Knižné kamarátstva | DOPRAVA ZADARMO od 15€!

Susanna Isern

autor

Veľká kniha superschopností


Tanec, čítanie, humor, tvorivosť, obratnosť, matematika. Všetci máme nejakú neuveriteľnú SUPERSCHOPNOSŤ!
SUPERSCHOPNOSŤ, ktorá nás mení na jedinečné a neopakovateľné bytosti.
KTORÁ JE TÁ TVOJA?
Na sklade
9,41 € 9,90 €

Velká kniha superschopností


Marek nosí kouzelné brýle, kterými vidí sklenici vždycky z půlky plnou. Daniel je expert na to, jak zachovat klid, a složitým situacím čelí s chladnou hlavou. Lukáš zase není z těch, kdo nedotahují věci do konce. Když je třeba, zdolá hory, i kdyby sahaly třeba až do oblak. Maruška nedá dopustit na svoje housle, když na ně hraje, poletují noty vzduchem jako ptáci a kreslí na tváře úsměvy. Optimismus, trpělivost, vytrvalost, hudba. Všichni máme nějakou neuvěřitelnou superschopnost. Superschopnosti z nás dělají jedinečné a neopakovatelné bytosti. Jaká je ta tvoje? Kniha je určena dětem od 5 let.
U dodávateľa
11,56 € 12,17 €

Toto nie je džungľa! / This is not a jungle!


Dvojjazyčná kniha Toto nie je džungľa! / This is not a jungle!, ktorej autorkou je spisovateľka
a psychologička Susanna Isern, nás veselým a poučným spôsobom sprevádza obdobím vzdoru. Hlavnou hrdinkou knihy je dievčatko menom Paulínka, ktorá sa jedného dňa naučí slovíčko NIE,
a všetko je odrazu oveľa zábavnejšie. Jej mama sa snaží situáciu zvládať trpezlivo a pomáhať svojej dcérke prekonať toto náročné obdobie, no príde čas, keď si s ňou už nedokáže rady a nakoniec si povzdychne – O chvíľu to tu bude vyzerať ako v džungli – / – This place will soon look like a jungle – Keď sa na druhý deň Paulínka zobudí, zrazu je všetko inak. V jej izbe spí lev, vo vani sa kúpe hroch, na chodbe sa hádajú tukany, rodičovskú spálňu obsadili medvede a v kuchyni majú hostinu všetky možné divé zvery. Aj vonku vyzerá všetko ako v džungli: stromy, liany, hustý porast… Kniha je veľmi vtipná, pútavá a pôvabná.

Ilustrácie: Rocio Bonilla,
Preklad: Dominika Šušolová, Terézia Michalková
Vypredané
8,46 € 8,90 €