Fisher Joe

autor

Život medzi životmi


Učenie o karme je jediné, ktoré dokáže vysvetliť to, v čom všetky náboženské a politické ideológie zlyhávajú. Vysvetľuje: Aký je zmysel a cieľ života. Čo je to osud. Prečo sa mi stalo to či ono. Čo je to smrť. Čo je zlo. Prečo je na svete utrpenie. Prečo existujú rozdiely medzi ľuďmi. Čo je nadanie. Čo je láska a vedomie. Prečo nemáme pohŕdať druhými. Prečo máme byť láskaví. Ozrejmuje jedinečným spôsobom zmysel ľudského života, bytia a podstaty sveta.
Je schopné od základu zmeniť nazeranie na ľudský život a súčasne môže vynikajúco pomôcť riešiť naše životné problémy. Je tým najdôležitejším učením, ktorému by ste mali venovať svoj čas a štúdium.
Na sklade
4,75 € 5,00 €

Návrat do života


Kniha pro každého, kdo se zajímá o to, zda jsme tu u někdy byli...a zda se sem někdy vrátíme. Myšlenka reinkarnace není vlastní pouze hinduistickému a buddhistickému náboženství, ale je trvalou součástí lidské historie. Autor Joe Fisher předkládá čte nářům poznatky z dlouhodobého studia původu víry v reinkarnaci, jejího vývoje v lidských dějinách i důkazy o životě po životě. Úvod ke knize napsal Jeho svatost dalajláma.
Vypredané
10,67 € 11,23 €