JELLYCAT

autor

Charley Gepard


Po dlhom dni rýchlej naháňačky si gepard Charley rád oddýchne! Táto šelma s jantárovými očami je božsky poddajná, s dlhým, mohutným chvostom a mohutnými mäkkými labkami. Pritúľte sa zblízka a spočítajte tie škvrny alebo pošteklite ten mohutný čokoládový nos. INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
35,99 €

Sleepee Ovečka


Pst! Sleepee Ovečka len prikývla a zavrela tie jemné vyšívané oči. Zmrzlinovo-sladké jahňa s dokonalými ušami okvetných lístkov, úhľadnými huňatými kopýtkami a priliehavým bruškom je pre bábätko príjemným spoločníkom do postieľky. INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
29,99 €

Sleepee Opička


Po dlhom dni túlania sa a šplhania je Sleepee Opička celý zmorená od únavy. Tento roly-poly nezbedník má pružný chvost, pokrčené uši a jemnú lieskovo-orieškovú srsť. S bujarými nohami, tvárou v tvare srdca a sladko zavretými očami je tento beťár iskrivý. INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
29,99 €

Smudge Medvedík


Wake up Smudge Bear - je tu na maznanie! Tento medvedík karamelový si dáva prestávku, mrví a drieme na tom hebkom chlpatom bruchu. S poddajnými šikovnými labkami, semišovým nosom a okrúhlymi ušami je toto mierumilovné mláďa úplný miláčik. INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
33,99 €

Stegosaurus


Nádherne trávnatý, s hrboľom, ktorý sa dá objať, je to priateľský fosílny stegosaurus! Tento nádherný dinosaurus má mäkké, skladané ostne, mohutné labky a dlhý, klesajúci chvost. Tento šmrncovný stegosaurus v zelenej farbe a rád sa rozplýva nad listami a je pripravený na túlenie sa! INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
37,99 €

Cicero Leňochod


Cicero Leňochod má veľa nápadov a rád prednáša prejavy z vrcholkov stromov! Tento nadýchaný, zasnený lesný kamarát má chlpatú, vlnenú pralinkovú kožušinu a tvár v tvare srdca s kakaovými záplatami. Lopsový a nohatý, pomalý, ale stabilný, Cicero je taký miláčik. INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
35,99 €

BEWITCHING Mačka


Lenivá a povaľujúca sa mačka Bewitching Mačka jednoducho miluje sedieť a snívať. Táto mačka zo sladkého drievka má dlhé kývajúce sa nohy - ideálne na držanie na metle! S krásnym dlhým chvostom, mohutnými labkami a dokonale roztomilým cínovým nosom je toto dychtivé mačiatko s ušami celý kaboodle. INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
17,99 €

Flossie Oslík


Flossie Oslík je úžasne jemný, s takými vlniacimi sa kamienkovými ušami! Táto chlpatá a šteklivá hračka má drobivú srsť, krémovú papuľu a semišové kopýtka! Flossie Donkey je s hodvábnou hrivou a chlpatým chvostom taký šťastný! INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
27,99 €

Otto pes jazvečík


Drobné nôžky a veľké veľké srdce - to je Otto Jazvečík! Toto neohrozené šteniatko je božsky drobné v tmavej čokoládovej kožušine s karamelovými škvrnami. S krútiacimi sa ušami, energickým chvostom, zlatým obočím a drzým duchom je rozžiarený Otto malý hravý kamarát! INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
29,99 €

Pongo orangutan


Pongo Orangutan má dlhé ruky a nohy na hojdanie zo stromu na strom! Tento zvedavý horolezec sa už nemôže dočkať, až ťa stretne, so sušienkovou kožušinou v zázvorovej a karamelovej farbe, chrumkavými ušami a šmrncnutým bruškom, ako aj s tými hučiacimi labkami! INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
34,99 €

Sleepee Lišiak malý


Sleepee Lišiak sníva o nepleche a vrtí oboma tými semišovými sivými nohami! S ligotavou, pružnou zázvorovo-krémovou srsťou, jemným huňatým chvostíkom a skladanými ušami má tento podgurážený vtipkár množstvo plánov. Už len päť minút v posteli... INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
18,99 €

Snuggler šteniatko


Snuggler šteniatko jednoducho nemôže spať - kempovanie je také vzrušujúce! Tento karamelový kamarát nosí horčicový overal s bielymi škvrnami po celom tele. Skvele sa hodí k tomu prešívanému spaciemu vaku – nie že by toto energické šteniatko zostalo na mieste! Odhoď tohto ušatého priateľa späť do postele a podeľ sa s ním o príbeh pri táboráku. INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru. Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
28,99 €

Amuseable Žaluď


Okrúhly lesný darebák, Amuseable žaluď má orechovú hnedú kožušinu, s chlpatým baretom a jemnou stonkou! Tento zvedavý žaluď sa nemôže dočkať jesene a skúma les svojimi čokoládovo-menčestrovými papučkami! UPOROZNENIE/INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru.Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
18,99 €

Búrlivý ježko v maline


Búrlivý ježko má špeciálny letný dom - vo vnútri šťavnatej červenej maliny! Delikátnej, s jemnými zelenými lístkami a otvorom ako stvoreným pre malého pichliačika. No komu môže byť lepšie? UPOROZNENIE/INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru.Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
30,99 €

Líška v huňatom pelechu


Potichučky po špičkách poďte s nami nahliadnuť na hibernujúcu líšku ako krásne spí! .V chutnom huňatom peliešku si pochrapkáva s očami sladko zavretými, chvostíkom a zastrčenými ušami hore, toto malé líštiatko! UPOROZNENIE/INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru.Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
18,99 €

Ramblers riečny Jazvec


Ramblers riečny Jazvec, sa chystá na prechádzku do búrlivého počasia. Tento jazvec je oblečený v sivom kabátiku so zeleným šálom omotaným okolo krku vždy pripravený zazrieť vystrašených drobných chrobáčikov. UPOROZNENIE/INFORMÁCIA: Vhodné od narodenia. Nenechávajte v kolíske, či postieľke bez dozoru.Prať len ručne. Neodporúča sa prať v práčke, sušiť v sušičke, či žehliť. Testované a spĺňa európsku bezpečnostnú normu pre hračky: EN71 časti 1, 2 a 3 pre všetky vekové kategórie.
Vypredané
30,99 €