! Doprava ZADARMO už od 20 € !

Marion Thomas

autor

Biblia pre prvoprijímajúcich


Pútavá plnofarebná publikácia ponúka detským čitateľom vo veku od 8 do 11 rokov výber tých najpodstatnejších biblických príbehov. Určená je ako darček na prvé sväté prijímanie. Obsahuje stranu s darovaním, kde darca môže vpísať meno svoje i obdarovaného s príslušným pamätným dňom. Kniha postupne odkrýva 40 starozákonných epizód od stvorenia sveta cez Noemov koráb, príbeh Abraháma, Mojžiša až po prorokov, a 34 novozákonných príbehov od Ježišovho narodenia cez jeho účinkovanie, smrť, vzkriesenie až po aktivity prvých kresťanov. Príbehy sú krátke, pretkané dialógmi a veľmi živo ilustrované. Príbehy môžu prebudiť v deťoch lásku k Bohu a povzbudiť ich žiť tak, ako si to od nich Boh žiada. Ukážka Prekvapenie pre Tomáša Evanjelium podľa Jána 20, 24 29 Ježiš prišiel aj medzi učeníkov v Jeruzaleme. Boli v jednej zamknutej miestnosti, keď sa zrazu objavil uprostred nich. Pokoj vám! povedal. Ukázal im stopy po klincoch na rukách i nohách a aj miesto, kam mu vojak vrazil do boku meč. Učeníci boli šťastní, že ho vidia. Tomáš, jeden z apoštolov, v ten nedeľný večer nebol s ostatnými. Keď mu potom povedali, že videli Ježiša, nechcel im veriť. Musím ho vidieť na vlastné oči, až potom uverím, povedal. Keď Ježiš znova prišiel medzi nich, v zamknutej miestnosti spolu s ostatnými bol už aj Tomáš. Dotkni sa rán na mojich rukách, Tomáš, vyzval ho Ježiš. Presvedč sa sám! Teraz už veríš? Tomáš bol veľmi rád, že Ježiš žije. Hodil sa pred ním na kolená a povedal: Pán môj a Boh môj!
Na sklade 5Ks
11,40 € 12,00 €

Jézus élete gyerekeknek


Jézus élete különösen kezdődött... Születését angyal jelentette, Isten szeretetét hozta a földre, gyerekeket állított példaként a felnőttek elé, még a halált is vállalta az emberekért, de nem maradt a sírban. Ez a gazdagon illusztrált könyv a Szentíráshoz hűen, a gyerekek nyelvén mutatja be Isten Fiának földi útját.
Vypredané
11,69 € 12,30 €

Biblia pre prvoprijímajúcich


Táto krásne ilustrovaná kniha Biblia pre prvoprijímajúcich je určená hlavne pre deti. Na 160 stranách obsahuje celý rad prerozprávaných biblických príbehov, ktoré pomôžu deťom pochopiť celý príbeh obsiahnutý v Biblii a jej hlavnú myšlienku. Učí deti o Božej láske k nám a nabáda ich aj nás, aby sme ukázali svetu našu lásku k Bohu a žili tak, ako nás naučil jeho Syn. Cieľom tejto knihy je oboznámiť deti s vierou, ktorá pretrvala tisícky rokov, a ktorá je našou súčasťou aj dnes. Biblia je koncipovaná pre deti od 8 do 11 rokov a je ideálnym darčekom pre prvoprijímajúcich.
Vypredané
9,41 € 9,90 €

Lányok Bibliája


A gyönyörű akvarellekkel illusztrált Bibliát kimondottan lányoknak készítettük. A válogatott történetek hősei anyák és kisbabák, bátor hercegnők, erős asszonyok és Isten szavát követő férfiak. A részletgazdag képeken megelevenednek a hitről, szabadságról, hűségről, igazságról, megbocsátásról és szeretetről szóló bibliai elbeszélések. Szép kivitelezésű ajándékkönyv ünnepi alkalmakra.
Vypredané
9,84 € 10,36 €

Biblia pre prvoprijímajúcich


Ilustrovaná Biblia odkrýva prvoprijímajúcim najzaujímavejšie biblické príbehy, ktoré sú prerozprávané do súčasného jazyka a sprevádzajú ich krásne farebné ilustrácie. Pustite sa spolu s deťmi do dobrodružstva viery.
Vypredané
9,41 € 9,90 €