John Malam

autor

Rázós kalandok a gladiátorok között


A Rázós kalandok sorozat köteteiben az olvasó a történelem nem túl kellemes eseményeinek főszereplőjévé válik milliomosként, mamutvadászként, boszorkányként vagy épp űrhajósként. Jókat nevet a vicces rajzokon, álmélkodik az érdekességeken, hüledezik a szörnyűségek felett, s a végén felsóhajt: "Ó de jó, hogy nem voltam ott!" Tuti tippek szakértőktől: - Ha mindennap kőkeményen edzel, nagyobb az esélyed, hogy te kerülj ki győztesen az arénából. - Egyél sok zabkását, árpadarát és hamut, hogy minél gyorsabban megerősödj. - Jól fontold meg, hogy elszöksz-e mert ha elkapnak, kegyetlen büntetés vár rád. - Ha nem küzdesz elég jól, viseld a halálos következményeket! - Nyerj meg minden versenyt, és ha még szerencséd is van, megérheted az időskort.
Na sklade 1Ks
6,13 € 6,45 €

Kis dinoszaurusz atlasz


Gyere, fedezd fel a legérdekesebb dinoszauruszokat ezzel az izgalmas és szórakoztató atlasszal! Figyeld meg az őslényeket az élőhelyükön, egészítsd ki a térképeket a matricákkal, és válaszolj a kérdésekre a Dinókutatók kiskönyvében, hogy igazi dinoszaurusz-szakértővé válj! - Triceratops-modell: a kipattintható darabokból összeállíthatod a saját dinómakettedet - Poszter: 11 különböző őslény csontváza segíti a kövületek felismerését - Dinókutatók kiskönyve: szórakoztató feladatlapok és érdekes tények a dinoszauruszokról
U dodávateľa
10,73 € 11,29 €

Vlajky celého sveta


Táto kniha so samolepkami obsahuje vyše 190 samolepiek štátnych vlajok, vyše 500 zaujímavých faktov a mnoho ďalších informácií o svete, v ktorom žijeme. Každý štát na svete má svoju vlastnú unikátnu štátnu vlajku, ktorá nám o histórii a jedinečnom charaktere daného národa prezradí mnoho zaujímavých informácií. Dozviete sa, čo predstavujú na vlajkách jednotlivé farby, symboly či vzory. Okrem mnohých informácií o vybraných štátoch v jednotlivých svetových regiónoch sa dozviete aj rôzne fakty o ich histórii a zistíte, kedy vlajky daných štátov boli prijaté a aký nesú názov. Viac ako 190 samolepiek štátnych vlajok môžete nalepiť na príslušné miesto do jednej z deviatich mapiek svetových regiónov. Veríme, že po prečítaní tejto knihy sa určite stanete nadšeným vexilológom - odborníkom na vlajky!
Predpredaj
6,32 € 7,90 €

Tajomný svet obrov, škriatkov, víl a iných bájnych bytostí


Vstúpte do ríše bájí a legiend! Čaká tam na vás napríklad Martinko Klingáč, goblini, trollovia, víly, Snehulienka so siedmimi trpaslíkmi, Baba Jaga a dokonca aj Shrek. Mýtické bytosti sú na celom svete opradené legendami a záhadami. Objavte ich vďaka tejto knižke plnej úžasných príbehov.
Vypredané
12,30 € 12,95 €

Veľká kniha – Divokí piráti


Na palubu, morskí vlci! Zažite divoké dobrodružstvá s pirátmi, ktorí vládli siedmim moriam. Plavte sa na galére ako mocný korzár alebo otrok pripútaný k veslu okovami. Zmocnite sa dávno ukoristených pokladov, ukrytých v tejto úžasnej knihe, plnej fantastických fotografií a vzrušujúcich informácií. Sledujte tie najnebezpečnejšie nájazdy pirátov na šírych vodách a odhaľte špinavé triky nebezpečných gaunerov.
Vypredané
11,39 € 11,99 €

Detská encyklopédia dinosaurov


Detská encyklopédia dinosaurov je prehľadný a zrozumiteľný sprievodca svetom zvierat, ktoré kráčali po povrchu Zeme pred mnohými miliónmi rokov. Je plná fascinujúcich údajov a zaujímavých informácií. Dozviete sa ktorý dinosaurus bol najväčší, čím sa dinosaury živili, prečo mali niektoré dinosaury rohy a panciere, ako dinosaury vyhynuli a mnoho iných zaujímavých informácií.
Vypredané
12,30 € 12,95 €