Werner Küstenmacher

autor

Zjednodušte si život


Trpíte niekedy komplikovanosťou života? Kniha Zjednodušte si život pomohla na celom svete už viac než dvom miliónom ľudí zjednodušiť si život– pocíťte aj vy, ako krok po kroku zhadzujete záťaž, ako unikáte pasci zrýchľovania a ako s väčšou uvoľnenosťou aj skutočne dosahujete to, čo ste si predsavzali! Cesta simplify je cestovaním z vonkajšieho do vnútorného sveta. Začína sa upratovaním písacieho stola a zjednodušovaním organizácie vášho času a ukazuje vám, ako máte dať do poriadku vaše finančné záležitosti. Cesta ďalej smeruje k vášmu zdraviu, k vašim sociálnym vzťahom a k vášmu partnerstvu. Nakoniec vedie k podstate vašej osoby a ukazuje vám, ako nájsť svoj životný cieľ a ako ho naozaj aj uskutočniť. Táto kniha vám poskytuje vyskúšané pravidlá zjednodušenia. Ponúka ľahko osvojiteľné techniky, okamžite realizovateľné tipy a prekvapivé nové metódy, z ktorých si môžete celkom individuálne vybrať to, čo sa hodí k vašej osobe. Popri mnohých ďalších veciach sa dozviete: - Ako zvíťaziť nad stohom vecí na vašom písacom stole. - Ako môže vaša duša profitovať z uprataného bytu. - Ako finančne zbohatnúť tým, že od niečoho upustíte. - Ako svoj život spomaliť a ako sa naučiť užívať si svoj „vlastný čas“. - Ako zostať vo forme a zdravý a nepodstupovať pri tom muky. - Ako získať priateľov a byť šťastný vo svojej rodine. - Ako optimálne spojiť partnerstvo a povolanie. - Ako nájsť cestu k svojmu najvnútornejšiemu životnému cieľu.
Na sklade 1Ks
11,40 € 12,00 €

Zjednodušte si život


I váš život může být jednoduchý a šťastný! Skoncujte s komplikovaným, náročným životem! Tato kniha vám nabídne mnohokrát osvědčená pravidla zjednodušování života. Můžete si z nich vybrat ta, která se k vám hodí nejvíce. Jakmile jednou odhodíte přebytečný balast, narostou vám křídla a dosáhnete všeho, co je pro vás skutečně důležité.
Vypredané
12,85 € 13,53 €

Simplify your life - Éljünk egyszerűbben és boldogabban!


Így élhetünk bonyodalmak nélkül és boldogan! Vége a túlzsúfolt és fárasztó hétköznapoknak! Kiadványunk megismerteti Önt a dolgok egyszerűsítésének aranyszabályaival. Könnyen megtanulható technikákkal, azonnal megvalósítható ötletekkel és bámulatosan új módszerekkel szolgál, melyek között mindenki kedvére megtalálhatja a számára megfelelőt.
Vypredané
12,89 € 13,57 €