JELLYCAT

autor

AMUSEABLE Narcis


So zábavným narcisom je jar po celý rok! Tento chlpatý narcis má ľanový črepník, nadýchanú hnedú pôdu a kordové nôžky. So zelenými kordovými stonkami a slnečnými zamatovými kvetmi je tento víťaz bez vädnutia! INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
29,99 €

Perry Polárny medveď


Pre to najpríjemnejšie maznanie na celom severnom póle, korčuľujte k Perrymu Polárnemu medveďovi! Neuveriteľne prítulné, toto zakalené krémové mláďa je jemné ako čerstvo napadaný sneh. Sedí tak úhľadne na zadočku s brmbolcom a má ten najroztomilejší brmbolcový nos a hrboľatý chvost. Držte ho blízko a premeňte chladné dni na zábavné dni! INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
14,99 €

BASHFUL Hanblivý svišť


Počuješ piskot? Je to hanblivý svišť! Tento hraboš má strakatú kožušinu so striebornými odleskami a huňatý chvost. S piškótovým náhubkom, mäkkými zubami a jemným čiernym nosom je tento pobehujúci beťár šampión. INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
26,99 €

Henry Hound psík


Henry Hound je rozkošne lenivý a rád sa zmieta pred ohňom. Čokoládovo robustný vráskavý a mäkký, tento poddajný havko je jemným priateľom. Henry s orieškovými očami, veľkým nosom, huňatými uškami a dlhým vlnitým chvostom, je najlepším kamarátom, ktorý sa môže túliť a hladiť. INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
35,99 €

Huggady Hroch


Huggady Hippo je v zamatovej malinovej srsti pomerne báječný. Tento statný chalan, ktorý drieme a zíva pri chladnom trávnatom bazéne, sa jednoducho rád natiahne. S huňatými nozdrami, prítulným bruškom a mäkkými labkami je tento hroch sladký ako med. INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
32,99 €

Tuffet Panda


Tuffet Panda, prívetivo nadýchaná a krásne lenivá, miluje bambusové grilovanie! Mäkká hrboľatá v modro-šedej a krémovej srsti, s tučným bruškom a výraznými očnými pásikmi, táto zívajúca panda je pokojným kamarátom. INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
28,99 €

Curvie Prasiatko


Ruffly, bujaré prasiatko Curvie odpočíva po úplnom rannom hľuzovaní! Jemne hebké v púdrovo ružovej srsti, s elegantnými semišovými kopýtkami a sladkým ňufákom, toto zlatíčko s kučeravým chvostom vám môže pomôcť s domácimi úlohami! INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
34,99 €

Fuddlewuddle Líška


Vyzerá to, že niekto sa zakrádal a robil rôzne neplechu! Fuddlewuddle Lišiak zažil toľko dobrodružstiev, že si vytvoril volániky po celej svojej jemnej, škoricovej srsti. Dajte tomuto fešnému chlapíkovi veľa šarvátok a ťahov a možno vám ukáže, ako sa tancuje foxtrot! INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
27,99 €

Smart Ceruzka


Smart Ceruzka je klasickým spoločníkom a veselým maskotom na akúkoľvek skúšku! Nádherne zlatá, so semišovou ružovou gumou, šmrncovnými čiernymi nohami a kordovým hrotom, tento malý pomocník je plný HB objatí! INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
30,99 €

Petalkin Bábika zvonček


Vyskočila, aby pozdravila jar, je to Petalkin Bábika zvonček! Tento fialový drobček je krásny púčik s huňatým kvetinovým klobúkom, sieťovanými krídlami a skladanými listami. Rozložte zvonček, aby ste vytvorili luxusnú sukňu, alebo zastrčte tohto kamaráta dovnútra, aby ste ho mohli nosiť so sebou! INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
30,99 €

Pirouette Zajačik


Pirouette Zajačik je cukrovo-ružová dokonalá v ružovej sieťovanej tutu sukničke a pekných špičatých topánkach! So sladkou čelenkou s mašľou, skladacími ušami a nádherne mäkkou, pružnou kožušinou je tento skákajúci zajačik tanečným maskotom, pri ktorom sa krúti hlava. INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
23,99 €

Sleepee Lišiak


Sleepee Lišiak sníva o nepleche a vrtí oboma tými semišovými sivými nohami! S ligotavou, pružnou zázvorovo-krémovou srsťou, jemným huňatým chvostíkom a skladanými ušami má tento podgurážený vtipkár množstvo plánov. Už len päť minút v posteli... INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
29,99 €

Smart Zápisník


Smart zápisník je plný zábavných nápadov! Tento vtipný žolík je útulný v šarlátovej farbe, má striebristý odznak s menom, čiernu väzbu a záložku a kordové čižmy zo sladkého drievka! Ste pripravení študovať? INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
27,99 €

Beatrice Motýľ


Kúzelná s milým úsmevom, je to krásna Beatrice motýľ! Ružová a útulná s fazuľovým telíčkom, mäkkými textúrovanými krídlami a semišovými tykadlami, táto veselá kamoška miluje lahodný nektár a celý deň sa hrá v záhrade! INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
32,99 €

Vividie Chameleón


Vividie Chameleón má neskutočne žiarivé oči! Tento surovo oranžový a prapodivne nádherný plaz loví ploštice! S mäkkými brmbolcovými ostňami, zatočeným chvostom, uštipačným úsmevom a hrbatými nohami je to charizmatický chameleón! INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
36,99 €

Charley Gepard


Po dlhom dni rýchlej naháňačky si gepard Charley rád oddýchne! Táto šelma s jantárovými očami je božsky poddajná, s dlhým, mohutným chvostom a mohutnými mäkkými labkami. Pritúľte sa zblízka a spočítajte tie škvrny alebo pošteklite ten mohutný čokoládový nos. INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
35,99 €