Pavol Lipták

autor

Pavol Lipták

Foto: Wefo © pantarhei.sk

viac

Hneď to bude!


Kuchárska kniha na každodenné použitie * len RÝCHLE! Zdravé! a Chutné! jedláAutorská spolupráca:* lekár – Igor Bukovský * šéfkuchár – Pavol LiptákÚvodná časť knihy "Vaša špajza" obsahuje obrazové a zaujímavé textové informácie o všetkých použitých potravinách a surovinách, ktoré sa určite stanú vašimi dobrými kamarátmi.Kniha obsahuje aj:* veľa praktických rád, návodov, tipov a trikov do kuchyne * tváre, recepty a želania známych slovenských osobností: Milan Markovič, Tomáš Janovic, Adela Banášová, Martina Moravcová, Katarína Hasprová, Peter Nagy, Vlado Voštinár a Dado Nagy.Prednosti knihy:* Text je prehľadne štrukturovaný * Rýchle, zdravé a chutné jedláTakmer všetky recepty sú na jedlá, ktoré sa dajú urobiť do 20 minút – ideálne pre ľudí žijúcich rýchlo a pre tých, ktorí nepovažujú kuchyňu za svoje životné poslanie.* Aktuálne a nové informácie * Kniha okrem receptov a kuchárskych tipov obsahuje aj zaujímavé informácie z výskumu zdravia posledných rokov a mesiacov * Najčerstvejšie informácie zo septembra 2007 * Domáci autori – slovenské reálie * Svetová kuchyňa zo surovín bežne dostupných pre slovenského čitateľa * Slovenská kuchyňa modifikovaná do podoby zdravých jedál
Na sklade 3Ks
15,20 € 16,00 €

Dobrý rok


Dobrý rok je kuchárska kniha, ktorej autorom je známy slovenský šéfkuchár Pavol Lipták. Kuchárka vznikla v spolupárci s MUDr. Igorom Bukovským, PhD, ktorí spoločne pre Vás pripravili: 120 chutných receptov z praxe profesionálneho šéfkuchára, Recepty rozdelené podľa ročných období vzhľadom na sezónu surovín, Zdravé recepty s komentárom MUDr. Igora Bukovského, PhD., Rýchle jedlá, väčšinu z nich pripravíte za 30 minút. Prezradíme vám ako si zorganizovať nákup surovín ako profesionál, na nič nezab udnete a ušetríte peniaze. Všetky recepty sú 2x vyskúšané a určite sa podaria. Viac ako 100 tipov a rád k receptom z kuchárskej praxe. V tejto knihe nájdete odpoveď na otázku čo jesť, aby ste zostali zdraví a krásni.
Vypredané
12,34 € 12,99 €

Plán B, Hneď to bude! (Balíček)


Výber toho najlepšieho, čo doktor Igor Bukovský za 10 rokov svojej práce s klientmi v Ambulancii klinickej výživy objavil, pochopil a prežil. Okamihy, príbehy a informácie, ktoré vám konečne urobia vo všetkom jasno, podporia vás v krízach a dajú vám motiváciu na každý deň. V úvodnej časti knihy nájdete najnovšie aj všetky potrebné informácie, aby ste sa už nikdy nedali nachytať na hlúposti. Zaujímavé kapitoly: • Hlad • Metabolizmus • Stres • Kalórie • Časovanie • Sedavé zamestnanie • Tukové tkanivo • Tráviaci systém • Emócie • Raňajky • Večera • Spánok. V druhej časti knihy nájdete Manuál: 30-dňovú podrobnú „cestovnú mapu“ dôležitých maličkostí, ktoré vám natrvalo zmenia pohľad na seba, na chudnutie a na celý život. Deň po dni sa naučíte využívať najnovšie poznatky a skúsenosti s tým, ako je možné preprogramovať svoje myslenie, tukové bunky aj metabolizmus. Nielenže schudnete, tento manuál vás naučí žiť tak ako žijú ľudia bez kíl navyše. Hneď to bude! Praktická kuchárska kniha plná receptov na rýchle a zdravé jedlá, ktorých príprava sa dá zvládnuť do 20 minút. To ju robí ideálnou pre ľudí žijúcich rýchlo a pre tých, ktorí nepovažujú kuchyňu za svoje životné poslanie.
Vypredané
23,75 € 25,00 €