! Doprava ZADARMO už od 15 € !

Kamila Magálová

autor

Kamila Magálová
Kamila Magálová sa narodila v Bratislave. Vyštudovala herectvo na VŠMU (1975). V rokoch 1973 – 1982 bola členkou Poetického súboru Novej scény v Bratislave. Po prvýkrát v SND účinkovala v roku 1970 v inscenácii Herodes a Herodias. Od roku 1982 je členkou Činohry SND. Má za sebou desiatky filmových a divadelných rolí. Okrem toho úspešne prepožičiava svoj hlas postavám v dabingových štúdiách.
 
Spolupracuje so Štúdiom L + S, kde od roku 1985 ako hosť účinkuje dodnes. Na bratislavskej Novej scéne sa prezentovala aj ako speváčka v muzikáli Cyrano z predmestia. Okrem účinkovania v divadle či v televízii je aj veľvyslankyňou dobrej vôle UNICEF na Slovensku, patrónkou Slobody zvierat a prezidentkou Nadácie na záchranu koní. Môžeme ju však poznať aj vďaka jej knižnej kuchárskej sérii Tajomstvo mojej kuchyne.
viac

Tajomstvo mojej kuchyne 6


Ďalšia kniha receptov z obľúbenej televíznej relácie Tajomstvo mojej kuchyne, ktoré pripravila známa herečka Kamila Magálová, šéfkuchár s Michelinskou hviezdou Pavel Pospíšil a ich hostia.
Na sklade 3Ks
16,72 € 17,60 €

Tajomstvo mojej kuchyne 3


Tretí diel úspešnej kuchárskej knihy s Kamilou Magálovou. Recepty v knihe sú delené na recepty Kamily Magálovej, Pavla Pospíšila, hostí a profesionálnych kuchárov. Ku každému receptu je priradená fotografia jedla a taktiež fotografia známych osobností, ktoré jedlo pripravovali v TV relácii.
Vypredané
13,27 € 13,97 €

Tajomstvo mojej kuchyne 2


Kuchárska kniha Tajomstvo mojej kuchyne 2 obsahuje 122 receptov z televíznej relácie Tajomstvo mojej kuchyne s Kamilou Magálovou a jej hosťami. Kniha je doplnená fotografiami z natáčania relácie.
Vypredané
12,33 € 12,98 €

Sladké tajomstvo mojej kuchyne


Ďalšia kniha receptov k obľúbenej TV relácii Kamily Magálovej Tajomstvo mojej kuchyne. Obsahuje 106 najpopulárnejších sladkých receptov, z ktorých takmer polovica je po prvý krát obohatená o odľahčenú verziu, ktorej autorkou je fitness trénerka Lucia Medeková. Takto upravené recepty obsahujú výpočet kalórií na 1 porciu v nízkokalorickej verzii a náš tip na pohybovú aktivitu, ktorou aj takýto zákusok spálite úplne. Kniha obsahuje množstvo fotografií z nakrúcania TV relácie, a každý recept má svoju veľkú farebnú fotografiu.
Vypredané
13,27 € 13,97 €

Tajomstvo mojej kuchyne 5


Tajomstvo mojej kuchyne, ďalšie skvelé recepty Kamily Magálovej a Pavla Pospíšila z televíznej kuchyne, aj z ciest po Mallorke a Toskánsku.
Vypredané
13,27 € 13,97 €

Tajomstvo mojej kuchyne


Táto kuchárska kniha obsahuje recepty zo známej televíznej relácie Tajomstvo mojej kuchyne s Kamilou Magálovou. Kniha je rozdelená do troch častí. V prvej časti sú recepty hostiteľky Kamily Magálovej, druhá časť je tvorená receptami jej hostí z radov hercov a iných známych ľudí a tiež v nej nájdete zaujímavé recepty divákov, ktorí sa zúčastnili natáčania. V tretej časti knihy sú recepty profesionálnych šéfkuchárov, ktorí taktiež varili v relácii. Ku každému receptu je fotografia jedla a tiež fotografia z natáčania, na ktorej sú zachytené momenty z natáčania relácie.
Vypredané
12,33 € 12,98 €