% Zľavy na hry %

Lauren Kate

autor

Torment- Kín


Földi pokol. Ilyen a világ Luce számára barátja, Daniel, a bukott angyal nélkül. Egy örökkévalóságig tart, hogy egymásra találjanak, ám amikor sikerülne nekik, a fiú bejelenti, most mennie kell. Csak annyi időre, míg kézre keríti a Kitaszítottakat... azokat a halhatatlanokat, akik Luce-t meg akarják ölni. Daniel a kaliforniai sziklás tengerpart egyik iskolájában, a Shoreline-ban rejti el a lányt, ahová rendkívüli tehetségek csoportja jár: a Nefilim, bukott angyalok és emberek leszármazottai.A Shoreline-ban Luce megtanulja, mik azok az árnyékok, és hogyan használhatja fel őket arra, hogy előző életeibe belepillantson. Mégis, minél többet tanul, annál inkább gyanítja, hogy Daniel nem avatja be mindenbe. Rejteget valamit... valami végzeteset.
U dodávateľa
14,61 € 15,38 €

Passion - Végzet


Mielőtt Luce és Daniel találkoznak a Sword Crossban, mielőtt megküzdenek a halhatatlanokkal, már sok életet leéltek. Ha a mindenre elszánt Luce meg akarja törni a szerelmüket sújtó átkot, fel kell keresnie múltbéli megtestesüléseit, hogy teljességgel megértse a sorsát. Minden század, minden élet más-más fogódzót rejt a számára. Daniel követi Luce-t a századokon át, míg a lánynak esélye nem lesz átírni a történelmet. Hány halált bír el az igaz szerelem? Képes-e Daniel és Luce jövőjük megváltoztatása érdekében feloldani a múlt rejtélyét? A Fallen - Kitaszítva és Torment - Kín szenzációs folytatása.
U dodávateľa
10,95 € 11,53 €

Passion - Végzet


Óriási nemzetközi könyvsikerek, a FALLEN (Kitaszítva) és TORMENT (Kín) szenzációs folytatása.Mielőtt Luce a Sword & Crossban Daniellel találkozik, mielőtt megküzdenek a halhatatlanokkal, már sok életet leéltek. Ha a mindenre elszánt Luce meg akarja törni a szerelmüket sújtó átkot, fel kell keresnie múltbéli megtestesüléseit, hogy teljességgel megértse a sorsát. Minden század, minden élet más-más fogódzót rejt számára. Daniel követi Luce-t a századokon át, míg a lánynak esélye nem lesz átírni a történelmet. Hány halált bír el az igaz szerelem? Képes-e Daniel és Luce jövőjük megváltoztatása érdekében feloldani a múlt rejtélyét?
U dodávateľa
14,61 € 15,38 €

Fallen in Love - Szerelemben


Villámcsapás. Viszonzatlan. Tiltott. Örökké tartó. Mindenkinek megvan a saját szerelmi története.A sors különös szeszélye folytán a középkori Angliában négy rendkívüli szerelem története fonódik össze egy romantikus Valentin-nap alkalmával. Milesra és Shelbyre ... Folytatás ›› ott talál rá a szerelem, ahol a legkevésbé számítanak rá. Roland fájdalmas leckét kap szerelemből és annak elvesztéséből. Arriane megégeti magát, és megfizet a szenvedélyes érzelmekért. Daniel és Luce semmihez nem hasonlítható éjszakát tölt el együtt, először és utoljára.E könyv telis tele van fantasztikus love storykkal... Épp amire oly régóta vártunk Lauren Kate tollából. A(z) Fallen in Love - Szerelemben (Könyv) szerzője Lauren Kate.
U dodávateľa
10,17 € 10,71 €

Vodopád


Eurekine slzy zaplavili zem a Atlantída ožíva aj so svojím krutým kráľom Atlasom. Len Eureka ho môže zastaviť, no najprv sa musí naučiť, ako proti nemu bojovať. Preto putuje oceánom v štíte hromového kameňa aj so svojou priateľkou Cat, s otcom, malými súrodencami a priateľom Anderom. Oslňujúci tajomný Nositeľ rodu, zaľúbený do Eureky, sľúbil, že jej pomôže nájsť Solóna, záhadného Nositeľa rodu, ktorý sa skrýva. Ten by jej mohol poradiť, ako poraziť Atlasa. Keď sa konečne dostanú k Solónovi, uprostred skazy, ktorú spôsobili jej slzy, musí Eureka čeliť posmechu a narážkam atlantídskych čarodejníc, útokom nahnevaných zúfalých miestnych obyvateľov, no aj nečakaným odhaleniam o sebe. Vďaka nim dospeje k rozhodnutiu - ak bude dosť silná, môže toto poznanie využiť, aby porazila Atlasa a zabránila mu ovládnuť svet. No musí sa vzdať všetkého... Z anglického originálu Waterfall (Delacorte Press, an imprint of Random House Children’s Books, a division of Random House LLC., a Penguin Random House Company, New York 2014) preložila Oľga Kralovičová.Ukážka z textuAnder sa zvrtol k vode a rozhorčene si vzdychol. Eureka videla, ako Zefyr vychádza z Anderových pier do mora. Vytvoril veľkú vlnu, ktorá sa skrútila nad Eurekou. Vyzerala ako tá, čo zabila Dianu. Zachytila Anderov pohľad a videla v jeho očiach pocit viny. Zhlboka sa nadýchol, akoby chcel Zefyr vziať naspäť. Keď si uvedomil, že nemôže, vrhol sa k nej. Končeky ich prstov sa na okamih dotkli. Potom vlna preletela ponad nich a dopadla na zem. Eureku hodilo dozadu a letela od Andera do rozbúreného mora. Voda jej vbehla do nosa, narazila do hlavy a pohadzovala jej krkom z boka na bok. Cítila krv a soľ. Nespoznávala ston, ktorý jej vyšiel z úst plných vody. Vlna ju vypľula a voda spod nej zmizla. Chvíľku akoby bežala vo vzduchu. Nič nevidela. Čakala, že zomrie. Kričala na svoju rodinu, na Cat a Andera. Keď pristála na skale, jediným dôkazom, že napodiv ešte stále žije, bola ozvena jej hlasu v studenom neustávajúcom daždi.
Na sklade 1Ks
13,21 € 13,90 €

dostupné aj ako:

Unforgiven - Megbocsátás - puha kötés


A szerelmeddel élni maga a Mennyország. Elszakítva lenni tőle maga a Pokol. Cam vajon hová kerül?Cam tudja, milyen a megszállottság. Több időt töltött a Pokolban, mint amennyit egy angyalnak szabad volna. Számára a legújabb pokol egy gimnázium, ahol Lilith - az egyetlen lány, akit szeret - az ő bűneiért vezekel.Cam alkut köt Luciferrel. Tizenöt napja marad, hogy a kiválasztottja újra belé szeressen. Ha sikerül, Lilith visszatérhet a világba, és Cammel élheti le az életét. De ha kudarcot vall..., Camet a Pokolban egy külön a számára fenntartott hely várja. Tikk-takk.A népszerű sorozat újabb kötete, egy önmagában is izgalmas ifjúsági regény szerelemmel, földöntúli lényekkel és fordulatos cselekménnyel.Bontsd ki a szárnyad, és repülj, míg a rosszfiú, a sötét angyal végre feltárja meggyötört szívét az Unforgiven / Megbocsátás című, nagyszerű regényben.
U dodávateľa
10,11 € 10,64 €

Zamilovaní anjeli (Padlí anjeli 5)


Láska niekedy potrebuje povzbudenie od strážnych anjelov, aby sa mohla dvihnúť zo zeme. No len čo párkrát mávne krídlami, treba jej dôverovať, že poletí sama, do najvyšších možných výšin, do neba – a ešte ďalej. Vzťah Luce a Daniela je symbolom nekonečnej lásky, no ich príbeh nie je jediné rozprávanie o láske. Túto knihu ste inšpirovali vy, čitatelia, ktorí ste sa so mnou od začiatku delili o svoje zážitky a ukázali mi, aké rôzne podoby môže mať tento jedinečný cit. Zbierka valentínskych príbehov Zamilovaní anjeli je okružnou cestou romantiky, ktorá sa tiahne naprieč časom a našimi srdcami. Priblížte sa ešte viac k poznaniu večnosti Luce a Daniela – a prežívajte aj nečakanú lásku Shelby a Milesa, Rolandove lekcie lásky či Arrianinu pálčivú lásku. Prečítajte si tieto nezabudnuteľné príbehy – a navždy sa zamilujte! Z anglického originálu Fallen in Love (Random House Children’s Books, New York 2011) preložila Saskia Hudecová. Verše preložila Jana Báliková.
Vypredané
9,41 € 9,90 €

dostupné aj ako:

Pád - Padlí anjeli 1


Na Danielovi Grigorim je čosi bolestne známe. Tajomný, uzavretý chlapec pritiahne pozornosť sedemnásťročnej Luce Priceovej hneď v jej prvý deň na internátnej škole Meč a kríž pri meste Savannah. Je jediným svetlým bodom na mieste, kde nie sú dovolené mobilné telefóny, ostatní študenti sú vyšinutí a bezpečnostné kamery ich sledujú na každom kroku. Daniel však nechce mať s Luce nič spoločné – a dáva jej to jasne najavo. No ona sa nevzdáva. Mládenec ju priťahuje ako svetlo nočného motýľa a Luce musí zistiť, čo pred ňou tak zúfalo skrýva... aj keby ju to malo stáť život. Nebezpečne vzrušujúci a temne romantický triler PÁD je súčasne najúžasnejším príbehom lásky!
Vypredané
12,26 € 12,90 €

dostupné aj ako:

Vykúpenie (Padlí anjeli 4)


Lucin a Danielov čas sa neodvratne míňa ako piesok v presýpacích hodinách. Na to, aby zastavili Lucifera, potrebujú nájsť miesto, kde na Zem dopadli anjeli. Temné sily ich stále prenasledujú a Daniel nevie, či to dokáže – žiť len pre to, aby znova a znova Luce stratil. A predsa spolu čelia ťažkému súboju, na ktorého konci ležia mŕtve telá... a anjelský prach. Obete budú veľké. Srdcia zničené. Luce odrazu vie, čo musí prísť. Osud jej určil byť s niekým iným než s Danielom. Kliatba, ktorú spolu znášali, sa vždy týkala len jej – a lásky, ktorú zavrhla. Všetko závisí od jej rozhodnutia. Kto v boji o Luce vyhrá? Prekvapujúce rozuzlenie očarujúcej série Padlí anjeli. Nebesá už nemôžu viac čakať! Z anglického originálu Rapture (Random House Children’s Books, New York 2012) preložila Saskia Hudecová.
Vypredané
12,26 € 12,90 €

Súženie - Padlí anjeli 2


Peklo na zemi. To prežíva Luce, keď nemôže byť so svojím padlým anjelom Danielom. Trvalo večnosť, kým sa znova našli, a on jej teraz vraví, že musí odísť. Len na tak dlho, kým nechytí Vyhnancov – nesmrteľných, čo ju chcú zabiť. Daniel ukryje Luce na Shoreline, škole, ktorá sa nachádza na skalnatom kalifornskom pobreží a navštevujú ju nezvyčajne nadaní študenti – nefilimovia, potomkovia padlých anjelov a ľudí. Tu sa Luce dozvie, čo sú tiene a ako s ich pomocou môže nazrieť do svojich minulých životov. No čím viac sa Luce dozvedá, tým väčšmi podozrieva Daniela, že jej neprezradil všetko. Čosi skrýva – čosi nebezpečné. Čo ak nie je pravda to, čo jej Daniel povedal o minulosti? Čo ak je Luce v skutočnosti súdené byť s niekým iným? Dostáva sa vám do rúk druhá časť neodolateľnej knižnej série PADLÍ ANJELI, v ktorej láska nikdy neumiera. Z anglického originálu Torment (Random House Children’s Books, New York 2010) preložila Saskia Hudecová.
Vypredané
12,26 € 12,90 €

dostupné aj ako:

Passion


The third book in the Number 1 best-selling Fallen series serves up what readers are dying to know. . . Passion not only gives answers and insight into who Luce and Daniel were before we first met them, but also seamlessly moves ahead the main plot, setting up an incredibly thrilling and climactic introduction to the fourth and final chapter in the Fallen series - coming in 2012.
Vypredané
9,49 € 9,99 €

Torment


In Torment fallen angel Daniel and his mortal love Lucinda think they are safe but evil forces are massing against them. As Luce learns more about her past, and discovers that the lives shes already lived hold the key to her future happiness; she st arts to wonder if Daniel has told her the whole truth. What if his version of events isnt the way things happened? What if that means that shes really meant to be with someone else?
Vypredané
7,59 € 7,99 €

dostupné aj ako:

Andělé 3 - Vytržení


Ve třetím dílu série Andělé se dál odvíjí příběh Luce a Daniela. Luce s jistotou cítí, že někde v jejích minulých životech se skrývá něco – nebo někdo –, co by jí mohlo pomoci v tom současném. A tak se vydá na nejdůležitější pouť tohoto života: vrací se napříč věčností, stále hlouběji do minulosti, a stává se svědkyní svých dřívějších vášnivých vztahů s Danielem. S jediným cílem – najít klíč, který odemkne jejich lásce dveře do budoucnosti.
Vypredané
10,76 € 11,33 €

Fallen in Love


Unexpected. Unrequited. Forbidden. Eternal. Everyone has their own love story.And in a twist of fate, four extraordinary love stories combine over the course of a romantic Valentine's Day in Medieval England. Miles and Shelby find love where they least expect it. Roland learns a painful lesson about finding-and losing love. Arianne pays the price for a love so fierce it burns. And for the first -and last- time, Daniel and Luce will spend a night together like none other.Lauren Kate's FALLEN IN LOVE is filled with love stories . . . the ones everyone has been waiting for.True love never says goodbye . . .
Vypredané
11,39 € 11,99 €