Stanislav Ličko

autor

Ako ju pochopiť


Kniha Ako ju pochopiť odhaľuje 39 tajomstiev o ženách a partnerských vzťahoch, o ktorých by mal vedieť každý muž, ktorý chce vytvoriť pravdivý a autentický partnerský vzťah plný skutočnej lásky a intimity. Je to o pochopení a prijatí rozdielnosti mužov a žien. Je to o ukončení nekonečných mužsko-ženských vojen. Čitateľ získa praktické informácie, ako má dosiahnuť, aby sa žena pri ňom cítila šťastná a milovaná a zároveň, aby cítil od nej úctu a rešpekt.
U dodávateľa
17,01 € 17,90 €

dostupné aj ako:

Nový muž


Skutočný príbeh o tom, ako som prekonal krízy, našiel sám seba a vydal sa na svoju cestu ako zrelý muž. Mužmi sa nerodíme, mužmi sa stávame. Kniha Nový muž ide do hĺbky a podstaty mužskej duše. Odhalí ti čo je potrebné uvidieť a uzdraviť, aby sa z chlapca mohol stať muž. Zdieľam v nej môj autentický príbeh v ktorom uvidíš bolesti, radosti, pády na hubu, sklamania, víťazstvá, lásku, prijatie a dôveru v život. Dozvieš sa ako som prevzal kormidlo nad svojím životom. Len muž, ktorý prevezme plnú zodpovednosť za to, čo sa mu v živote deje a za všetky svoje potreby sa môže skutočne stať zrelým dospelým mužom. Môj príbeh k zrelej mužnosti - 5 rokov sa zaoberám tým, čo to znamená byť mužom v dnešnej dobe. *Aký je rozdiel medzi zrelým a nezrelým modelom správania u mužov *1.Kríza - Smrť otca - Čo mi priniesla smrť otca, ako ma to ovplyvnilo a ako som sa vyrovnal so smrťou *2. Kríza - Narodenie môjho syna Richarda - Opäť tu bola blízko smrť aby som pochopil dôležité veci v mojom živote *Cesta k zrelosti - Prečo ženy a muži dozrievajú inak? *Cesta k zrelej mužnosti vedie skrz uzdravenie vzťahu s rodičmi. *Vzťah a cesta k otcovi. Otec je archetypom a brána k tvojej mužskej sile. *Vzťah k matke - Odchod od matky a emocionálne odpojenie. Matka je pre muža prvá žena v jeho živote, ktorú miluje a zároveň potrebuje opustiť. *Cesta od matky k otcovi. Prečo je to dôležité a prečo to muž potrebuje absolvovať a ako to ovplyvňuje vzťah k ženám. *Kvalitné mužské priateľstvá - prečo sú dôležité *Syndróm dobrého chlapca - najrozšírenejší mentálny program u mužov, ako sa to prejavuje a ako sa ho zbaviť *Životné poslanie muža a jeho smerovanie. Ako som ho objavil a prečo je to dôležité. *Spoznanie a vypočutie môjho vnútorného dieťaťa - Ako som objavil svoje životné poslanie.
U dodávateľa
13,21 € 13,90 €

dostupné aj ako:

Pravda o mužoch


Pravda o mužoch je povinná výbava modernej ženy pre radostný vzťah plný lásky. Odhalí vám to, po čom muži túžia vo vzťahu, v posteli a v živote. Vďaka informáciám z knihy môžete zlepšiť svoj partnerský vzťah a zažívať viac intimity, radosti a spokojnosti. V knihe sa dozviete sa: Prečo stále skončím vo vzťahu s nejakým chrapúňom a ako to zmeniť? Prečo muži potrebujú viac úctu a rešpekt ako lásku a ako mu ju prejavovať. Prečo sa muži boja záväzku? Ako dosiahnete, aby vás muž uctieval ako bohyňu. Prečo muži platia za sex. Ako funguje mužská sexualita? Po čom muži tajne túžia v sexualite, ale takmer nikdy to nepovedia nahlas. Ako skutočne uctiť muža a otvoriť jeho srdce cez sexualitu. Prečo vás muž nepočuje a ignoruje vaše požiadavky? Ako žiadať muža o naplnenie potrieb tak, aby to urobil pre vás rád. Ako dosiahnuť, aby sa vám viac venoval a rád s vami trávil čas. Jedna zásadná chyba, ktorú ženy robia nevedome a mužom to ,,odrezáva gule. Ako sa správne hádať s mužom, bez zbytočného zraňovania tak, aby vás to viac prepojilo a cítili ste viac intimity. Ako muža podporiť, keď máte dojem, že je stratený alebo slabý. Ako sa konečne odpútať od EX-partnerov a vytvoriť priestor pre nového partnera + Bonusová video meditácia. A mnoho ďalšieho
U dodávateľa
17,01 € 17,90 €

Ako ju pochopiť


Kniha Ako ju pochopiť odhaľuje 39 tajomstiev o ženách a partnerských vzťahoch, o ktorých by mal vedieť každý muž, ktorý chce vytvoriť pravdivý a autentický partnerský vzťah plný skutočnej lásky a intimity. Je to o pochopení a prijatí rozdielnosti mužov a žien. Je to o ukončení nekonečných mužsko-ženských vojen. Čitateľ získa praktické informácie, ako má dosiahnuť, aby sa žena pri ňom cítila šťastná a milovaná a zároveň, aby cítil od nej úctu a rešpekt.
Na stiahnutie
9,90 €

dostupné aj ako:

Nový muž


Mužmi sa nerodíme mužmi sa stávame. Kniha Nový muž ide do hĺbky a podstaty mužskej duše. Odhalí Vám čo je potrebné uvidieť a uzdraviť, aby sa z chlapca mohol stať muž. Zdieľam v nej to, čo mi pomohlo prevziať zodpovednosť za svoj život a prejsť do zrelšej fáze života. Táto kniha je o odpustení a o prijatí plnej zodpovednosti za všetko, čo sa nám v živote deje. Je to o pustení vecí, ktoré nám v živote už neslúžia a bránia nám zažívať viac lásky a radosti. Ak Vám nejaké oblasti vo vašom živote nefungujú, či sú to vzťahy, zdravie, peniaze alebo iné oblasti. V tejto knihe nájdete mnohé súvislosti prečo sa vám to deje. Čo sa ešte dozviete v knihe: - Čo bráni mužom v dnešnej dobe dospieť. Teda aký je rozdiel medzi zrelým a nezrelým modelom správania u mužov. - Prečo tu pobehuje obrovské množstvo malých chlapcov v dospelých mužských telách a čo sa s tým dá urobiť, aby sa to zmenilo. - Prečo je nesmierne dôležité, aby muži podnikli vnútornú cestu k svojmu otcovi. - Môj príbeh k zrelej mužnosti - 5 rokov sa zaoberám tým, čo to znamená byť mužom v dnešnej modernej dobe. - Ako spoznať a vypočuť svoje vnútorné dieťa, ktoré drží kľúč od radosti a živosti v našom živote. - Ako prekonať životné krízy a vyrovnať sa so smrťou. Čo mi priniesla smrť otca, ako ma to formovalo? Čo pre chlapca predstavuje otec a ako s tým má naložiť, ak s ním nemá dobrý vzťah. - Ako si nájsť cestu k svojim rodičom a prijať ich. Pretože cesta do zrelosti vedie cez uzdravenie vzťahu s rodičmi. - Narodenie môjho syna Richarda - Opäť tu bola blízko smrť. Ako mi môj syn ukázal skutočnú hodnotu života. - Ako sa odpútať od svojej matky. Prečo je pre každého muža nesmierne dôležité uctiť si svoju matku a s láskou od nej odísť. Matka je pre muža prvá žena v jeho živote, ktorú miluje a zároveň potrebuje opustiť. Prečo je to dôležité a ako to ovplyvňuje vzťahy k ženám. - Ako budovať kvalitné mužské priateľstvá. - Ako sa zbaviť syndrómu dobrého chlapca. Jeden z najrozšírenejší mentálny program u mužov. Syndróm ktorý zabraňuje mužom prežívať šťastný, radostný a naplnený život. - Ako nájsť svoje životné poslanie a smerovanie. Ako som ho objavil ja a prečo je to pre každého človeka nesmierne dôležité. - A množstvo ďalších zaujímavých tém pre mužov aj pre ženy.
Na stiahnutie
9,90 €

dostupné aj ako:

Ako ju pochopiť


Praktický sprievodca pre partnerov - Ako vybudovať vzťah plný lásky, úcty a rešpektu Audiokniha odhaľuje 39 tajomstiev o ženách a partnerských vzťahoch, o ktorých by mal vedieť každý kto chce vytvoriť pravdivý a autentický partnerský vzťah plný skutočnej lásky a intimity. Je to o pochopení a prijatí rozdielnosti mužov a žien.
Na stiahnutie
14,90 €