% Zľavy na hry %

Ewald Kliegel

autor

Reflexní zóny snadno


Reflexná terapia nie je nič zložité. Je to výborná, jednoduchá svojpomocná metóda, ktorú môžete použiť kedykoľvek a kdekoľvek. Pôsobí ako okamžitá úľava pri rozličných menej vážnych ťažkostiach či chorobách, a tiež ako prevencia pred zhoršením stavu. Táto praktická, prehľadná príručka vám vysvetlí všetko potrebné. Pochopíte, ako máte svoje reflexné zóny sami objaviť. Väčšinou sa nachádzajú na chodidlách, dlaniach a ušiach, niektoré ale aj na hlave alebo bruchu. Dá sa na ne pôsobiť rôznymi druhmi pohybu, čo vám autor vysvetlí. A najmä vás naučí, ako si pomôcť v konkrétnych prípadoch – napríklad pri prechladnutí, bolesti hlavy či bolesti zubov, alebo čo robiť, keď máte studené nohy či trpíte niečím z tohto: citlivosť na zmeny počasia, strach z cesty lietadlom, nevoľnosť, zlé trávenie, zväčšenie prostaty, bolestivá menštruácia, prechod, oslabený mechúr a iné.
Na sklade 1Ks
5,89 € 6,20 €

Řeč orgánů


Kniha prezentuje orgány nejen jako části fyzického těla, ale i jako ideje, které souvisí s významnými životními oblastmi, schopnostmi a sílami. Předkládá cvičení založená na meditaci a také na reflexní terapii, pomocí nichž můžeme svoje orgány posílit a v případě potíží i uzdravit.
Vypredané
7,70 € 8,10 €

Numerologie


Dvojice německých autorů představuje jednoduchou, zábavnou, a přitom komplexní metodu, jak lépe poznat sebe sama i druhé. Slouží k tomu takzvaný numeroskop. Číslice data (popřípadě i přesného času) narození se zapisují do speciálního kruhu, ve kterém tak vzniká množství různých vazeb mezi jednotlivými čísly. Ty představují silné i slabé stránky osobnosti, její vlohy, schopnosti a sklony. Kniha obsahuje podrobný výklad všech aspektů numeroskopu i konkrétním příkladem ilustrovaný návod, jak jej sestavit.
Vypredané
4,09 € 4,30 €