Vladimír Kličko

autor

Prijmi výzvu!: Objav v sebe silu vôle


„Sila vôle je podľa mojich skúseností skutočnou kľúčovou zručnosťou na úspešnú premenu cieľov na realitu.“ Dr. Vladimír Kličko je o tom presvedčený, odkedy začal so svojou druhou kariérou podnikateľa. Život je preňho rad výziev – súkromných aj pracovných. Príliš často sledujeme ciele iných ľudí alebo ciele, ktoré nám už nevyhovujú. A aj keď sme si stanovili správny cieľ, nedarí sa nám ho zrealizovať. Ako teda uspieť? Ako zotrvať a pridržiavať sa plánu každý deň? Čo a koho na to potrebujeme? Všetky tieto otázky viedli bývalého majstra sveta v boxe k tomu, aby spolu s Tatjanou Kiel vyvinul metódu, ktorou môžu pomáhať ľuďom vyrovnať sa s výzvami, ktorým čelia v každodennom živote. Už viac ako päť rokov úspešne spolupracujú so spoločnosťou F.A.C.E. Z nemeckého originálu F.A.C.E. the Challenge: Entdecke die Willenskraft in dir! (Ariston Verlag, Mníchov, 2020) preložila Mgr. Ivana Trubirohová.
Predpredaj
17,01 € 17,90 €

Prijmi výzvu!: Pracovný zošit


Plány si robme nielen veľké, ale aj dobré Nanešťastie, plány v našom živote veľa nezmenia, ak ich nikdy neuskutočníme. Motivovaní sme len na začiatku. Potrebujeme niečo iné - pevnú vôľu! To je rozdiel medzi víťazstvom a porážkou, snom a realitou. V pracovnom zošite Dr. Vladimíra Klička nájdete konkrétne pokyny, ako rozvíjať silu vôle praktickými mentálnymi a fyzickými cvičeniami, tipmi a audiovizuálnymi vysvetleniami na stiahnutie. Pracovný zošit je dokonalým doplnkom k metodickej príručke Prijmi výzvu!: Objav v sebe silu vôle. Z nemeckého originálu F.A.C.E. the Challenge: Das Arbeitsbuch (Ariston Verlag, Mníchov, 2020) preložila Mgr. Ivana Trubirohová.
Predpredaj
14,16 € 14,90 €

Umění čelit výzvě - Metoda F.A.C.E. the Challenge


F.A.C.E. – Focus (soustředění), Agility (obratnost), Coordination (koordinace), Endurance(vytrvalost). Tyto čtyři klíčové kompetence jsou základem vítězné filozofie manažerského trenéra a bývalého mistra světa v boxu Vladimira Klička. Na jejich základě vyvinul čtyřstupňovou metodu, která nám umožňuje důsledně dosahovat našich cílů. Každý krok tohoto procesu spočívá v aktivaci fyzických a duševních potenciálů, přičemž stěžejním bodem a klíčem k úspěchu je síla vůle. Zvládání výzev: Bývalý mistr světa v boxu ukazuje, jak se problémy mohou stát výzvami, které každý zvládne díky síle vůle a energii činu. Zakoupením této knihy věnujete 50 Kč na pomoc Ukrajině.
Predpredaj
18,75 €