Christine Li

autor

Cesta císařovny


Staré čínske tajomstvá, ako dosiahnuť skutočnú radosť, rozkoš, spokojnosť a moc. Pred viac ako 1 000 rokmi sa konkubíne Wu Zhao podaril rozprávkový vzostup na cisársky trón a stala sa najmocnejšou ženou starej Číny. Cestu k nemu si prekliesnila svojou chytrosťou, vďaka svojmu erotickému vyžarovaniu aj tajným stratégiam čínskeho bojového umenia. Bola to jediná žena, ktorá kedy vládla starej Číne. Jej dôverným sprievodcom bol mág a lekár Sun Simiao, strážca prastarých tajomstiev ženskej múdrosti a moci. Táto kniha je o tom, čo Sun Simiao cisárovnú naučil a ako môžu aj dnešné ženy kráčať „cestou cisárovnej“. Z doteraz nikdy nepreloženého klasického čínskeho prameňa sa dozviete, ako uviesť do súladu cieľavedomosť s pružnosťou a ako strategicky využívať silu aj utvárať spojenectvo. Podľa autoriek knihy sa však žena - cisárovná takisto stará aj o to, čo je dobré pre ňu, tak, ako to robila Wu Zhao. Ženy, ktoré dajú priestor svojej „vnútornej cisárovnej“, sú silné a veľkorysé bytosti, otvorené, a napriek tomu tajuplné: poznajú totiž vnútorné zdroje svojej sily.
Na sklade 1Ks
12,54 € 13,20 €

Čínská medicína pro každý den


Smyslem této knihy je pomoci vám zlepšit zdraví a cítit se lépe. Budete -li chtít, můžete se v úvodní části inspirovat pohledem čínské medicíny, který pro nás není zdaleka tak cizorodý, jak bychom si mohli myslet. V praktické části, která na úvodní kapitolu navazuje, najdete řadu receptů a tipů na domácí léčbu, které autorka nashromáždila během svého pobytu v Číně. S trpělivostí a humorem to funguje lépe než s komplikovanými a neradostnými dietami, pevnou disciplínou a zdravotními cvičeními, která představují spíše muka. Vnímejte postupný proces ozdravění jako hru a ukažte, že se umíte smát i nezdarům. Čínská medicína nás učí zůstávat „ve svém středu“, to znamená u sebe samých. Zkuste přijít na to, co vám dělá dobře. Více si důvěřujte a učte se dívat se na vlastní chyby s trpělivostí, ba dokonce s vděčností. Z nich se toho totiž naučíte nejvíce.
Vypredané
8,88 € 9,35 €

Čínská medicína pro každý den


Smyslem této knihy je pomoci vám zlepšit zdraví a cítit se lépe. Budete-li chtít, můžete se v úvodní části inspirovat pohledem čínské medicíny, který pro nás není zdaleka tak cizorodý, jak bychom si mohli myslet. V praktické části, která na úvodní kapitolu navazuje, najdete řadu receptů a tipů na domácí léčbu, které autorka nashromáždila během svého pobytu v Číně. S trpělivostí a humorem to funguje lépe než s komplikovanými a neradostnými dietami, pevnou disciplínou a zdravotními cvičeními, která představují spíše muka. Vnímejte postupný proces ozdravění jako hru a ukažte, že se umíte smát i nezdarům. Čínská medicína nás učí zůstávat "ve svém středu", to znamená u sebe samých. Zkuste přijít na to, co vám dělá dobře. Více si důvěřujte a učte se dívat se na vlastní chyby s trpělivostí, ba dokonce s vděčností. Z nich se toho totiž naučíte nejvíce.
Vypredané
9,97 € 10,49 €