Knižné kamarátstva | DOPRAVA ZADARMO od 15€!

Martina Mab Junga

autor

Tvorcovia / Tvůrci (Mužské cesty)


Poznáte mnohých z nich. Poznáte ich mená, poznáte ich aktivity či prácu v terajšej dobe. Táto kniha Vám umožní spoznať ich cesty, mnohokrát kľukaté a tŕnisté. Cestičky v labyrinte vášní, misie, profesie či poslania.

Kniha v sebe nenesie zámer byť súborom najvyšších právd, zaručených postupov ani osvietenej múdrosti. Má byť ukážkou ciest, inakostí, či spôsobov ako rôznorodo môže človek žiť svoj život, ako hľadá svoju vnútornú múdrosť a ako sa učí z toho, čo mu život prináša. Ale tiež aj o tom, ako sa dá už ďalej nepokračovať v deštrukčných vzorcoch svojich rodov.

Sú v nej príbehy mužov, ktorí nechali stopu v mojom živote. Ktorí ma inšpirovali, sprevádzali, alebo liečili na mojej ceste. Verím, že ich esencia sa dotkne aj vášho srdca.

Každý poznáme ľudí, ktorí nás niečo naučili, boli nám, či sú inšpiráciou. Ľudia si môžu byť navzájom bránami. Bránami k poznaniu. A zároveň bránami sami k sebe. Veď mnohokrát: vďaka Tebe, spoznávam seba.
Mab Junga, autorka myšlienky

V knihe nájdete životné príbehy mužov:
Pjér la Šéz
Zdeněk Jan Weber
Jiří Charvát
Boris Čellár
Martin Thám
Ondřej Suchopár
Pavel Hirax Baričák
Pavel Zeldon
Stanislav Ličko
Jaroslav Grűnwald
Eileen Yaman
Igor Miháľ
Ivo Janeček
Jan Kroča
Ján Shogun Bálint
Janko Svetlan Majerčík
Jozef Mihališin
Matej Hlohovský
Kryštof Koucký
Leri Veleslav Švec
AMIIIR
Ľubomír Slejzák
Marcel Antal
Marek Bohunický
Matúš Khan Sargon
Michal Marguš
Miroslav Zelenka
Patrik Kee Kedzierski
Suve
Taran
Tomáš Bužek
Vladimír Červenák
Zdeněk Dragomir Ordelt
U dodávateľa
38,00 € 40,00 €

Alchýmia ženy


Titul Alchýmia Ženy od autorky Martiny Mab Jungy je určený hlavne ženám (prípadne aj mužom, ktorí chcú skvalitniť vzťah a lepšie chápať svoju partnerku) na zlepšenie kvality ich života, pochopenie seba, otvorenie toku sebalásky, správnemu určeniu vlastnej hodnoty a cesty k nespočetným zákutiam čarovnej ženskej psychiky i duše, vytvorenia podmienok na prejavenie ducha skrze talent, dary a poslanie každej ženy. Už dosť bolo tlaku na seba, modelu obete, direktorky, naivného čakania, kedy vás konečne ocení partner, deti, kolegovia, známi... Je čas pochopiť seba a láskavo sa zmeniť.

"Keď sa naučím byť nežná a citlivá k sebe, keď si budem všímať, kedy som napätá a nervózna, KEĎ si to vôbec všimnem a postarám sa o seba, potom sa dokážem preladiť. Dokážem si spracovať svoju emóciu, vďaka čomu zmením aj celkovú klímu v rodine. Zmením náladu a atmosféru domova, kde budú rásť moje deti a kde sa pohybuje môj muž. Od tejto schopnosti závisí, akými ľuďmi sa stanú moje deti. Od toho závisí, či sa muž bude rád vracať domov, alebo bude unikať do náruče inej ženy, kde bude nachádzať láskavosť a prijatie.
Preto čím viac budeme pracovať na prijímaní samej seba, na liečení svojich zranení, tým menej potrebujeme pracovať na vzťahu, pretože náš vzťah, dá sa povedať, funguje prirodzene sám. Náš zdravý vzťah k sebe samej rovná sa fungujúci partnerský vzťah."

Autorka
Vypredané
14,99 €