% Zľavy na hry %

Matthew Logelin

autor

Dva bozky pre Maddy


Dojímavý príbeh o sile lásky medzi dvomi ľuďmi, ktorí si už na strednej škole sľúbili, že sa budú milovať celý zvyšok života. Nanešťastie, osud o ich vzťahu rozhodol úplne inak.Narodí sa im rozkošné dievčatko, avšak už dvadsaťsedem hodín po pôrode sa Lizin stav skomplikuje. Zomiera skôr, než si môže vôbec podržať svoju vytúženú dcérku v náručí. Matt zostáva zdrvený smútkom sám s dcérkou a horou rodičovských povinností. Napriek mnohým útrapám sa však nevzdáva a rozhodne sa vytvoriť pre seba a dcérku Maddy ten najkrajší život. Aby si Matt uctil Lizinu pamiatku a zahojil svoje zlomené srdce, napísal túto knihu, v ktorej sa s láskou delí o všetky krásne, ale aj trpké chvíle, ktoré zažil spolu so svojou milovanou Liz.Tento výnimočný príbeh dostane už čoskoro filmovú podobu.
Na stiahnutie
7,70 €

dostupné aj ako:

Dva bozky pre Maddy


Dojímavý skutočný príbeh o sile lásky medzi dvoma ľuďmi, ktorí si už na strednej škole sľúbili, že sa budú milovať celý zvyšok života. Nanešťastie, osud o ich vzťahu rozhodol úplne inak. Narodí sa im rozkošné dievčatko, avšak už dvadsaťsedem hodín po pôrode sa Lizin stav skomplikuje. Zomiera skôr, než si môže vôbec podržať svoju vytúženú dcérku v náručí. Matt zostáva zdrvený smútkom sám s dcérkou a horou rodičovských povinností. Napriek mnohým útrapám sa však nevzdáva a rozhodne sa vytvoriť pre seba a dcérku Maddy ten najkrajší život. Aby si Matt uctil Lizinu pamiatku a zahojil svoje zlomené srdce, napísal túto knihu, v ktorej sa s láskou delí o všetky krásne, ale aj trpké chvíle, ktoré zažil spolu so svojou milovanou Liz. Tento výnimočný príbeh dostane už čoskoro filmovú podobu.
Vypredané
2,90 € 12,90 €

dostupné aj ako:

Fatherhood


'It will make you cry... for the beauty of love and its miraculous power to heal.' John Grogan, author of Marley & MeMatt and Liz Logelin had it all: a perfect marriage, a gorgeous new home in LA, and a baby girl on the way. Just twenty-seven hours after they welcomed a healthy Madeline into the world, Liz suffered a pulmonary embolism and died instantly, without ever holding the daughter whose arrival she had so eagerly awaited.Though confronted with devastating grief and the responsibilities of being a new and single father, Matt did not give in. He chose to keep moving forward - to make a life for Maddy. In his memoir, Matt shares bittersweet and often humorous anecdotes of his courtship and marriage to Liz, of relying on his newborn daughter for the support that she unknowingly provided, and of the extraordinary online community of strangers who have become his friends. In honouring Liz's legacy, heartache has become solace.
Vypredané
12,30 € 12,95 €