Vašu objednávku vám stihneme (podľa vybranej dopravy) doručiť do Vianoc, ak si objednáte do tohto dátumu:

Packeta - Doručenie na adresu

19. 12.

Balík na poštu

19. 12.

Balikobox

19. 12.

Slovenská pošta - na adresu

19. 12.

Kuriér SPS

18. 12.

balíkovo (Alzaboxy)

18. 12.

Doručenie na predajňu

18. 12.

Osobný odber v sklade

22. 12.

Packeta - Výdajné miesto a Z-BOX

19. 12.

Ichiro Kishimi

autor

Odvaha byť neobľúbený


Pri čítaní medzinárodného bestsellera z Japonska sa stávame svedkami rozhovoru medzi nešťastným mladým mužom a múdrym filozofom, ktorý nenútene odkrýva princípy individuálnej psychológie Alfreda Adlera. Muži počas piatich večerov debatujú o základných životných situáciách a hľadajú odpoveď na nadčasovú otázku: Ako byť šťastný? Odvaha byť neobľúbený je prístupný, hlboký a mimoriadne múdry sprievodca životom.
Na sklade > 5Ks darček
12,81 € 14,90 €

dostupné aj ako:

Odvaha byť neobľúbený


Túžiť po naplnenom živote a po šťastí samo osebe nestačí. Kniha Odvaha byť neobľúbený ponúka jednoduché a priamočiare odpovede na mnohé otázky ľudskej existencie. Vychádza z teórie Alfreda Adlera, jedného z troch velikánov psychológie devätnásteho storočia, a zachytáva poučný rozhovor medzi filozofom a neskúseným mladíkom. Filozof v piatich debatách pomáha žiakovi pochopiť, že každý z nás dokáže ovplyvniť smerovanie svojho života. Mnohé problémy súvisia s medziľudskými vzťahmi. Ak človek nevie, ako si vybudovať dobré vzťahy s ostatnými, môže sa to skončiť tak, že bude plniť očakávania iných z obavy, aby ich neurazil alebo nezranil, no pritom sa vzdá všetkého, čo chcel v živote dosiahnuť. Filozof presviedča svojho žiaka, že zmena je možná a prináša so sebou pocit šťastia. Problém nie je v nedostatku schopností, ale v nedostatku odvahy vnútornú premenu realizovať. Ičiró Kišimi našiel paralelu medzi Platónovými dialógmi a adlerovskou psychológiou v tom, že ho prestal uspokojovať život vedca, ktorý len číta a interpretuje diela svojich predchodcov. Chcel viesť rozhovory so živými ľuďmi, ako to robil Sokrates, a tak sa napokon začal s veľkým úspechom venovať poradenstvu. Dôkazom jeho úsilia je aj táto kniha, ktorá pomohla neuveriteľnému množstvu ľudí a stala sa svetovým bestsellerom. Úprimná a objavná príručka napísaná vo forme sokratovského dialógu vo vás uvoľní silu nájsť trvalé šťastie a byť človekom, akým ste vždy chceli byť. Jej učenie už prinieslo osoh miliónom ľudí a teraz ho môže priniesť aj vám. Zistíte: Prečo je byť nešťastný vaša voľba.Prečo priznanie chyby nie je porážka.Prečo je vorkoholizmus životné klamstvo.Ako sa zbaviť problémov v medziľudských vzťahoch.Čo je skutočná sloboda.Ako žiť v prítomnosti.Ako môžete byť šťastní práve teraz.
Na stiahnutie darček
9,95 €

dostupné aj ako:

Vállald fel bátran önmagad


„Bármi is történt eddig az életedben, nem számít, s egyáltalán nem kellene, hogy bármilyen hatással legyen arra, mostantól hogyan élsz. Itt és most te magad határozod meg az életed." A Vállald fel bátran önmagad már több, mint 4,5 millió példányban eladott sikerkönyv, amely megmutatja, hogyan válhatunk azzá, akik valójában lenni szeretnénk. A boldogság valóban csak rajtunk múlik? A Vállald fel bátran önmagad egyszerű és egyenes választ ad erre a kérdésre: igen. A rendkívül olvasmányos és közérthető kötet egy filozófus és egy fiatalember megvilágosodást hozó, öt napon át tartó beszélgetésén kíséri végig az olvasót. Ez idő alatt megértjük, hogyan emelkedhetünk felül a múlt traumáin vagy mások elvárásain, és miként irányíthatjuk a saját életünket. A Vállald fel bátran önmagad bölcsességeit olvasva világossá válik, miért fontos, hogy megbocsássunk magunknak, s hogy testi és szellemi értelemben is törődjünk magunkkal. A kötet által képviselt felszabadító erejű gondolkodásmód lehetővé teszi, hogy merjünk változni és figyelmen kívül hagyni a korlátokat, amelyeket magunk elé állítunk. A milliók életét megváltoztató Vállald fel bátran önmagad című könyv sokkal több egyszerű önsegítő kötetnél: megvilágosító erejű gondolatai a pszichiáter Alfred Adler nézetein alapulnak, és amellett, hogy valóban könnyen érthetők és világosak, összetett és filozófiai mélységekkel rendelkező rendszert alkotnak, amely segít a boldogság megtalálásában.
U dodávateľa darček
13,18 € 13,87 €

The Courage To Be Disliked


The Japanese phenomenon that teaches us the simple yet profound lessons required to liberate our real selves and find lasting happiness. The Courage to be Disliked shows you how to unlock the power within yourself to become your best and truest self, change your future and find lasting happiness. Using the theories of Alfred Adler, one of the three giants of 19th century psychology alongside Freud and Jung, the authors explain how we are all free to determine our own future free of the shackles of past experiences, doubts and the expectations of others. It's a philosophy that's profoundly liberating, allowing us to develop the courage to change, and to ignore the limitations that we and those around us can place on ourselves. The result is a book that is both highly accessible and profound in its importance. Millions have already read and benefited from its wisdom. Now that The Courage to be Disliked has been published for the first time in English, so can you.
Vypredané
14,20 € 14,95 €

The Courage to be Happy


The sequel to the global bestseller The Courage To Be Disliked, the Japanese phenomenon in applying twentieth-century psychology to contemporary dilemmas continues with life-changing advice on finding happiness. In The Courage To Be Happy, Ichiro Kishimi and Fumitake Koga again distil their wisdom into simple yet profound advice to show us how we, too, can use twentieth-century psychological theory to find true happiness. ON THE COURAGE TO BE DISLIKED: The ideas proffered here will certainly make you think twice about the real cause of the emotional drama in your life. A thought-provoking read. - Mail on Sunday. A real game-changer - Marie Claire.
Vypredané
13,78 € 14,50 €

The Courage to be Happy


The sequel to the global bestseller The Courage To Be Disliked, the Japanese phenomenon in applying twentieth-century psychology to contemporary dilemmas continues with life-changing advice on finding happiness. In The Courage To Be Happy, Ichiro Kishimi and Fumitake Koga again distil their wisdom into simple yet profound advice to show us how we, too, can use twentieth-century psychological theory to find true happiness.
Vypredané
10,40 € 10,95 €