Kiss Éva

autor

Vieš to?


Prečo sa pavúky nevlepia do vlastnej siete? Je vodná blcha naozaj blcha? Čo je to lotor palmový? Ktoré jedovaté hady sú najnebezpečnejšie? Prečo majú kobylky a cvrčky uši na kolenách? Prečo prskavec prská? Čohľadajú lumíky? Ako sa vyrába med? Ako rýchlo letia včely? Je každý morský ježko guľatý? Kde majú skrýšu karapusovité ryby? Existuje ryba, ktorá má na jednej strane hlavy dve oči a na druhej ani jedno?...A ešte veľa ďalších zaujímavostí!
Na sklade 1Ks
5,99 € 6,30 €

Veľký lexikón živočíchov


Tento lexikón živočíchov je oknom do prírody, cez ktoré môžu čitatelia nazrieť do živočíšnej ríše a spoznať jej rozmanitosť. Kniha sa vzhľadom na svoj charakter nesnaží o úplnosť informácií, ale uverejnený materiál sme sa snažili vyberať tak, aby v nej svoje miesto zaujali všeobecne známe druhy a takisto exotické zvieratá žijúce vo vzdialených kútoch našej planéty.
U dodávateľa
14,16 € 14,90 €

Velká encyklopedie zvířat


Nevšední lexikon, který nabízí zajímavý pohled na mnohotvárnost světa zvířat. Hesla seznamují děti i dospělé čtenáře s jednotlivými zvířecími druhy, se zvířaty žijícími ve všech světadílech. Kniha je zároveň i malým cestovním průvodcem, neboť nás provází místy zeměpisného výskytu jednotlivých druhů a zvažuje nebezpečí, která vyvstávají soustavným ničením životního prostoru a jejichž působením se mnoho představitelů zvířecí říše dostává na pokraj vyhynutí. Malí i velcí milovníci zvířecího světa tak pronikají do bezpočtu krás a tajů přírody, která nás obklopuje.
Vypredané
22,28 € 23,45 €