! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Monika Klenková

autor

Blackroll - Posilňovanie, strečing, automasáž


Celosvetová pozornosť expertov, športovcov i laickej verejnosti sa v posledných rokoch upriamila na aktívne cvičenie fascií – povrchových i hlbokých svalových obalov. Zistilo sa, že skrátené fascie nie sú len zdrojom bolestí a obmedzenej pohyblivosti, ale že strata fyziologických vlastností fascií je aj príčinou neefektívnej rehabilitácie, cvičenia, strečingu a slabého športového výkonu. Dominantnou tréningovou, rehabilitačnou a terapeutickou pomôckou na ovplyvnenie fascií sa ukázal byť cylindrický valec BLACKROLL. V publikácii nájdete všetky potrebné informácie o fascinujúcom svete fascií spolu s kompletnou zostavou cvikov na posilňovanie, strečing a automasáž. Jednotlivé cviky a techniky ošetrenia navrhli rehabilitačná lekárka MUDr. Monika Klenková a ortopéd MUDr. Július Kazimír zo špecializovaného centra pre poruchy pohybového aparátu. Cvičenie s modernými pomôckami BLACKROLL umožňuje ľudom všetkých vekových kategórií a športových úrovní odstrániť bolesti, zlepšiť pohyblivosť, zvýšiť svalovú silu a naštartovať hlboký svalový systém.
Na sklade 5Ks
11,35 € 11,95 €

Aby kríže neboleli - Cvičenie s Mudr. Monikou Klenkovou DVD


1. PANVA A DRIEKOVÁ CHRBTICA 6:43 2. BRUŠNÉ SVALY 6:45 3. STABILIZÁCIA CHRBTICE 7:10 4. RAMENÁ A PAŽE 5:44 5. STEHNÁ A BOKY 6:07 6. SEDACIE SVALY 6:13 7. OHYBNOSŤ CHRBTICE 10:07 8. BRUŠNÁ ZOSTAVA 5:53 9. ROVNOVÁHA A KOORDINÁCIA 7:17 10. STREČING 6:28 DVD 72 min Cvičí: MONIKA KLENKOVÁ Námet a scenár: MONIKA KLENKOVÁ, JÚLIUS KAZIMÍR Cvičí: MONIKA KLENKOVÁ Hudba: W. A. MOZART, C. SAINT-SAËNS Produkcia: MOON MEDICAL & FORZA MUSIC (c) 2013 1. PANVA A DRIEKOVÁ CHRBTICA 6:43 2. BRUŠNÉ SVALY 6:45 3. STABILIZÁCIA CHRBTICE 7:10 4. RAMENÁ A PAŽE 5:44 5. STEHNÁ A BOKY 6:07 6. SEDACIE SVALY 6:13 7. OHYBNOSŤ CHRBTICE 10:07 8. BRUŠNÁ ZOSTAVA 5:53 9. ROVNOVÁHA A KOORDINÁCIA 7:17 10. STREČING 6:28 DVD 72 min
Vypredané
16,14 € 16,99 €

Bolesti v krížoch a Pilates Medical


Kniha Bolesti v krížoch a Pilates Medical ponúka nielen kompletný cvičebný program na celý týždeň, ktorý vyrieši vaše problémy s bolesťami v krížoch, ale aj podrobné informácie o tomto častom ochorení. Jej autori sú renomovaní odborníci z oblasti rehabilitácie a ortopédie zo špecia-lizovaného centra pre liečbu porúch pohybového aparátu. Odborne, no zároveň jednoduchým a prí-stupným spôsobom vysvetľujú všetko, čo by ste mali vedieť o bolestiach v krížoch, správnom držaní tela a optimálnom sedení.
Vypredané
14,20 € 14,95 €

Bolesti v kříži a Pilates Medical


Kniha nabízí kompletní cvičební program na celý týden, který pomůže vyřešit problémy s bolestmi v kříži i podrobné informace o tomto častém onemocnění. Autoři jsou renomovaní odborníci z oblasti rehabilitace a ortopedie ze specializovaného centra pro léčbu poruch pohybového aparátu. Odborně, avšak jednoduchým a přístupným způsobem vysvětlují vše o bolestech v kříži, správném držení těla a optimálním sezení. Zajímavým prvkem knihy je příběh Moniky a Nataly, rehabilitační lékařky a pacientky, které si pravidelným cvičením vyřešily zdravotní problémy s páteří. U každého cviku je popis a názorné ilustrace správného a chybného postupu cvičení, které ulehčí zvládnutí cviku.
Vypredané
14,20 € 14,95 €