! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Martin Kat

autor

Tajomstvá noci


Pochádzajú z odlišných svetov. Brianna, mladá slúžka, ktorá túži utiecť pred vlastným životom a poznať svet, a kapitán Marcus Delaine, gróf z Hawksmooru, ktorého srdce patrí moru a niet v ňom miesta pre ženu. Ich životy sa spoja, keď Brianna nastúpi na Marcusovu loď ako čierna pasažierka a zažijú spolu dlhé dni a noci plné vášne... Stane sa však tragédia, ich životy sa rozdelia a Marcus a Brianna sa ocitnú každý na druhej strane priepasti plnej bolesti. Brianna sa rozhodne, že Marcusovi pomôže, aj keby to malo znamenať, že oňho príde. Z anglického originálu Night Secrets (St. Martin's Press, New York 1997) preložila Elena Šikulová.
Vypredané
9,41 € 9,90 €

Nenaplnená nevinnosť


Jessica Foxová nebola vždy sebavedomá mladá dáma v centre londýnskej smotánky. Narodila sa ako chudobná a žila na ulici, kým jej osud neprihral ochrancu – starnúceho markíza z Belmoru. A osud pokúša aj ďalej, keď sa zaľúbi do arogantného markízovho syna kapitána Matthewa Seatona. Matthew sa po návrate z námornej služby rozhodne, že sa poráta so zmyselnou kráskou, ktorá, ako sa nazdáva, má záujem o titul markízy. Hoci sa citom bráni, postupne proti svojej vôli podlieha túžbe mať ju pre seba. Jessica je odhodlaná urobiť čokoľvek, aby získala jeho lásku. Minulosť ju však prenasleduje a ohrozuje splnenie jej snov. Z anglického originálu Innocence Undone (St. Martin's Press, New York 1997) preložila Zuzana Dudíková.
Vypredané
9,41 € 9,90 €

Vrchol


Autumn sa ustavične opakuje sen - malé dievčatko unesú spred vlastného domu... Po preštudovaní zoznamu nezvestných osôb zistí, že dievča v jej snoch by mohla byť Molly, dcérka bohatého obchodníka Bena McKenzieho. Jej sny sú čoraz živšie a spolu s Benom nachádzajú nové stopy, ktoré poukazujú na viaceré únosy dievčat.
Vypredané
6,27 € 6,60 €

Nebezpečné vášne


Keď sa Elissa Tauberová dozvie, že jej milovaného brata zavraždili a jej rodný kraj je ohrozený, odhodlá sa odhaliť zradcu. Vydáva sa za ovdovenú grófku a dostane sa až do žiarivého sveta kráľovského dvora. Ohrozuje ju mnoho mužov, no iba jeden z nich, vysoký a impozantný barón Wolvermont, plukovník Adrian Kingsland, je hrozbou aj pre jej srdce. Elissa má podozrenie, že špión s prezývkou Sokol je práve on, no aj napriek tomu túži po jeho dotykoch. Keď osud zasiahne, Elissa sa musí rozhodnúť, či má zradiť svoje poslanie – alebo stratiť muža, ktorého miluje.
Vypredané
4,70 € 4,95 €

Hodváb a oceľ


Lady Kathryn Graysonovej ukradne chamtivý strýko majetok a umiestni ju do ústavu pre choromyseľných. Podarí sa jej z neho utiecť v koči lorda Litchfielda. Kathryn inštinktívne cíti, že je to čestný muž – a jej jediná záchrana. Zo zúfalstva sa ho pokúsi zviesť a prinúti oženiť sa s ňou. Litchfield je fascinovaný Kathryniným intelektom, pevnou vôľou a krásou, no nedokáže milovať ženu, čo ho podviedla. Jeho túžba však začína víťaziť nad nevôľou. Dokáže Kathryn roztopiť srdce z ocele, alebo posilní hodvábnym dotykom prísahu muža, ktorý sa už nechce stať obeťou lásky?
Vypredané
8,48 € 8,93 €

Nevestin náhrdelník


Aby ochránila sestru pred barónom Harwoodom, ich smilným otčimom, Victoria Whitingová ukradne náhrdelník z rodinného dedičstva. Verí, že jej prinesie veľké šťastie, alebo naopak - vženie ju do tragédie, ktorá bude odplatou za ich útek do Londýna. V obave, že ich barón nájde, Victoria vystupuje ako Tory Templová a zamestná sa ako slúžka v domácnosti pekného Cordella Eastona, škandalózneho grófa z Brantu. Cord, túžiaci po milenke, sa zahľadí do Tory, ktorej dôvtip a intelekt ho fascinuje. Jeho city sa však zmenia, len čo sa dozvie o Torinom tajomstve - jej urodzenom pôvode. Nahnevaný, že kompromitoval dcéru šľachtica, musí sa rozhodnúť: ožení sa s Tory a bude ju chrániť, alebo zaprie svoje srdce?
Vypredané
7,86 € 8,27 €

Vojvodkynin náhrdelník


Rafael Saunders, vojvoda zo Sheffieldu, pred piatimi rokmi uveril, že ho kruto zradila žena, ktorú vášnivo miloval. Jeho srdce sa ani s odstupom času nezahojilo. Keď ale zistí, že ho kedysi zákerne oklamali a Danielle Duvalová mu nikdy nebola neverná, nechce čakať už ani deň a snaží sa získať ju späť. Danielle je už však na ceste do Ameriky, kde nikto nepozná jej minulosť a chystá sa vydať za iného muža. Rafael nevidí iné východisko, než ju pod hrozbou ďalšieho škandálu prinútiť, aby sa zosobášila sa s ním samým. Prísľub lásky a dôvery, ktorú chce Rafael medzi nimi nastoliť, má spečatiť jeho dar - perlový náhrdelník, o ktorom sa povráva, že má nadprirodzenú moc. A hoci by Danielle rada uverila, že tento vzácny šperk napraví škody napáchané v minulosti a prinesie jej šťastie, veľmi sa obáva, že ešte raz, a tentoraz navždy, stratí milovaného muža.
Vypredané
8,80 € 9,26 €

Vôňa ruží


Za psychologičkou Elizabeth príde vystrašená tehotná žena. Tvrdí, že ju každú noc navštevuje duch malého dievčatka. Elizabeth jej prisľúbi, že sa porozpráva s majiteľmi domu, príťažlivými bratmi Harcourtovcami.... Pri stretnutí s nimi Elizabeth okamžite vycíti hlboké nepriateľstvo medzi bratmi – príťažlivým Carsonom, ktorý po otcovej nehode riadi rodinný podnik, a nemenej atraktívnym Zachom, známym ako večný rebelant a čierna ovca rodiny. Kým Carson sa viac zaujíma o ňu samotnú, Zach sa podujme, že jej pomôže pri pátraní v histórii domu, v ktorom podľa všetkého straší...
Vypredané
8,80 € 9,26 €

Cnostné srdce


Anglicko 1842. Krista Hartová, odvážna vydavateľka ženského týždenníka Od Srdca k srdcu, sa nebojí písať o čomkoľvek. Keď jedného večera uvidí Leifa Draugra, potomka Vikingov, ktorého pre exotický zjav väznia a ukazujú ako atrakciu v klietke, ihneď žiada jeho oslobodenie. A hoci sa Krista zaprisahá, že sloboda tohto muža je jediné, o čo bude usilovať, jej srdce nemôže zaprieť, že ju nordický zajatec neodolateľne priťahuje...
Vypredané
8,80 € 9,26 €

Vnútorný oheň


Krásna a temperamentná Kassandra Wentworthová nemá najmenšiu chuť poslúchať žiadneho muža. V detstve to dokazovala svojmu otcovi, v dospelosti sa o tom presvedčil nejeden nápadník. Ohnivý temperament ryšavej krásky pritiahol ako svetlo v tme aj Claytona Harcourta, ktorý počul o Kassandre len nepekné klebety. Na hazardného hráča a vychýreného zvodcu žien však majú opačný účinok...
Vypredané
8,48 € 8,93 €

Ohnivé srdce


Keď sa Coralee Whitmorová dozvie, že úrady ukončili vyšetrovanie smrti jej sestry ako samovraždu, rozhodne sa vypátrať pravdu. Všetky stopy vedú k neslávne známemu grófovi Graysonovi Forsythovi, údajnému milencovi jej sestry. Príťažlivá novinárka ženského týždenníka Od srdca k srdcu sa preto rozhodne navštíviť záhadného grófa na hrade Tremaine...
Vypredané
8,50 € 8,95 €

Perly štěstí


Grace se vypraví navštívit otcovu tetu. Loď, na níž cestuje, je přepadena a mladou ženu unese Ethan Sharpe, obávaný kapitán ve službách královské rozvědné služby. Podezírá ji, že pomohla muži obviněnému z vlastizrady uniknout z vězení. Odvážná Grace se nařčení vytrvale brání. Její hrdost a nebojácnost kapitána svádí. Ji zase jeho ostře řezyné rysy naplňují touhou prožít nepoznané. Graceina dívčí i Sharpeova šlechtická čest jsou v ohrožení.
Vypredané
10,22 € 10,76 €

Náhrdelník lásky


Půvabná Danielle se pomalu smířila s tím, že jí velká láska zřejmě není souzena. Už léta je sice zamilovaná do vévody Rafaela, jenže ten ji odvrhl, protože ji podezíral z nevěry. Chtěla by začít znovu, a proto odplouvá do Ameriky, kde se má vdát. V této situaci se Rafael dozví, že Danielle obviňoval neprávem. Stále po ní touží, a tak neváhá a spěchá za ní, aby chybu napravil. Nemá tušení, jaké tajemství stojí mezi ním a dívkou jeho srdce. Mohlo by je oddělit tentokrát nenávratně a navždy.
Vypredané
11,12 € 11,70 €

Sametová kráska


Nevlastní bratr Jasona Sinclara Avery, pozdější vévoda z Carlylu, se podlým způsobem zbaví jak otce, tak bratra, neboť na něj umně navlékne otcovraždu. Jason stráví osm let na nucených pracích v zámoří a po svém návratu se rozhodne otce pomstít a získat zpět ztracenou čest a majetek. Avery totiž mezitím téměř všechen majetek prohýřil a zadlužil, a proto hodlá získat peníze výhodným sňatkem s Velvet Moranovou, jež mu má přinést bohaté věno. Netuší však, že totéž si, byť s čestnějšími úmysly, od jejich sňatku slibuje i Velvet. Kromě opravdu vysokého věna totiž nemá zhola nic, a naopak potřebuje peníze na záchranu rodinného sídla a svého dědečka. Než však ke sňatku dojde, je Velvet unesena neznámým lapkou a ten ji odveze do lovecké chaty v lese. Únosce jí zpočátku své pravé úmysly i svou totožnost tají a Velvet se několikrát - bohužel neúspěšně - pokusí utéct. Postupně se mezi nimi však rozhoří opravdová vášeň...
Vypredané
8,88 € 9,35 €

Falošné sľuby - 2.vydanie


Mladá šľachtičná Elizabeth Woolcotová je zverenkyňou Nicholasa Warringa, Hriešneho grófa z Ravenworthu. Po otcovej smrti ju ohrozuje krutý a nenásytný gróf Oliver Bascomb, posadnutý jej krásou a odhodlaný za každú cenu oženiť sa s ňou. Dievčina žiada o pomoc a ochranu Nicholasa, hoci sa trochu obáva jeho zlej povesti. Kedysi zabil Bascombovho brata, lebo zviedol a ublížil jeho sestre Maggie. Elizabeth stelesňuje všetko, po čom kedysi Nicholas túžil – nehu, materinskosť, ženskú zraniteľnosť i silu zároveň. Sľúbi jej, že ju pred Bascombom ochráni a nájde jej vhodného manžela. Ale proti jeho snahám stojí túžba osamelého muža po ozajstnej láske, rodine, deťoch. Nájde Elizabeth v náručí Hriešneho grófa to, po čom túži? A dodrží gróf svoj sľub?
Vypredané
4,70 € 4,95 €

Diablov náhrdelník


Anglický korzár Ethan Shape trpezlivo čaká na príležitosť, aby sa pomstil vikomtovi Hamonovi Jeffriesovi, ktorý kedysi dávno zapríčinil smrť jeho posádky a dostal Ethana do francúzskeho zajatia. Tá sa objaví vo chvíli, keď počas najdôležitejšej misie svojho života stretne príťažlivú Grace Chastainovú - ženu, ktorú mylne považuje za vikomtovu milenku. Keď Ethan Grace unesie a uväzní na svojej lodi, netuší, že nová pasažierka si namiesto batožiny vzala so sebou oveľa vzácnejšiu vec - šperk, ktorý mu poriadne skríži plány. Podľa legendy má starobylý perlový náhrdelník totiž čarovnú moc: majiteľa i jeho okolie buď vženie do záhuby, alebo privedie k neskonalému šťastiu.
Vypredané
8,80 € 9,26 €