Ewan rozbíjí mé manželství kousek po kousku, nenápadně. Než si toho stihnu všimnout, zmizí. Evidentně celou dobu používal falešné jméno a nenechal po sobě jedinou stopu. Vypadá to, jako by zmizel z povrchu Země. Je mazaný a dost možná něco takového nedělá poprvé.
Tohle všechno na mě zkrátka někdo nastražil a teď čeká v ústraní, čeká na rozuzlení a sleduje každý můj krok. Nemůžu nikomu věřit, dokonce ani lidem které miluju. Nemůžu věřit ani sama sobě…
U dodávateľa
13,35 € 14,05 €

Neznámy v našej spálni


Charlotte a Tom majú dokonalé manželstvo. Zatiaľ čo Tom vedie rodinnú firmu, Charlotte si kráti dni oddychovaním, obedmi s priateľmi či organizovaním charitatívnych akcií. To, čo navonok pôsobí ako šťastný život, je v skutočnosti luxusným väzením. Tom a jeho matka kontrolujú každý jej krok a robia za ňu aj tie najmenšie rozhodnutia. Nespokojnosť vženie Charlotte do náručia charizmatického Ewana, ktorý ju očarí vidinou nového života. No vo chvíli, keď naberie odvahu opustiť majetníckeho manžela, Ewan bez stopy zmizne. Pátranie po ňom neprináša žiadne výsledky, ale Charlotte postupne odhaľuje oveľa desivejšiu skutočnosť. Ak chce prežiť, nemôže veriť nikomu, a už vôbec nie ľuďom, ktorí sú jej najbližší.
U dodávateľa
11,89 € 14,90 €